Zadziora
Zadziora
  29 kwietnia 2011 (pierwszy post)

W tym temacie rozmawiamy na temat ZDROWIA, DIET I ĆWICZEŃ . Rozmawiamy o tym jak o siebie dbać, jakie diety stosować i jak ćwiczenia wykonywać by nasze ciało było w najlepsze kondycji.

ZASADY PISANIA W TYM TEMACIE
1. Zadając pytania proszę pisać czerwonym kolorem (będzie łatwiej znaleźć pytanie i na nie odpowiedzieć :)
2. Obrażanie, wulgaryzmy (w tym słowa wulgarne omijające bluzgometr) , wyśmiewanie szczególnie nowych użytkowników forum, zamieszczanie postów ogólnie uznawanych za niekulturalne, wszelkie posty wyśmiewające osobę zakładającą temat oraz prowadzenie dyskusji nie związanej z tematem będą karane banami 1h, 24h, 7 dniowymi lub 30 dniowymi w szczególnych przypadkach.

Proszę w sposób kulturalny zapraszać tu użytkowników zakładających tematy o tej samej tematyce.

Dziękuje i życzę miłych i kulturalnych rozmów :)

Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  20 stycznia 2012

potrzebuje zestawu dobrych witamin dla znajomej ktora wyjezdza zagranice do pracy, niedojada, je malo miesa etc, po przyjezdzie dorobila sie awitaminozy b, miala zajady etc. teraz ja poskladam, ale znowu pojedzie na 2 miesiace... potrzebuje czegos co moglaby zabrac ze soba i sie wspomagac

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

WiadomoOd1410
WiadomoOd1410
  20 stycznia 2012
368212:
Widze, ze kazdy sie tu zna a wiec poprosze aby ktos podal mi jakies dobre i sprawdzone cwiczenia aby spalic troche z brzucha i z ud oraz jakies dobre i sprawdzone cwiczenia na posladki. Takie co bym mogla wykonywac je spokojnie w domu.
Nie pogardzilabym rowniez jakas dobra i sprawdzona dieta.
Jade w tym roku w koncu na normalne wakacje i trzeba wygladac jak czlowiek :D
Z gory dziekuje.

droga dupeczko,byś twoja naga dupa dobrze prezentowala sie na tle różańca trzeba poświecić kilka miechów na:
1.DIETA DIETA DIETA czyli low carb, nie chce mi sie rozpisywać bo wszystko masz u wujka gogla
2. karnet na siłownia a tam podbić do ziomeczków na koksie by pokazali jak ćwiczyć nogi, jeśli ograniczysz sex oralny z połykiem to do twojego organizmu nie przedostanie sie niechciany testosteron i nogi sie elegancko wyrzeźbia, opcje w stylu łatwe i przyjemne nie dadza efektu, wiec tylko przysiady dupą do ziemi
3.brzuch to przedewszystkim cwiczenia na drążku poziomym, takim do wiszenia nie do tańca, wszelakie unoszenia nóg, podciągania kolan do klatki, skręty tułowia itp itd, ławeczka nic ci nie da, musi byc ciezko intensywnie i sumiennie inaczej zapomnij

do wakacji duzo czasu wiec da sie sporo zrobić, tylko wiadomo bez oszukiwania samej siebie bo co z tego jak cały tydzien sie pomeczysz jak przy sobocie najesz sie lodów cukierków itp itd i ze tak powiem pójdzie w mase

dziekuje pozdrawiam
WiadomoOd1410
WiadomoOd1410
  20 stycznia 2012
Prinz
Prinz: potrzebuje zestawu dobrych witamin dla znajomej ktora wyjezdza zagranice do pracy, niedojada, je malo miesa etc, po przyjezdzie dorobila sie awitaminozy b, miala zajady etc. teraz ja poskladam, ale znowu pojedzie na 2 miesiace... potrzebuje czegos co moglaby zabrac ze soba i sie wspomagac

http://sklep.kfd.pl/activlab-machine-man-combo-240-kaps-p-1972.html
Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  23 stycznia 2012
Znacie jakieś DOBRE i dające szybki efekt ćwiczenia rozciągające? w necie tego duużo, ale jakieś gówno.
mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
Gotusiaaa
Gotusiaaa
  5 lutego 2012

