BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  1 grudnia 2008 (pierwszy post)
W zawiązku z tym, ze na Forum coraz częściej pojawiają sie tematy o tym czy można poznać swoja druga polówkę przez neta np na Forum, albo czy miłość na odległość jest możliwa i czy takie związki maja przed sobą jakąś przyszłość, z myślą o tych, którzy chcą podyskutować o tym zakładam ten temat :).

Możecie tutaj dyskutować na temat znajomości nawiązywanych poprzez internet. Zdarzyło Wam sie kiedyś w taki sposób z kimś umówić? Czy ta znajomość przetrwała - jesteście dobrymi przyjaciółmi, para, a może taka randka okazała sie totalnym niewypałem? Nawet jeśli nie macie za sobą tego typu doświadczeń to raczej każdy z Was ma wyrobione zdanie na temat takich znajomości - ten temat to miejsce dające Wam możliwość podzielenia sie z innymi Forumowiczami Wasza opinia. Jak sadzicie, czy można poznać miłość swojego życia przez internet, a może waśnie jesteście przykładami na to, ze to jest możliwe? :)

W temacie można rozmawiać również na temat związków na odległość... Razem, a jednak z daleka od siebie... Czy dzielące zakochanych kilometry nie wpływają destrukcyjnie na związek? Czy taka miłość ma szanse przetrwać? A może sami jesteście / byliście w takim związku i chcielibyście podzielić sie swoimi doświadczeniami?
Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
volver92
volver92
  6 grudnia 2009

Szukam pięknej i rozmownej dziewczyny którą mógłbym porwać na połowinki w liceum ^^

Warszawa i okolice (;

xZxLASERxZx
xZxLASERxZx
  7 grudnia 2009

Ja uważam, że taki związek zależy od naszego zaangażowania. Ogólnie nie wyobrażam sobie być z kimś przez internet i się z tą osobą nigdy nie spotkać. Owszem być razem można przez internet - jak najbardziej ale chociaż raz w roku się spotkać np. na wakacje ;) Ja bym pojechał ;p

Takie w sumie zniechęcające do takiego związku jest to, że nie mamy kontroli nad tym czy nasz partner/partnerka nas nie zdradza. Zaufanie to podstawa ale nie możemy w ciągu kilku dni komuś przez internet zaufać. Tymbardziej pamiętajmy napisać łatwiej niż powiedzieć. Pisząc możemy ściemniać i gadać głupoty.

Większość facetów kręci z tobą przez internet a oprócz tego ma kogoś w realu w swoim mieście. Albo po prostu się tobą bawi - no niestety tak już jest. Dzięki Bogu ja taki nie jestem ufff ;)

barteq1990
barteq1990
  7 grudnia 2009

miłość na odległość jest możliwa ale jeśli wyobrzimy sobie obraz osoby w której sie zakochamy
w taki sposób można zakochać sie nawet w Pameli Anderson...
potem gdy spotkamy tą osobe może sie nie zgadzać z naszym wyobrażeniem i dojdzie do tego że zakochaliśmy sie nie w niej tylko w kimś kogo niema tylko namalowliśmy go sobie

donKilluminati
donKilluminati
  10 grudnia 2009

yyy... nie istnieje,to tylko zludzenie...

marciaa12345
marciaa12345
  11 grudnia 2009

ja jestem chętna :**

marciaa12345
marciaa12345
  11 grudnia 2009

mogę mieć chłopaka z netu ;d

lysyksiadz
lysyksiadz
  12 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: mogę mieć chłopaka z netu ;d

Ja poszukuje dziewczyny najlepiej z pomorskiego i ok Trójmiasta
Jeanette18
Jeanette18
  17 grudnia 2009

Ja z moim mieszkamy prawie 100 km od siebie, widujemy się w weekendy. Jakoś dajemy radę. Trzeba przetrwać. Taką odległość można pokonać;) Ale nie wytrzymałabym np miesiąca bez niego...

KobeOsw
Posty: 123 (po ~110 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 7
KobeOsw
  22 grudnia 2009

Stal Ostrów 72 - 71 Open basket Pleszew
http://www.youtube.com/watch?v=1IkVBuXXGOI

lena782509
lena782509
  23 grudnia 2009

miłość na odległość nie ma sensu.. chciaż to wszystko zależy od charakteru człowieka... taka osoba może mieć podwójne życie.. jedno z toba a drugie z inną laską.. ja się w takie związki nie pakuje..

TheBestQuality
TheBestQuality
  23 grudnia 2009

hehe miłosc na odległosc :D nie ma nic lepszego :D

hehe > nie no dla mnie to strata czasu i w ogole ;] bez sensu, wyznawanie milosci za pomoca " :**" lub "

BeatsOfFreedom
Posty: 1 (po ~94 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
BeatsOfFreedom
  28 grudnia 2009

znajomosc przez net... hmm... sa tylko 2 opcje: albo wielka klaapa albo znajomosc na wieki ;))

Blaazeej2010
Blaazeej2010
  30 grudnia 2009

czasami mozna poznac kogos fajnego..
chociaz przez neta tez porazkaa sie zdarzylaa..

mucha1992
mucha1992
  2 stycznia 2010

Ja miałem do swojej byłej 300km, ale próbowałem być chociaż raz na dwa tygodnie we Wrocławiu. Wytrzymaliśmy tak w sumie 1.5 roku. I powiem wam, że jednak jest to dość męczące...

Pozdrawiam Adomas

AMELIAAAA
AMELIAAAA
  3 stycznia 2010

Wszystko jest możliwe jeśli tego bardzo pragniemy,to tylko zależy od nas samych.