Zadziora
Zadziora
  29 kwietnia 2011 (pierwszy post)

W tym temacie rozmawiamy na temat ZDROWIA, DIET I ĆWICZEŃ . Rozmawiamy o tym jak o siebie dbać, jakie diety stosować i jak ćwiczenia wykonywać by nasze ciało było w najlepsze kondycji.

ZASADY PISANIA W TYM TEMACIE
1. Zadając pytania proszę pisać czerwonym kolorem (będzie łatwiej znaleźć pytanie i na nie odpowiedzieć :)
2. Obrażanie, wulgaryzmy (w tym słowa wulgarne omijające bluzgometr) , wyśmiewanie szczególnie nowych użytkowników forum, zamieszczanie postów ogólnie uznawanych za niekulturalne, wszelkie posty wyśmiewające osobę zakładającą temat oraz prowadzenie dyskusji nie związanej z tematem będą karane banami 1h, 24h, 7 dniowymi lub 30 dniowymi w szczególnych przypadkach.

Proszę w sposób kulturalny zapraszać tu użytkowników zakładających tematy o tej samej tematyce.

Dziękuje i życzę miłych i kulturalnych rozmów :)

madzia2143
madzia2143
  8 czerwca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: bo mój entuzjazm to by był jakby były w nim prawdziwe słodycze, a nie "zamienniki"

też tak myślę, że o to chodzi :mrgreen:
WiadomoOd1410
WiadomoOd1410
  9 czerwca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: d stycznia przeszłam na zdrową żywność i tryb życia - ograniczyłam tłuszcze, węglowodany, w ogóle nie jem słonych przekąsek (chipsy, krakersy, paluszki etc.) posiłki składają się głównie z warzyw, jem dużo owoców no i przede wszystkim RUCH :) czuję się świetnie jednak mam chwile w których napada mnie wilczy apetyt na coś słodkiego - do tej pory sobie radzę, jednak ciekawi mnie CZY ISTNIEJĄ JAKIEŚ SŁODKOŚCI NA KTÓRE MOŻNA SIĘ OD CZASU DO CZASU SKUSIĆ? ;> Jak Wy radzicie sobie właśnie w takich chwilach słabości?

odżywka białkowa, mleko i troche inwencji twórczej, mozna zrobić super muffiny, lody i batoniki które sa całkiem słodkie i smaczne, spróbuj przejsc na LC gdzie masz kalorie z tłuszczy głównie i białek, owoce odstaw bo to w sumie cukry i tylko napedzaja wilczy apetyt, gorzka czekolada 70% tez jest całkiem znośna i mozna stosować 2-3 razy w tyg pół tabliczki jako posiłek i raczej dupy nie rozerwie
Podsumowując polecam poczytać i zainwestować w jakieś małe opakowanie dobrej odżywki białkowej, starczy wpc w smaku który cie interesuje, pić z mlekiem a nie z woda i delektowac sie dobra rzecza na zdrowej diecie
TlPS
Posty: 892 (po ~103 znaków)
Reputacja: -15 | BluzgometrTM: 38
TlPS
  9 czerwca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: CZY ISTNIEJĄ JAKIEŚ SŁODKOŚCI NA KTÓRE MOŻNA SIĘ OD CZASU DO CZASU SKUSIĆ? ;>

Zacznij jesc Chrom to nie bedziesz miala takich napadow, reguluje poziom cukru we krwi :)
A jesli nie chcesz lykac tabletek to zamiast slodkosci zjedz nektarynke albo jogurt najlepiej activia 0%.

Szczerość to najpiękniejsza forma głupoty.

madzia2143
madzia2143
  9 czerwca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: owoce odstaw bo to w sumie cukry i tylko napedzaja wilczy apetyt

bez przesady, owoce są zdrowe,po za tym nie jem ich jakoś mega dużo - gruszka czy jabłko w ciągu dnia mnie chyba nie pogrąży :woot:
po za tym odżywki kojarzą mi się raczej z masą :mrgreen: a ja po prostu byłam ciekawa czy są słodycze na które można sobie pozwolić, ale dzięki za info :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Zacznij jesc Chrom to nie bedziesz miala takich napadow, reguluje poziom cukru we krwi :)

