Zadziora
Zadziora
  29 kwietnia 2011 (pierwszy post)

W tym temacie rozmawiamy na temat ZDROWIA, DIET I ĆWICZEŃ . Rozmawiamy o tym jak o siebie dbać, jakie diety stosować i jak ćwiczenia wykonywać by nasze ciało było w najlepsze kondycji.

ZASADY PISANIA W TYM TEMACIE
1. Zadając pytania proszę pisać czerwonym kolorem (będzie łatwiej znaleźć pytanie i na nie odpowiedzieć :)
2. Obrażanie, wulgaryzmy (w tym słowa wulgarne omijające bluzgometr) , wyśmiewanie szczególnie nowych użytkowników forum, zamieszczanie postów ogólnie uznawanych za niekulturalne, wszelkie posty wyśmiewające osobę zakładającą temat oraz prowadzenie dyskusji nie związanej z tematem będą karane banami 1h, 24h, 7 dniowymi lub 30 dniowymi w szczególnych przypadkach.

Proszę w sposób kulturalny zapraszać tu użytkowników zakładających tematy o tej samej tematyce.

Dziękuje i życzę miłych i kulturalnych rozmów :)

mmaryjka
mmaryjka
  24 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: niby nic groźnego ale najbardziej wkuwiajacy 'efekt uboczny' jak dla mnie.

ja mam średnio dwa razy w roku, ale trwa to około 2 tygodnie i to zazwyczaj przed sesją zimową, a później letnią. i chodzę i użalam się nad sobą i płacze, że umre.
pijana
pijana
  24 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: FejkiemJestem

W jednej z dyskotek w moim mieście wczoraj były walki w kisielu :D

A tak przy okazji, poradź mi proszę coś dobrego na alergię w formie tabletek/kapsułek, odpada Zyrtec.
FejkiemJestem
FejkiemJestem
  24 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: odpada Zyrtec.

czemu odpada Zyrtec? :woot:
pijana
pijana
  24 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: czemu odpada Zyrtec?

Miałam po nim krwotoki z nosa
FejkiemJestem
FejkiemJestem
  27 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Miałam po nim krwotoki z nosa

po Zyrtecu? :O
nie wiedziałem ze po tym mozna miec krwotoki
Gotusiaaa
Gotusiaaa
  28 czerwca 2011

Dieta Dukana czy wizyta u dietetyka ? .
Czy kamica nerkowa ktora kiedys byla, elimunuje juz dukana ?

Transcendencja
Transcendencja
  28 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Dieta Dukana czy wizyta u dietetyka ? .

Wizyta . Dukan jest zakwaszający , oj strasznie ..więcej szkodzi niż pomaga no ale się chudnie więc ludzie to stosują lol .

Konto usunięte
Konto usunięte: Czy kamica nerkowa ktora kiedys byla, elimunuje juz dukana ?

Dukan eliminuje sam siebie ot to .
bezslodkiegonicku
bezslodkiegonicku
  30 czerwca 2011

witam.
potrzebuję schudnąć ok.4 kilogramów. Mam na to 17 dni. piję dużo wody, ograniczam słodycze i niezdrowe rzeczy, zaczęłam jeść śniadanie, nie jem przed snem. Co jeszcze mi pomoże?(brzuszki odpadają)
Najbardziej zależy mi na brzuchu(boczki). Kupiłam sobie wymarzoną sukienkę i mam jeszcze większą motywację, ale sukienka na brzuchu jest obcisła..
a i jeszcze coś jadę na 5 dni na tak jakby obóz i bede miała tam normalne posiłki. Czegoś sobie odmawiać?
- co jeszcze mi pomoże? co jeść jako przekąski? mogą być wafle ryżowe?

proszę o pomoc. i napiszcie mi ile mogę schudnąć w te 17 dni...

BeataAnnax
BeataAnnax
  30 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Co jeszcze mi pomoże?

rower, bieganie, plywanie:)

Konto usunięte
Konto usunięte: mogą być wafle ryżowe?

chyba tak, byle nie w polewie, ale to raczej jasne;)

Konto usunięte
Konto usunięte: napiszcie mi ile mogę schudnąć w te 17 dni...

jak sie zaweźmiesz w sobie, to te 4 kg zgubisz:)
Martitta
Martitta
  30 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

Może dieta South Beach ? W pierwsze 2 tyg można zgubić 6 kg. W necie poszukaj co trzeba jeść przy tej diecie :)
madzia2143
madzia2143
  1 lipca 2011

założyłam się z bratem że schudnę w przeciągu 2msc 5kg - jest to możliwe? :ninja: wiem, że to głównie zależy tez od przemiany materii ale tak ogólnie chciałabym wiedzieć, bo nie chcę przegrać 100zł -__-

Martitta
Martitta
  1 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: założyłam się z bratem że schudnę w przeciągu 2msc 5kg - jest to możliwe?

Jest. Ja chudłam tyle w miesiąc jak się odchudzałam. W 2 msc. to i 10 byś zgubiła jak byś chciała :mrgreen:
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  1 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: że schudnę w przeciągu 2msc 5kg - jest to możliwe?


5 kilo w 2 miesiace to malutko - spokojnie dasz rade :D

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  1 lipca 2011

Ja chyba bede musiala te pieprzone brzuszki zaczac robic :/
Jednak to prawda, ze z wiekiem co raz ciezej rzezbic sobie cialo, rower i zapiedalanie pare przystankow z buta to za malo -kiedys chudlam cala proporcjonalnie, teraz chudna mi nogi a brzuch zostaje. Z klepsydry stane sie jakims dziwadlem!!!!!!!!!!!!!!!!

Co jeszcze na uelastycznienie brzucha? Plywanie? Blagam wszystko tylko nie te brzuszki !!!!

P.S. Nie chce schudnac, bardziej zalezy mi na wymodelowaniu brzucha

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  1 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jest. Ja chudłam tyle w miesiąc jak się odchudzałam. W 2 msc. to i 10 byś zgubiła jak byś chciała

albo 16 jak ja :lol:

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.