Około 2 lata temu odstawilam tabletki antykoncepcyjne, ktore bralam przez ok. 8 msc. BAAARDZO po nich przytyłam, i zaczelo sie cos dziac.. Bolesne i opoznione miesiaczki, krwotoki, owłosienie na udach ( okropne !) , syfy na twarzy ( bylam u dermatologa i P. dr. dała mi masc, i powiedziala ze jak nie pomoze to znaczy ze mam cos z hormonami i masc nie pomogla) . Czasami mam wrazenie ze bardziej puchne, jestem bardziej gruba i nienaturalnie napuchnieta przed okresem , wiem ze to normalne, ale nie az tak. Przy siadaniu , czuje kłucia w miednicy ( ?) , przy gwałtownym wstawaniu straszliwy bol jajników ( podczas okresu ) . Poza tym, jak kocham sie z Narzeczonym strasznie mnie to kłuje, boli ... Obecnie mieszkam pod Warszawa, wczesniej mieszkalam w krakowie, i za cholere nie moge znalezc dobrego ginekologa ! Takiego ktory zleci mi badania hormonow, a nie tylko USG albo porcja antykoncepcji . Boje sie ze to jakas endomtrioza, albo Zespół policystycznych jajników . Raz jak bylam u ginekologa. w Krk, P. dr powiedziala ze nie pekl mi pęcherzyk. Tak bylo 2 razy.

Jakie badania powinnam zrobic hormonalne ?

Moze macie jakis sprawdzonych KOMPETENTNYCH lekarzy ginekologow w Warszawie lub Krakowie ?

Babsy
Babsy
  5 lutego 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Jakie badania powinnam zrobic hormonalne ?

szukaj ginekologa- endokrynologa, albo po prostu endokrynologa.
pijana
pijana
  5 lutego 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Zespół policystycznych jajników

Bardzo prawdopodobne, patrząc po objawach. Badania hormonalne (nie pamiętam jakie dokładnie, na pewno testosteron) i usg jajników. Ale niestety do lekarza jeżdżę do Katowic, więc tu nie pomogę...
Gotusiaaa
Gotusiaaa
  5 lutego 2012
Babsy
Babsy: szukaj ginekologa- endokrynologa, albo po prostu endokrynologa.

znalazlam jedna babke ale pisza roznie na jej temat..

Konto usunięte
Konto usunięte: Bardzo prawdopodobne, patrząc po objawach. Badania hormonalne (nie pamiętam jakie dokładnie, na pewno testosteron) i usg jajników. Ale niestety do lekarza jeżdżę do Katowic, więc tu nie pomogę...


Poza tym to straszne owlosienie, tlusta cera,wlosy,syfy..eh...
pijana
pijana
  5 lutego 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Poza tym to straszne owlosienie, tlusta cera,wlosy,syfy..eh...

Wiem jak to jest, choruję nie od dziś... Ale już się przyzwyczaiłam, brałam 4 czy 5 rodzajów antykoncepcji i nic nie pomaga.
Gotusiaaa
Gotusiaaa
  5 lutego 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Wiem jak to jest, choruję nie od dziś... Ale już się przyzwyczaiłam, brałam 4 czy 5 rodzajów antykoncepcji i nic nie pomaga.

Ja juz nie chce antykoncepcji, bo w ogole bede jak wieloryb...
pijana
pijana
  5 lutego 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja juz nie chce antykoncepcji, bo w ogole bede jak wieloryb...

Jeśli to rzeczywiście będzie PCOS to raczej będziesz musiała brać, aby uspokoić objawy( bo to choroba nie do wyleczenia). Po "nowoczesnych" pigułkach nie powinnaś tyć.
burzuaz
wpis jest ukryty
Gotusiaaa
Gotusiaaa
  6 lutego 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Jeśli to rzeczywiście będzie PCOS to raczej będziesz musiała brać, aby uspokoić objawy( bo to choroba nie do wyleczenia). Po "nowoczesnych" pigułkach nie powinnaś tyć.


Brałam Yasmin, niby tez 'nowoczesne' tabletkia przytylam ok 20 kg. :and: .
pijana
pijana
  6 lutego 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Brałam Yasmin, niby tez 'nowoczesne' tabletkia przytylam ok 20 kg. .

:wtf: No to ja już nie wiem :and:
A jeszcze co do opinii o lekarzach, zawsze będą różne, bo wszystkim się nie dogodzi, a i również nie wiadomo kto te negatywne opinie pisze. Także ja bym na to nie zważała i jak najszybciej się do kogoś wybrała.
mmaryjka
mmaryjka
  7 lutego 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Brałam Yasmin, niby tez 'nowoczesne' tabletkia przytylam ok 20 kg.

ale to nie chodzi o 'nowoczesność'. może akurat tobie by pasowały pigułki sprzed 10 lat.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.