Zadziora
Zadziora
  29 kwietnia 2011 (pierwszy post)

W tym temacie rozmawiamy na temat ZDROWIA, DIET I ĆWICZEŃ . Rozmawiamy o tym jak o siebie dbać, jakie diety stosować i jak ćwiczenia wykonywać by nasze ciało było w najlepsze kondycji.

ZASADY PISANIA W TYM TEMACIE
1. Zadając pytania proszę pisać czerwonym kolorem (będzie łatwiej znaleźć pytanie i na nie odpowiedzieć :)
2. Obrażanie, wulgaryzmy (w tym słowa wulgarne omijające bluzgometr) , wyśmiewanie szczególnie nowych użytkowników forum, zamieszczanie postów ogólnie uznawanych za niekulturalne, wszelkie posty wyśmiewające osobę zakładającą temat oraz prowadzenie dyskusji nie związanej z tematem będą karane banami 1h, 24h, 7 dniowymi lub 30 dniowymi w szczególnych przypadkach.

Proszę w sposób kulturalny zapraszać tu użytkowników zakładających tematy o tej samej tematyce.

Dziękuje i życzę miłych i kulturalnych rozmów :)

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  19 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: czyli randap czy co?


taaa, tez dziala odchwaszczajaco :rotfl:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

agoosiaaa
agoosiaaa
  19 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nie głodówke tylko wstrzymanie sie od posiłków na okres 6-12h przed operacja (właczając noc), poza tym co ma piernik do wiatraka?

nie tlumacz sie, i tak wygralam.

Konto usunięte
Konto usunięte: ja tam sobie nigdy nie robiłam głodówki,

ja musze byc chora i to mocno, zeby nie jesc.
converse
converse
  20 sierpnia 2011
Siemaa ;)
Od 2 dni staram się ograniczaj jedzenie, tzn jem niskokaloryczne posiłki co pare godzin, nie jem po 18.
Mam 183cm i waże 68kg. Niby nie jest to dużo, ale ostatnio przybył mi mały brzuszek i boki. Obecnie robię tylko brzuszki a od jutra zaczynam biegac.
Teraz moje pytanie. Ile kalorii dziennie powinnam jeść??
feuliette
feuliette
  20 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: przybył mi mały brzuszek i boki.

na brzuszek i boczki hulahop! ok 20-30 minut dziennie
WiadomoOd1410
WiadomoOd1410
  21 sierpnia 2011
massacre
massacre: taaa, tez dziala odchwaszczajaco

czyli nie wiesz z czego i po co sie oczyszczasz, było tak odrazu!
FejkiemJestem
FejkiemJestem
  22 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nie tlumacz sie, i tak wygralam.

tak sobie wmawiaj :rotfl:
FejkiemJestem
FejkiemJestem
  22 sierpnia 2011
massacre
massacre: cytaty by: doradca żywieniowy, dietetyk i psycholog Agata Szczerkowska, z Centrum Dietetyki Żywienia i Zdrowia w Sopocie.

nie ma to jak zdanie dietetyka i psychologa którzy nie maja o tym bladego pojecia, psycholog wypowiadajacy sie nt głodówki? :wtf:

massacre
massacre: zielonej herbaty

zielona herbata ma działanie antyoksydacyjne, od biedy mozna powiedziec ze detoksykuje.

massacre
massacre: a i agoosia miala po czesci racje

nie miała bo była mowa o walorach zdrowotnych głodówki :-) a nie o tym ze jest wskazana przed operacja czy badaniem (bo tego nie neguje).
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  22 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nie ma to jak zdanie dietetyka i psychologa którzy nie maja o tym bladego pojecia, psycholog wypowiadajacy sie nt głodówki?


nie ma to jak zdanie studenta podwazajacego czlowieka, ktory juz zdobyl pewne tytuly :ninja:

kazdy ma sie prawo mylic - ty tez :D
nie odniosles sie do zadnego slowa zacytowanego od razu podwazajac czyis tytul naukowy... tak samo jakby ekonomista nie mial prawa znac sie na prawie :and:

ja sie nie upieram przy swoim, bo prawdopodobnie masz racje - ale sposob w jaki to argumentujesz nie jest odpowiedni :ziober2:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

FejkiemJestem
FejkiemJestem
  22 sierpnia 2011
massacre
massacre: nie ma to jak zdanie studenta podwazajacego czlowieka, ktory juz zdobyl pewne tytuly

ksiądz Natanek tez zdobył pewne tytuły, jesli juz mamy porównywac :rotfl:

massacre
massacre: ja sie nie upieram przy swoim, bo prawdopodobnie masz racje - ale sposob w jaki to argumentujesz nie jest odpowiedni

bo nie wiem jak to ubrac w słowa, nawet nie przypuszczałem ze ktos moze w ogóle pomyslec ze to jest zdrowe
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  23 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: bo nie wiem jak to ubrac w słowa, nawet nie przypuszczałem ze ktos moze w ogóle pomyslec ze to jest zdrowe


musi cos w tym byc... nawet religia zaleca/ nakazuje
wiesz... post, ramadan... adwent :woot:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

FejkiemJestem
FejkiemJestem
  23 sierpnia 2011
massacre
massacre: musi cos w tym byc... nawet religia zaleca/ nakazuje wiesz... post, ramadan... adwent

no cóz, religie ogłupiają, to wie kazdy racjonalnie myślący :>
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  23 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: no cóz, religie ogłupiają, to wie kazdy racjonalnie myślący :>


a nie jest tak, ze glodowka wysotrza zmysly wechu i smaku i ze wszystko lepiej i intensywniej smakuje?

wypowiedz sie :ziober2:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Paulinessa
Paulinessa
  23 sierpnia 2011
massacre
massacre: wiesz... post, ramadan... adwent


Ta religia nakazuje nie jeść mięsa w piątki, no i post ścisły w środę popielcową i wielki piątek. Zbyt dużych wyrzeczeń i głodówek nie ma ;)
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  23 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ta religia nakazuje nie jeść mięsa w piątki, no i post ścisły w środę popielcową i wielki piątek. Zbyt dużych wyrzeczeń i głodówek nie ma ;)


taa zly przyklad, pierwotnie jednak odmawiano sobie jedzenia przez jakies 40 dni, nie bede sie sprzeczac bo nie chce mi sie szukac potwierdzenia tego w sieci

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Paulinessa
Paulinessa
  23 sierpnia 2011
massacre
massacre: taa zly przyklad, pierwotnie jednak odmawiano sobie jedzenia przez jakies 40 dni, nie bede sie sprzeczac bo nie chce mi sie szukac potwierdzenia tego w sieci


Ja się sprzeczać nie zamierzam, napisałam tylko jak sprawa wygląda teraz, przynajmniej w katolicyzmie.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.