BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  1 grudnia 2008 (pierwszy post)
W zawiązku z tym, ze na Forum coraz częściej pojawiają sie tematy o tym czy można poznać swoja druga polówkę przez neta np na Forum, albo czy miłość na odległość jest możliwa i czy takie związki maja przed sobą jakąś przyszłość, z myślą o tych, którzy chcą podyskutować o tym zakładam ten temat :).

Możecie tutaj dyskutować na temat znajomości nawiązywanych poprzez internet. Zdarzyło Wam sie kiedyś w taki sposób z kimś umówić? Czy ta znajomość przetrwała - jesteście dobrymi przyjaciółmi, para, a może taka randka okazała sie totalnym niewypałem? Nawet jeśli nie macie za sobą tego typu doświadczeń to raczej każdy z Was ma wyrobione zdanie na temat takich znajomości - ten temat to miejsce dające Wam możliwość podzielenia sie z innymi Forumowiczami Wasza opinia. Jak sadzicie, czy można poznać miłość swojego życia przez internet, a może waśnie jesteście przykładami na to, ze to jest możliwe? :)

W temacie można rozmawiać również na temat związków na odległość... Razem, a jednak z daleka od siebie... Czy dzielące zakochanych kilometry nie wpływają destrukcyjnie na związek? Czy taka miłość ma szanse przetrwać? A może sami jesteście / byliście w takim związku i chcielibyście podzielić sie swoimi doświadczeniami?
Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
HeLlOwKiTTy16
HeLlOwKiTTy16
  2 marca 2009

Unattainable4U to co mowisz jest bez sensu myslisz ze jak ktos ma powiedzmy 16 lat tak jak ja to nie umie kochac i Twoim zdaniem trzeba miec 18 lat, byc pelnoletnim zeby kochac ??pff dla mnie to jest smieszne ....Bo to nie prawda!!!

UnaVoltaPerSempre
Posty: 1 (po ~599 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
UnaVoltaPerSempre
  2 marca 2009
Hej! Ja byłam zakochana, a może i nawet nadal jestem w chłopaku który jest zrezygnowałam z tego związku, bo myślałam, że to nie ma sensu, a teraz żałuje,że nie spróbowałam, bo bardzo tęsknie.
Co do miłości do ona nie ma reguł i przychodzi w rożnym wieku, każdy ją przeżywa ale inaczej. Dziewczyna w wieku 15 lat ma swoja miłość, a w wieku 20 lat kolejna i żadna z nich nie będzie taka sama, ale to MIŁOŚĆ:)
Jednak głupotą jest mówienie kocham komuś z kimś się jest od miesiąca i twierdzenie, że będzie się z nim do końca życia:(
BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  3 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Unattainable4U to co mowisz jest bez sensu myslisz ze jak ktos ma powiedzmy 16 lat tak jak ja to nie umie kochac i Twoim zdaniem trzeba miec 18 lat, byc pelnoletnim zeby kochac ?

Zgodze sie z tym, ze wiek nie jest wyznacznikiem deycdujacym o tym, kiedy umiemy kochac...
Jedni z Nas ucza sie tego wczesniej, inni pozniej, wszystko zalezy od czlowieka... Osobiscie znam osoby, ktore majac np 20 lat byly juz gotowe do zalozenia wlasnej rodziny i maja juz swoje dzieci, nie ze jakas wpadka czy cos w tym stylu, znam tez takie osoby, ktore majac 30 lat nawet w zyciu o tym nie pomyslaly...

UnaVoltaPerSempre
UnaVoltaPerSempre: Hej! Ja byłam zakochana, a może i nawet nadal jestem w chłopaku który jest zrezygnowałam z tego związku, bo myślałam, że to nie ma sensu, a teraz żałuje,że nie spróbowałam, bo bardzo tęsknie.

Moze powinnas sie z nim spotkac i porozmawiac o tym...
Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
MOna2tl
MOna2tl
  3 marca 2009
BujajacaWoblokachh
BujajacaWoblokachh: Moze powinnas sie z nim spotkac i porozmawiac o tym...

