Zadziora
Zadziora
  29 kwietnia 2011 (pierwszy post)

W tym temacie rozmawiamy na temat ZDROWIA, DIET I ĆWICZEŃ . Rozmawiamy o tym jak o siebie dbać, jakie diety stosować i jak ćwiczenia wykonywać by nasze ciało było w najlepsze kondycji.

ZASADY PISANIA W TYM TEMACIE
1. Zadając pytania proszę pisać czerwonym kolorem (będzie łatwiej znaleźć pytanie i na nie odpowiedzieć :)
2. Obrażanie, wulgaryzmy (w tym słowa wulgarne omijające bluzgometr) , wyśmiewanie szczególnie nowych użytkowników forum, zamieszczanie postów ogólnie uznawanych za niekulturalne, wszelkie posty wyśmiewające osobę zakładającą temat oraz prowadzenie dyskusji nie związanej z tematem będą karane banami 1h, 24h, 7 dniowymi lub 30 dniowymi w szczególnych przypadkach.

Proszę w sposób kulturalny zapraszać tu użytkowników zakładających tematy o tej samej tematyce.

Dziękuje i życzę miłych i kulturalnych rozmów :)

mmaryjka
mmaryjka
  1 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 2msc 5kg - jest to możliwe?

pewnie. tak się powinno ZDROWO chudnąć.
Fieska
Fieska
  1 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: założyłam się z bratem że schudnę w przeciągu 2msc 5kg - jest to możliwe? wiem, że to głównie zależy tez od przemiany materii ale tak ogólnie chciałabym wiedzieć, bo nie chcę przegrać 100zł -__-


Ja schudłam w miesiąc 10 kg.
Teraz chyba trochę przesadziłam, bo wszyscy w koło twierdzą, że wpadam w anoreksję.
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  1 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja schudłam w miesiąc 10 kg.


nie boisz sie efektu jojo? :woot:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

madzia2143
madzia2143
  1 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: pewnie. tak się powinno ZDROWO chudnąć.

właśnie chodzi mi o to żeby ZDROWO, bo oprócz stracenia tkanki tłuszczowej chciałabym trochę chociaż ciało wyrzeźbić. Myślicie, że trening co 2 dni + dieta wystarczy?
Trening polegał by na naprzemiennych ćwiczeniach z hula hoop dance + jogging.
a dieta: wyłączenie białego pieczywa, słodyczy, 5 małych posiłków dziennie i ostatni o 18 ( przy położeniu się do łóżka o ok 22 )

czy to nie spełni egzaminu?
jogurty mogę jeść?
madzia2143
madzia2143
  1 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja schudłam w miesiąc 10 kg.

jak Ty to zrobiłaś :wtf:
madzia2143
madzia2143
  1 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Trening polegał by na naprzemiennych ćwiczeniach z hula hoop dance + jogging.

źle to chyba napisałam. Chodzi mi o to, że trening będzie polegał na ćwiczeniach typowo na mięśnie, do tego dla stracenia tkanki i ogólnego wzmocnienia ciała hula hoop dance + jogging (oczywiście stopniowo bo miałam długą przerwę, zaczynając od biegania po 20min dochodząc do godzinnego biegu po ok.3tygodniach )
co Wy na to?
madzia2143
madzia2143
  1 lipca 2011
massacre
massacre: 5 kilo w 2 miesiace to malutko - spokojnie dasz rade :D

ale nie chcę zgubić tylko tkanki tłuszczowej bo chcę też trochę mięśnie podrasować, więc to działa w dwie strony - tracę tkankę tł. ale i zbieram masę mięśniową (oczywiście nie jakieś duże ilości ale zawsze coś )
Fieska
Fieska
  1 lipca 2011
massacre
massacre: nie boisz sie efektu jojo?


Muszę się pilnować z jedzeniem.

Konto usunięte
Konto usunięte: jak Ty to zrobiłaś


Nie wiem. Trochę stresu, zapomniałam o jedzeniu i waga sama spadła. Wysiłku w to nie włożyłam.
madzia2143
madzia2143
  1 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Trochę stresu, zapomniałam o jedzeniu i waga sama spadła. Wysiłku w to nie włożyłam.

a jak bardzo zapomniałaś o jedzeniu? :mrgreen:
Fieska
Fieska
  1 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a jak bardzo zapomniałaś o jedzeniu?


Tak, że nie jadłam całymi dniami. Może tylko mała kanapka lub jakiś obiad.
madzia2143
madzia2143
  1 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Tak, że nie jadłam całymi dniami. Może tylko mała kanapka lub jakiś obiad.

przecież to niezdrowe :ssh:
Fieska
Fieska
  1 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: przecież to niezdrowe


Wiem, ale nie kontrolowałam tego w tym momencie i tak się stało.
FejkiemJestem
FejkiemJestem
  1 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Tak, że nie jadłam całymi dniami.

a potem ludzie sie dziwia ze na starosc maja choroby metaboliczne :nie:
Fieska
Fieska
  1 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a potem ludzie sie dziwia ze na starosc maja choroby metaboliczne


Znasz na to jakieś badania, które to wykazały lub potwierdzają? :woot:
Zielinek34
Posty: 18495 (po ~48 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 35
Zielinek34
  2 lipca 2011

Witam wszystkich,
Mam "mały" problem z jedzeniem - mianowicie chyba uzależniłam się od chipsów. Tak, tak wiem, to nie może być somatycznie, no ale nosi mnie jak nie zjem codziennie jednej paczki chipsów :ninja:. Argumenty typu: utyjesz itp kompletnie nie działają. Jak mam z tym zerwać? :ninja:
Bardzo proszę o pomoc

Pokłońcie się Turkuciowi, bowiem tylko On jest waszym Zbawicielem.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.