Zadziora
Zadziora
  29 kwietnia 2011 (pierwszy post)

W tym temacie rozmawiamy na temat ZDROWIA, DIET I ĆWICZEŃ . Rozmawiamy o tym jak o siebie dbać, jakie diety stosować i jak ćwiczenia wykonywać by nasze ciało było w najlepsze kondycji.

ZASADY PISANIA W TYM TEMACIE
1. Zadając pytania proszę pisać czerwonym kolorem (będzie łatwiej znaleźć pytanie i na nie odpowiedzieć :)
2. Obrażanie, wulgaryzmy (w tym słowa wulgarne omijające bluzgometr) , wyśmiewanie szczególnie nowych użytkowników forum, zamieszczanie postów ogólnie uznawanych za niekulturalne, wszelkie posty wyśmiewające osobę zakładającą temat oraz prowadzenie dyskusji nie związanej z tematem będą karane banami 1h, 24h, 7 dniowymi lub 30 dniowymi w szczególnych przypadkach.

Proszę w sposób kulturalny zapraszać tu użytkowników zakładających tematy o tej samej tematyce.

Dziękuje i życzę miłych i kulturalnych rozmów :)

pijana
pijana
  3 czerwca 2013

Jedyna dieta warta uwagi to stała zmiana nawyków żywieniowych na lepsze, tyle.

Sztajmex
Sztajmex
  5 czerwca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Dieta baletnicy 10 kg w 10 dni, ahahahaha, bitch, please.


Jest to przy określonych warunkach możliwe (duża masa ciała, zupełne odstawienie racji żywnościowych, wprowadzenie katorżniczego wysiłku), jednak to zwyczajne szkodzenie własnemu organizmowi, ponad pewnym progiem zaczynają się procesy destrukcyjne.
Konto usunięte
Konto usunięte: Niby aż tak wiele nie, ale nawet 3 kg neie pogardzę xd nie z moją sylwetką :P

Nie szukaj "diety Kwaśniewskiego", "diety baletnicy", "diety kapuścianej", tylko tak jak koleżanka Pijana Ci napisała, zmień nawyki żywieniowe i zacznij się ruszać, przegrzeb ten temat kilkanaście stron wstecz, pisałem tam o spalaniu tłuszczu, jak to robić, co wyliczyć, co kupić etc. I niech te szukanie będzie Twoją pierwsza wprawką w walce z lenistwem, bo to największy przyjaciel towarzysza Tłuszczowa ;-).
Tequila1705
Tequila1705
  8 czerwca 2013

zacznę, zacznę, ale ja nie mam głowy do cwiczeń. tyle co próbowałam się odchudzać to... dosłownie głowa mała. xd ruch to nie dla mnie, dlatego szukam "drogi na skróty". co jak co, ale masa jest zla.

agoosiaaa
agoosiaaa
  8 czerwca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: dlatego szukam "drogi na skróty".


i dzieki temu wyprobojesz od zarypania ''diet-cud'' ktore wielkie g ci dadza a i nigdy tak naprawde nie schudniesz, a jak juz to chwilowo bo przeciez jak zaczniesz normalnie jesc to waga powroci.
Tequila1705
Tequila1705
  8 czerwca 2013

oj tam... zresztą i tak nie uda mi się schudnąć. jedyne co lubię ćwiczyć, to na skakance, a z tym krucho, bo ja mam biodro chore i nie bardzo mogę :/ a to jedyne ćwiczenie, jakie toleruję i z którym wytrzymałam dłużej niż 5 dni. i spacery lubię, staram się jak najczęściej gdzieś wychodzić, ale jedzenie jest dla mnie jak magnes .... i w tym największy problem xd

OnaJestJakNarkotyk
OnaJestJakNarkotyk
  16 czerwca 2013

Czy ktoś zna jakieś efektywne ćwiczenia na wewnętrzne partie ud?

ZlMNA
ZlMNA
  17 czerwca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy ktoś zna jakieś efektywne ćwiczenia na wewnętrzne partie ud?

podnoszenia nóg , tzn lezysz na boku oparta na lokciu i podnoszenie z naprezonymi stopami
Sztajmex
Sztajmex
  17 czerwca 2013

Na przywodziciele uda wszelkiego rodzaju "zgniatanie" lekko napompowanych piłek, ćwiczenia z gumą przypiętą do drabinek, aqua-aerobic, w każdym razie wszelkie ruchy "od zewnątrz" " do środka". Sprawdź hasło "ćwiczenia na przywodziciele ud" w google.