Nic to nie daje:and:
BigDaddyCool
BigDaddyCool
  3 marca 2009

Chyba nie da się znaleźć miłości przez internet, a tym co się udało - gratuluje. Czemu to takie trudne? :pp

Iroonia
Iroonia
  3 marca 2009
BujajacaWoblokachh
BujajacaWoblokachh: Zdarzyło Wam sie kiedyś w taki sposób z kimś umówić? Czy ta znajomość przetrwała - jesteście dobrymi przyjaciółmi, para, a może taka randka okazała sie totalnym niewypałem?


hm . miałam kiedyś kolesia przez neta. właściwie . to poznaliśmy się na zlocie ;D on mieszka w Poznaniu , ja w Katowicach . byłam u Niego kilka razy . no ale niestety związek się rozpadł przez tęsknotę . ale mamy ze sobą bardzo dobry kontakt :) z czego jestem szczęśliwa .
Midnightwolf
Midnightwolf
  5 marca 2009

Moim zdaniem miłość na odległość jest możliwa lecz jest trudna gdyż ukochani nie widują się często lub może wcale i to sprawia że miłość ta się rozpada ale jeśli kochankowie się mocno kochają to miłość ta przetrwa trudny czas rozłąki i w końcu się spotkają i zostaną że sobą.

japalachrus
japalachrus
  5 marca 2009

nigdy nie byłam w takiej sytuacji by sie zakochać przez neta.. :) Choć rok temu byłam starsza dróżką na śluie pary, która tak właśnie sie poznała :))

Jakis czas temu poznałam 2ch chłopaków z mojego miasta w sieci i postanowiliśmy sie spotkac..:))
To były takie niezobowiązujące spotkania na zasadzie : ciekawe kto to w realu..:)
Ciekawość zaspokoiłam, a więcej sie nie spotkaliśmy..

Muszę jednak przyznać, że ostatnio jest pewien pan, który mnie bardzo tu na fotce intryguje.. i jak to w życiu bywa jest z drugiej części Polski:))

Ale czy to wielka miłość będzie -czas pokaże
ja mam dystans..

MOna2tl
MOna2tl
  5 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Muszę jednak przyznać, że ostatnio jest pewien pan, który mnie bardzo tu na fotce intryguje.. i jak to w życiu bywa jest z drugiej części Polski:)) Ale czy to wielka miłość będzie -czas pokaże ja mam dystans..

Jesli wyjdzie że tak będzie to powodzenia - wytrwałości i ufności ;)
15CruelAngel15
15CruelAngel15
  7 marca 2009
BujajacaWoblokachh
BujajacaWoblokachh: Zdarzyło Wam sie kiedyś w taki sposób z kimś umówić?

:tak:

BujajacaWoblokachh
BujajacaWoblokachh: Czy ta znajomość przetrwała

totalna kaszana:ble:

BujajacaWoblokachh
BujajacaWoblokachh: czy miłość na odległość jest możliwa

Nie jest możliwa,jeśli coś takiego by się zdarzyło to byłoby to tylko fatalne zauroczenie...Nie byłoby się do kogo przytulić,pocałować..Nie warto tak zaczynać.Potem można tylko cierpieć jeśli zrobiono sobie jakieś"nadzieje".
GrzywoxD
Posty: 7 (po ~112 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 11
GrzywoxD
  8 marca 2009

jak możesz kochać na odległość ;| bu ha ;d
a jak to jest pedofil ;d ?:evil:

Creyzy xD

EvElinkA7772
EvElinkA7772
  8 marca 2009

;))
Oczywiscie, że to mozliwe ;]
Ja wlasnie na www.fotka.pl poznalam swojego chlopaka;]
Co prawda nie mamy duzego stazu narazie ale kto wie jak to bedzie;)
Narazie jest cuownie;)) ::zakrecony:: [color=violet]

ariska
ariska
  10 marca 2009

Często spotykałam się przez internet głównie czaty ale to jak byłam młoda 17, 18 lat
Z kilkoma osobami nadal utrzymuje jakiś tam kontakt
Z jednym chłopakiem poznanym na czacie (miałam hmm 18lat) byłam 3 lata
później tutaj poznałam innego chłopaka z którym byłam 1,5 roku w listopadzie sie poznaliśmy...
A teraz dzięki fotka.peel znowu z kimś się spotykam
więc powiem tak mam dobre doświadczenia ale nie powiem trafiali się czasem głąby i pajace :D

psr92
KibolTSP
KibolTSP
  12 marca 2009
http://www.kingplay.pl/?r=28789
Mlosc bez granic