BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  1 grudnia 2008 (pierwszy post)
W zawiązku z tym, ze na Forum coraz częściej pojawiają sie tematy o tym czy można poznać swoja druga polówkę przez neta np na Forum, albo czy miłość na odległość jest możliwa i czy takie związki maja przed sobą jakąś przyszłość, z myślą o tych, którzy chcą podyskutować o tym zakładam ten temat :).

Możecie tutaj dyskutować na temat znajomości nawiązywanych poprzez internet. Zdarzyło Wam sie kiedyś w taki sposób z kimś umówić? Czy ta znajomość przetrwała - jesteście dobrymi przyjaciółmi, para, a może taka randka okazała sie totalnym niewypałem? Nawet jeśli nie macie za sobą tego typu doświadczeń to raczej każdy z Was ma wyrobione zdanie na temat takich znajomości - ten temat to miejsce dające Wam możliwość podzielenia sie z innymi Forumowiczami Wasza opinia. Jak sadzicie, czy można poznać miłość swojego życia przez internet, a może waśnie jesteście przykładami na to, ze to jest możliwe? :)

W temacie można rozmawiać również na temat związków na odległość... Razem, a jednak z daleka od siebie... Czy dzielące zakochanych kilometry nie wpływają destrukcyjnie na związek? Czy taka miłość ma szanse przetrwać? A może sami jesteście / byliście w takim związku i chcielibyście podzielić sie swoimi doświadczeniami?
Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
DarkInside999
DarkInside999
  15 kwietnia 2009

MI osobiście zdarzyło się tylko raz spotkac z kims przez neta :)

pifko10
pifko10
  18 kwietnia 2009

Jak sadzicie jest mozliwosc poznania sie przez internet i pozniejszego zwiazku????:)

Kaatarynaaa
Kaatarynaaa
  18 kwietnia 2009
BujajacaWoblokachh
BujajacaWoblokachh: Czy ta znajomość przetrwała - jesteście dobrymi przyjaciółmi, para, a może taka randka okazała sie totalnym niewypałem?


zwykła znajomość, przyjaźń. ;)

BujajacaWoblokachh
BujajacaWoblokachh: Czy dzielące zakochanych kilometry nie wpływają destrukcyjnie na związek? Czy taka miłość ma szanse przetrwać?


szanse są zawsze. ;) moje szanse już trochę się ciągną więc chyba szanse na przetrwanie są. ;) jednak fakt ze związek na odległość jest trudniejszy. mniej bliskości, często więcej podejrzeń, wątpliwości, niepewności.
yakikadafi1984lb
yakikadafi1984lb
  19 kwietnia 2009

Ciężko jest utrzymać związek na odległość ,wiem to po sobie mi się nie udało pomimo tego że kochałem moją drugą połówkę . Czasami jednak to chyba za mało :-( ,trzeba dać z siebie jeszcze więcej ,ale to że mi się nie udało nie znaczy że wszystkie są skazane na porażkę . Wierzę jednak że mimo problemów prawdziwa miłość przetrwa nawet na odległość.
Ps . a co by doradzić osobą które zaczynają takie związki :
-dzwońcie piszcie
-stale przypominajcie że kochacie drugą stronę niby wiadomo ale czasem po 15h godzinach w pracy można o tym zapomnieć jak się na gadu pisze :-P
-o wolnych weekendach nie przypominam

jak cos sobie przypomnę to dopisze bo właśnie wróciłem po 15 godzinach w pracy

SwEeTjOaSiA93
SwEeTjOaSiA93
  19 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte:

wątpie w to.. ale czasem takie 'spotkanie' przeradza się w miłość ;)
DooNatka08
DooNatka08
  20 kwietnia 2009

Miłość na odległość? Nie ma szans...;/ Przeszłam to raz...i nigdy więcej nie mam zamiaru... Nie w takim stopniu zaangażowania,w jakim byłam...;P
Aaa..spotkanie z osobą poznaną w sieci? Hmm...zależy...:woot:

xXsculekXx
Posty: 42 (po ~195 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 2
xXsculekXx
  24 kwietnia 2009

Hmm miłość na odległość jest ciężka do utrzymania ,mi się nie udało jej utrzymać ale są szanse na to byśmy znów razem byli , to zależy od nas samych , my musimy wiedzieć czego od życia chcemy , z dnia na dzień powinniśmy pokazywać drugiej połówce jak nam zależy , jak bardzo Ją kochamy , ciągle zaskakiwać czymś nowym , teraz to wiem , człowiek uczy się na błędach ...

djkasiula14
djkasiula14
  24 kwietnia 2009

Ja jestem w związku na odległość już prawie dwa lata. Były wzloty i upadki, ale wytrzymaliśmy :) Od września będziemy mieszkali w jednym mieście, więc można powiedzieć, że najgorsze schody mamy za sobą :)

Editt090345
Editt090345
  26 kwietnia 2009

moim zdaniem milosc na odleglosc jest bez sensuu

machu221
machu221
  27 kwietnia 2009

a odnośnie miłości w necie , dziewczyny jak wytłumaczyć to że jak piszę się do dziewczyny na fotce w sposób normalny znaczy , to wiele z nich nie odpisuje :) trzeba czasem wysłać ze 20wiadomośći to jedna odpowie i to nie zawsze :) czego się tak boicie ?

Tinker1992
Tinker1992
  27 kwietnia 2009

Może nie każdej się podobasz albo nie są zainteresowane znajomością z tobą?

Iskrastreet
Iskrastreet
  28 kwietnia 2009
Ale duchota:*
Iskrastreet
Iskrastreet
  28 kwietnia 2009

Może ktoś wpatruje się w twe zdjęcie a następnie zaspokaja się sam...:D

Iskrastreet
Iskrastreet
  28 kwietnia 2009

::lol::

@:
Kolego że ty miłością obdarowujesz tylko mamę to nie moja wina ::zonk:: ::sex::::sex::::sex::::sex::

Iskrastreet
Iskrastreet
  28 kwietnia 2009

jak tam twoja mamuśka ::sex:: ::sex:: ::sex:: ::sex::