Zadziora
Zadziora
  29 kwietnia 2011 (pierwszy post)

W tym temacie rozmawiamy na temat ZDROWIA, DIET I ĆWICZEŃ . Rozmawiamy o tym jak o siebie dbać, jakie diety stosować i jak ćwiczenia wykonywać by nasze ciało było w najlepsze kondycji.

ZASADY PISANIA W TYM TEMACIE
1. Zadając pytania proszę pisać czerwonym kolorem (będzie łatwiej znaleźć pytanie i na nie odpowiedzieć :)
2. Obrażanie, wulgaryzmy (w tym słowa wulgarne omijające bluzgometr) , wyśmiewanie szczególnie nowych użytkowników forum, zamieszczanie postów ogólnie uznawanych za niekulturalne, wszelkie posty wyśmiewające osobę zakładającą temat oraz prowadzenie dyskusji nie związanej z tematem będą karane banami 1h, 24h, 7 dniowymi lub 30 dniowymi w szczególnych przypadkach.

Proszę w sposób kulturalny zapraszać tu użytkowników zakładających tematy o tej samej tematyce.

Dziękuje i życzę miłych i kulturalnych rozmów :)

agoosiaaa
agoosiaaa
  3 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a sprawdzasz czy są robaczki?

nie ma robaczkow, nie musze sprawdzac :D

Zielinek34
Zielinek34: No, dzisiaj 2 dzień bez chipsów :>

lol, normalnie ac
madzia2143
madzia2143
  3 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nie ma robaczkow, nie musze sprawdzac :D

nie chcę Ci nic mówić, ale jako osoba która ma sad z owocami to uwierz - są :ninja: chyba że to jakieś czereśnie z fabryki ;p
WiadomoOd1410
WiadomoOd1410
  3 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: w czoko jest spoko.

zależy jak na to patrzeć
madzia2143
madzia2143
  4 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: zależy jak na to patrzeć

o piosenkę mi chodzi no.
agoosiaaa
agoosiaaa
  4 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nie chcę Ci nic mówić, ale jako osoba która ma sad z owocami to uwierz - są chyba że to jakieś czereśnie z fabryki ;p

w takich opakowaniach kupuje

sorry za wielkosc zdjecia, ale wiekszych nie ma :rotfl:
madzia2143
madzia2143
  4 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: w takich opakowaniach kupuje

w środku to może nawet czereśnie nie są? :mrgreen: nie no, zrobiłaś mi smaka na czereśnie :and:
madzia2143
madzia2143
  8 lipca 2011
Czy takie pieczywo jest zdrowe? Ostatnio słyszałam, że jest gorsze od zwykłego jasnego chleba. Lubię je bardzo i jem je codziennie, a z racji tego mojego zakładu z bratem nie chciałabym jeść śmieci ;)
http://www.bocian.co.uk/upload/Products/wasa-pieczywo-lekkie-pszenne--140g-2676.jpg[\img]
madzia2143
madzia2143
  8 lipca 2011

ee no co z tym zdjęciem :woot: wklejam jeszcze raz, a jak nie wyjdzie to chodzi mi o pieczywo typu WASA

StworzonaByCieszyc
StworzonaByCieszyc
  14 lipca 2011

to pieczywo jest strasznie zmodyfikowane.. w sumie to sama chemia . ;)

agoosiaaa
agoosiaaa
  14 lipca 2011

Ja n a Twoim miejscu, jak chcesz wygrac z bratem, to kompletie zrezygnowalabym z pieczywa, no w ostatecznosci taki bardzo ciemny chleb bym jadla.

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  14 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: http://www.bocian.co.uk/upload/Products/wasa-pieczywo-lekkie-pszenne--140g-2676.jpg

Tablica Mendelejewa w każdym kawałku.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  14 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: sorry za wielkosc zdjecia, ale wiekszych nie ma


ASDA? tam bankowo sa robaki :crylol:
FUJ nie dalabym ci buzi :rotfl:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

TheWitch
TheWitch
  14 lipca 2011
massacre
massacre: ASDA? tam bankowo sa robaki FUJ nie dalabym ci buzi

nie ma - ostatnio kroilam na pol, bo moj maly chcial czeresni, a boje sie mu dawac z pestkami i nie znalazlam ani jednej :jezyk2:
TheWitch
TheWitch
  14 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nie ma - ostatnio kroilam na pol, bo moj maly chcial czeresni, a boje sie mu dawac z pestkami i nie znalazlam ani jednej

w sensie ani jednego robaka, nie pestki :rotfl:
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  14 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: no w ostatecznosci taki bardzo ciemny chleb bym jadla.


Pumpernikiel :w00t:


i do tego grubo polskiego masla :crylol:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.