BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  1 grudnia 2008 (pierwszy post)
W zawiązku z tym, ze na Forum coraz częściej pojawiają sie tematy o tym czy można poznać swoja druga polówkę przez neta np na Forum, albo czy miłość na odległość jest możliwa i czy takie związki maja przed sobą jakąś przyszłość, z myślą o tych, którzy chcą podyskutować o tym zakładam ten temat :).

Możecie tutaj dyskutować na temat znajomości nawiązywanych poprzez internet. Zdarzyło Wam sie kiedyś w taki sposób z kimś umówić? Czy ta znajomość przetrwała - jesteście dobrymi przyjaciółmi, para, a może taka randka okazała sie totalnym niewypałem? Nawet jeśli nie macie za sobą tego typu doświadczeń to raczej każdy z Was ma wyrobione zdanie na temat takich znajomości - ten temat to miejsce dające Wam możliwość podzielenia sie z innymi Forumowiczami Wasza opinia. Jak sadzicie, czy można poznać miłość swojego życia przez internet, a może waśnie jesteście przykładami na to, ze to jest możliwe? :)

W temacie można rozmawiać również na temat związków na odległość... Razem, a jednak z daleka od siebie... Czy dzielące zakochanych kilometry nie wpływają destrukcyjnie na związek? Czy taka miłość ma szanse przetrwać? A może sami jesteście / byliście w takim związku i chcielibyście podzielić sie swoimi doświadczeniami?
Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
Ghost
Ghost
  22 marca 2009

kuva :\ ja go kovhammmmmmmmmmmmmmm:(99999999999999999999999

evenom
evenom
  22 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: gdzieś tam daleko jest ktoś dla kogo żyję,kogo kocham i z kim kiedys będe razem na zawsze


co do tego, myślę że to jest właśnie to co utrzymuje wszystkie związki.
są 3 rzeczy bez których nie można być razem:
-miłość
-wierność
-zaufanie

przez brak tego trzeciego dużo cierpiałem.nie życzę nikomu tego samego.
CzekooladowyMuss
CzekooladowyMuss
  22 marca 2009

Czy według Was jakieś 30 km to dużo?

Dewey
Posty: 1 (po ~425 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
Dewey
  22 marca 2009

Nie chce mi się do końca wierzyć w takie związki. Jeśli przyjąć, że dana para jest już ze sobą od dłuższego czasu i nagle z jakiegoś powodu musi się rozstać i żyć na odległość, to jakieś szanse powodzenia są. Natomiast parom, które dopiero się poznają i decyduja na rozpoczęcie takiego związku nie wróżę świetlanej przyszłości... W takiej sytuacji potrzeba ogromnego zaufania i cierpliowści.

Ghost
Ghost
  22 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy według Was jakieś 30 km to dużo?

a w w zyciue
mnie dzieli 900:(
unchico
unchico
  23 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy według Was jakieś 30 km to dużo?


malutko.
nie to co 250...
Ghost
Ghost
  23 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: nie to co 250...

q co dopiero moje 900 :crylol:
Ice87
Ice87
  23 marca 2009
BujajacaWoblokachh
BujajacaWoblokachh: W zawiązku z tym, ze na Forum coraz częściej pojawiają sie tematy o tym czy można poznać swoja druga polówkę przez neta np na Forum, albo czy miłość na odległość jest możliwa i czy takie związki maja przed sobą jakąś przyszłość, z myślą o tych, którzy chcą podyskutować o tym zakładam ten temat :).

Hmmmmm czy pozna poznać drugą połówka przez internet zdarzają sie takie przypadki
u jednych zdaje to egzamin u innych nie ........ myślę ze przez internet jest łatwiej poznać kogoś na luźna znajomość typu spotkanie jakiś sex i tyle zwłaszcza jeśli są to większe odległości, miłość na odległość nie zdaje egzaminu bo związek trzeba pielęgnować spotkania raz na 2 tygodnie lub więcej nie robią nic dobrego w związku, każdy potrzebuje bliskości swojego partnera kobieta jak i mężczyzna i te dwie osoby sie uzupełniają
xXxnatalkaaaa93xXx
xXxnatalkaaaa93xXx
  24 marca 2009
http://nasza-klasa.pl/profile/22914665

Tania dziwka chętnie pozna jakiegoś kolesia do... sami wiecie czego... chce dziwka :]
Radzio230
Radzio230
  24 marca 2009

jedna rzecz...z zadna dziewczyna nie da sie umowic a co tu rozmawiac o zwiazku zawartym np tu,na necie..

byska2
byska2
  24 marca 2009

milosc na odleglos to bezsenns...

aurelian83
Posty: 2 (po ~776 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
aurelian83
  25 marca 2009

może i ja zabiorę w końcu tutaj jakiś głos ;)
jeśli chodzi o spotkania z ludźmi poznanymi przez net, to akurat mam w tym spore doświadczenie (niestety) - brak czasu, sporo pracy, szkoła itd....
w znaczniej większości były to rozczarowania, często ktoś coś ukrywa, szczególnie jeśli chodzi o wygląd ale nie tylko. Często jest też jakiś powód dlaczego ludzie szukają kogoś w necie a nie w realu.
Z niektórymi osobami mam kontakt do dzisiaj, ale tylko z tymi, kiedy założyliśmy przed spotkaniem, że ma być ono czysto przyjacielskie i tak zostało do tej pory.
Związek z kimś poznanym na czacie czy forum, to chyba niestety rzadkość (prawdziwy, trwający dłużej) chociaż nie wierzę, że jest to nie możliwe, można próbować.
Najlepiej jest chyba podchodzić do takich znajomości z dystansem, nie obiecywać sobie za wiele, dopiero po spotkaniu okazuje się czy do siebie ludzie pasują czy nie.

Ja po pewnych doświadczeniach, unikam poznawania ludzi w ten sposób, chociaż czasem sytuacja życiowa zmusza kogoś aby szukać partnera w ten sposób, dlatego niczego nie wykluczam ;) Poza tym, mam na myśli spotkania z osobami poznanymi przez czat, z poznaniem kogoś w realu z fotki jeszcze do czynienia nie miałem....

kolarz1989
kolarz1989
  25 marca 2009
BujajacaWoblokachh
BujajacaWoblokachh: W temacie można rozmawiać również na temat związków na odległość... Razem, a jednak z daleka od siebie... Czy dzielące zakochanych kilometry nie wpływają destrukcyjnie na związek? Czy taka miłość ma szanse przetrwać? A może sami jesteście / byliście w takim związku i chcielibyście podzielić sie swoimi doświadczeniami?

Ja jestem wlasnie w trakcie takiego zwiążu i jak narazie nie narzekam. Jestem we Francji, dziewczyna w Polsce. Mam nadzieje ze jakoś to przetrwamy choć czasami jest cholernie trudno. Czas pokaże.
daroosa
daroosa
  25 marca 2009

kolarz raczej nie dasz rady ja tez mialem taka sytuacje i wiem cos o tym skonczylo sie fatalnie

henry5210
Posty: 2 (po ~111 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 9
henry5210
  26 marca 2009

wiecie co ja mialem milosc na odlegleglosc ale dalem rady jak ktos chce popisac an ten temacik prosze pisac na moj prowill xD