Zadziora
Zadziora
  29 kwietnia 2011 (pierwszy post)

W tym temacie rozmawiamy na temat ZDROWIA, DIET I ĆWICZEŃ . Rozmawiamy o tym jak o siebie dbać, jakie diety stosować i jak ćwiczenia wykonywać by nasze ciało było w najlepsze kondycji.

ZASADY PISANIA W TYM TEMACIE
1. Zadając pytania proszę pisać czerwonym kolorem (będzie łatwiej znaleźć pytanie i na nie odpowiedzieć :)
2. Obrażanie, wulgaryzmy (w tym słowa wulgarne omijające bluzgometr) , wyśmiewanie szczególnie nowych użytkowników forum, zamieszczanie postów ogólnie uznawanych za niekulturalne, wszelkie posty wyśmiewające osobę zakładającą temat oraz prowadzenie dyskusji nie związanej z tematem będą karane banami 1h, 24h, 7 dniowymi lub 30 dniowymi w szczególnych przypadkach.

Proszę w sposób kulturalny zapraszać tu użytkowników zakładających tematy o tej samej tematyce.

Dziękuje i życzę miłych i kulturalnych rozmów :)

TheWitch
TheWitch
  14 lipca 2011
massacre
massacre: Pumpernikiel http://fs.christonium.com/fs_files/11969779626374_DSC06794.JPG http://www.breadmakingrecipe.com/images/Pumpernickel%20Bread.jpg i do tego grubo polskiego masla

kozacki :zakochany:
chociaz ja musze miec jeszcze w nim duzo nasion - slonecznika, wszystkiego :zakochany:
dlatego uwielbiam jak moja mama piecze :D
zawsze kupuje jej slonecznik i inne takie w holland and barrett i chlebik jest koazcki :zakochany:
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  14 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: chociaz ja musze miec jeszcze w nim duzo nasion - slonecznika, wszystkiego


pumpernikiel musze miec "czysty" i zawsze tylko z maselkiem i zawsze tylko z polskim - tych slonych badziewi typu lurpak nienawidze. slone maslo jest dobre ze szwedzkim chlebem jedynie, ale obecnie nie mam zadnego szwedzkiego sklepu po drodze, wiec nie kupuje.

a zwykly razowy owszem z nasionkami :w00t: moj facet tylko nie lubi, zadnego maku, sezamu, slonecznika, orzechow - nic!

zglodnialam :w00t:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  14 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: w sensie ani jednego robaka, nie pestki


sprawdzalas kazda pojedyncza czeresnie pod mikroskopem?
wez pod uwage, ze w asdzie stare zdaja, pewnie konsumowaliscie czeresnie ze zdechlymi juz rozlozonymi cialami robaczkow, ktorych nie widac golym okiem :rotfl:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

TheWitch
TheWitch
  14 lipca 2011
massacre
massacre: pumpernikiel musze miec "czysty" i zawsze tylko z maselkiem i zawsze tylko z polskim - tych slonych badziewi typu lurpak nienawidze. slone maslo jest dobre ze szwedzkim chlebem jedynie, ale obecnie nie mam zadnego szwedzkiego sklepu po drodze, wiec nie kupuje. a zwykly razowy owszem z nasionkami moj facet tylko nie lubi, zadnego maku, sezamu, slonecznika, orzechow - nic! zglodnialam

ja ogolnie jadam tylko ciemny chleb z nasionami,wlasnie takie normalne mi nie smakuja :rotfl:

massacre
massacre: sprawdzalas kazda pojedyncza czeresnie pod mikroskopem? wez pod uwage, ze w asdzie stare zdaja, pewnie konsumowaliscie czeresnie ze zdechlymi juz rozlozonymi cialami robaczkow, ktorych nie widac golym okiem

tak, mmm, wiecej mieska :zakochany:
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  14 lipca 2011
massacre
massacre: Pumpernikiel

Jak można to polecać, przecież nawet w Polsce b nikt tego nie je.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  14 lipca 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Jak można to polecać, przecież nawet w Polsce b nikt tego nie je.


ke? :woot:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  14 lipca 2011
massacre
massacre: ke?

To niejadalne ke ke

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

RPWrapFanatyk
RPWrapFanatyk
  15 lipca 2011

Chcecie być w dobrej kondycji i żyć zdrowo i szczęśliwie? po 1 przeczytajcie sobie książkę "Droga do zdrowia" Michała Tombaka gdzie jest wiele wspaniałych diet w szczególności polecam diety oczyszczające organizm z toksyn po których człowiek czuję się jak nowy i sport jest każdy dobry pod wpływem wysiłku fizycznego wydziela się znaczna ilość endorfin tzw hormon szczęścia, ja po przebiegnięciu kilku kilometrów czuję że żyje i (oczywiście po odsapnięciu) mam chęć tańczyć i śpiewać lecz najważniejsze jest nastawienie człowieka, zdrowie psychiczne jest bardzo ważne bo gdy go brak to z fizycznym stanem też jest gorzej. Ciało to nasza świątynia więc ją szanujmy:)

Transcendencja
Transcendencja
  15 lipca 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: To niejadalne ke ke

Jadalne tyle że nie ma u nas dobrego świeżego pumpernikla . Są paczkowane w Tesco czy innych badziewiach ale i tak lepiej zjeść taki niż białe pieczywo .
kreeeejzi
kreeeejzi
  20 lipca 2011

jeśli chce ktos schudnac np. dziewczyny. to pisac na pw . sprobuje pomoc

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  23 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jadalne tyle że nie ma u nas dobrego świeżego pumpernikla . Są paczkowane w Tesco czy innych badziewiach ale i tak lepiej zjeść taki niż białe pieczywo .


Nie przełknąłbym tego, chociaż zgodzę się z Tobą.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  23 lipca 2011

Dobra kto dla zdrowotności przebiegł już dziś 3 klocki ? :run:

nie mylić z postawieniem 3 klocków :ziober2:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

madzia2143
madzia2143
  23 lipca 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Dobra kto dla zdrowotności przebiegł już dziś 3 klocki ?

przebiegłam, ale więcej ;P
FejkiemJestem
FejkiemJestem
  23 lipca 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Dobra kto dla zdrowotności przebiegł już dziś 3 klocki ?

wole 30km na rowerze :D
Dolny
Dolny
  24 lipca 2011

Witam, byłem na testach alergologicznych i wyszło mi tak

Histamina 5/20
Derm. farinae - 6/20
Derm. Pteronyssinus 6/20
Alternaria 5/10

alergolog zapisał mi Telfexo 180 mg i jakiś lek w aerozolu 50 mg lecz mi to nic nie dawało... poszedłem do lekarza rodzinnego i zapytałem czy może mi przepisać silniejsze leki i zapisał mi Aleric 0,01G , Avamys Aerozol 0,0275 MG i clemastinum 0,001G

mam pytanie czy te lekarstwa są silniejsze niż te co miałem ?
a drugie pytanie czy mogę wypić na to alkohol w małych ilościach ?
Przeczytałem całą ulotkę dołączoną do leku i nic nie znalazłem na temat alkoholu czy mogę czy nie

z tego co przeczytałem w googlach to na clemastinum nie mogę pic alkoholu, czyli do konca zycia nie bede mógł wypic chociaż jednego piwa?

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.