@Zimna, to co podajesz, jest na odwodziciele - a nie przywodziciele - i pośladki. Przywodzi tylko noga dolna w tym przypadku, górna odwodzi. Przywodziłaby, gdyby była przypięta gumą do sufitu. Ps. gadanie, że opadając cokolwiek przywodzi to błąd - grawitacja = mniej efektywne ćwiczenie.

Pozdro.

ania123zyntek185
Posty: 33 (po ~244 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 5
ania123zyntek185
  20 czerwca 2013

Witam mam pytanie ile schudne pijąc czerwona herbate plus dieta i cwiczenia? moja waga to 70kg przy wzroście 170cm. I mam jeszcze jedno pytanie bo mam b.duże łydki jakie ćwiczenia są skuteczne aby je wyszczuplić oraz jaki krem wyszczuplający wybrać aby wspomóc wyszczuplić łydki?

OnaJestJakNarkotyk
OnaJestJakNarkotyk
  21 czerwca 2013
ania123zyntek185
ania123zyntek185: Witam mam pytanie ile schudne pijąc czerwona herbate plus dieta i cwiczenia?

trudno powiedzieć, zależy od organizmu i jak intensywne będą ćwiczenia.
ania123zyntek185
ania123zyntek185: mam b.duże łydki jakie ćwiczenia są skuteczne aby je wyszczuplić

wyszczuplić jako tako to nie wiem, ale wyrzeźbić owszem, ja robię takie ćwiczenia na łydki..
jak masz w domu schody, to postaw stopę na końcu szczebla na samych palcach, tak żeby reszta stopy wystawała poza schodek, drugą stopę oprzyj na zagięcie (z drugiej strony kolana) xD i trzymaj sie poręczy i unoś cały ciężar ciała na tych palcach
nie wiem czy jasno to wytłumaczyłam, ale mam nadzieję że wiadomo o co chodzi
ania123zyntek185
ania123zyntek185: jaki krem wyszczuplający wybrać aby wspomóc wyszczuplić łydki?

kremy nic nie pomogą, a tym bardziej na łydki. nawet nie wiem czy da się schudnąć z łydek.. przecież raczej tam nie ma tłuszczu, ewentualnie da się je wyrzeźbić przez co wydają się smuklejsze.
ania123zyntek185
Posty: 33 (po ~244 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 5
ania123zyntek185
  21 czerwca 2013

Czytałam że można poddać się zabiegowi zmniejszenia łydek czyli usuwają nadmiar mięśnia ale pewnie to ładnie kosztuje taki zabieg

OnaJestJakNarkotyk
OnaJestJakNarkotyk
  21 czerwca 2013
ania123zyntek185
ania123zyntek185: Czytałam że można poddać się zabiegowi zmniejszenia łydek czyli usuwają nadmiar mięśnia ale pewnie to ładnie kosztuje taki zabieg
póki masz zdrowie to warto ćwiczyć a dopiero później ewentualnie myśleć o jakiś zabiegach. poza tym nie wierze, że są one aż tak duże jak mówisz, nie wyglądasz na grubszą osobę
ania123zyntek185
Posty: 33 (po ~244 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 5
ania123zyntek185
  22 czerwca 2013

Kiedy jest najlepiej ćwiczyć np rano to odrazu jak się wstaje czy najlepiej po śniadaniu? i czy przed snem też można? bo ja biegam i to raczej późnym wieczorem o 22

OnaJestJakNarkotyk
OnaJestJakNarkotyk
  22 czerwca 2013

najlepiej jest ćwiczyć na pusty żołądek, wtedy organizm pobiera energie z tłuszczu który odkłada się w naszym ciele, po ćwiczeniach warto odczekać co najmniej 1 godz zanim będziesz chciała coś zjeść. warto też wspomnieć że spalanie tkanki tłuszczowej zaczyna się po ok. 30-45 min intensywnych ćwiczeń.
przed snem również można ćwiczyć, później dobrze się śpi.. ale już nic nie powinno się jeść po godz. 18/19

pijana
pijana
  22 czerwca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: najlepiej jest ćwiczyć na pusty żołądek, wtedy organizm pobiera energie z tłuszczu który odkłada się w naszym ciele

Ten mit został już obalony
Konto usunięte
Konto usunięte: ale już nic nie powinno się jeść po godz. 18/19

I ten również, wyobrażasz sobie, że ktoś chodzi spać, dajmy na to, o trzeciej nad ranem, nie jedząc nic po 18-tej ? To chyba wytyczne dla ludzi, którzy chodzą spać o 22giej.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.