kiedyś jadłam ale nie pomagało ;)
kroliczek0002
Posty: 1 (po ~899 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 9
kroliczek0002
  11 czerwca 2012
[color=violet]:bye::bye: Część wszystkim mam pytaniegdyż już ponad miesiąc jestem na diecie dukana i schudłam 8 kg ... =) ale słyszałam że osoby,które stosowały tą dietę ok pół roku trafiały do szpitala z powodu chorób nerek,zawrotów głowy itp. ... Ja jednak trochę naginam,gdyż jem też płatki nestlefitnes 0,0% tłuszczu i 0,3% cukru no i odtłuszczone mleko (mimo że płatków nie można) choć nie wpłynęły one negatywnie na efekty mojego odchudzania(zresztą tak jak moje małe inne grzeszki...) =) Czuje się b. dobrze naprawdę nie mam do czego się doczepić,oprócz tego wiele czytałam i starałam się poznać tą dietę i wydaje mi się że mi się udało...Staram odchudzać się z rozsądkiem...A moje pytanie to : Co wy sądzicie o tej diecie ? Znacie ją tzn. wiecie na czym polega ? Czekam na komentarze i pozdrawiam =)
pijana
pijana
  11 czerwca 2012
kroliczek0002
kroliczek0002: Staram odchudzać się z rozsądkiem

Dukan z rozsądkiem ? Weź dziewczyno młotek i pier***nij się w głowę.
WiadomoOd1410
WiadomoOd1410
  11 czerwca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: bez przesady, owoce są zdrowe,po za tym nie jem ich jakoś mega dużo - gruszka czy jabłko w ciągu dnia mnie chyba nie pogrąży

zdecydowanie zdrowsze sa warzywa, to ze cos rosnie na drzewie czy przy ziemi nie oznacza ze jest zbawienne dla naszego organizmu. czy pogrąży to zalezy jak na to patrzeć, jesli powiedzmy masz 5-6 zbilansowanych posiłków to raczej nie bedzie miało wpływu ale z drugiej strony jesli oprócz tej gruszki jesz takie typowe "domowe" jedzenie to zadnego zbawiennego wpływu nie bedzie mieć, wszystko rozbija sie o białka weglowodany i tłuszcze, wiadomo ze tłuszcze lepiej zdrowe, cukrów jak najmniej a białka pełnowartosciowe a nie roślinne. Dobry izolat białka to około 90% pełnowartosciowego białka z duza iloscia aminokwasów czyli mozna stosować jako zamiennik posiłku lub dodatek, zdecydowanie polecam dla kobiet bo tak bardzo łatwo mozna zmienić rozkład proporcji białek do weglowodanów w diecie. jeśli rozrabiasz białko z mlekiem to jest naprawde wyborny deser, inna sprawa z wodą xd

kroliczek0002
kroliczek0002: Co wy sądzicie o tej diecie ? Znacie ją tzn. wiecie na czym polega ? Czekam na komentarze i pozdrawiam =)

Dieta powinna być na Stałe wiec dukany itp odpadaja na starcie xd
Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  11 czerwca 2012
kroliczek0002
kroliczek0002: Co wy sądzicie o tej diecie ?

Szybko zrzucisz i tak samo przybierzesz, jak tylko zapomnisz o niektórych punktach tej diety. Zresztą na samym białku ja bym np. długo nie wytrzymała, tak się nie da :) a nerki.. dużo dużo wody, te różne herbatki
mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
WiadomoOd1410
WiadomoOd1410
  11 czerwca 2012
Sylvinka
Sylvinka: zybko zrzucisz i tak samo przybierzesz, jak tylko zapomnisz o niektórych punktach tej diety. Zresztą na samym białku ja bym np. długo nie wytrzymała, tak się nie da :) a nerki.. dużo dużo wody, te różne herbatki

na samym praktycznie sie nie da chyba ze tzw ketoza ale wtedy i tak trzeba co tydzien lub dwa naładowac sie opór węglowodanami jednak efekty zajebiste sa
Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  11 czerwca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: jednak efekty zajebiste sa

Ciekawe czy też widoczne są u ludzi, którzy mają do zrzucenia np tylko kilka kg 3-4 by czuć się lepiej :)
mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
WiadomoOd1410
WiadomoOd1410
  11 czerwca 2012
Sylvinka
Sylvinka: Ciekawe czy też widoczne są u ludzi, którzy mają do zrzucenia np tylko kilka kg 3-4 by czuć się lepiej :)

4 kilo to jest juz sporo tłuszczu zwłaszcza dla powiedzmy 50-55 kilowej kobiety, oczywiscie jesli zejdzie sie właśnie z niego a nie z z wszystkiego po trochu. procentowo to spory zjazd z bf i efekt wizualny zalezny bedzie od wkładu zaangażowania i wysiłku
madzia2143
madzia2143
  14 czerwca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: zdecydowanie zdrowsze sa warzywa

spoko, też je kocham :mrgreen:

Konto usunięte
Konto usunięte: jesz takie typowe "domowe" jedzenie to zadnego zbawiennego wpływu nie bedzie mieć

u mnie wygląda to tak, że gdy robię sobie sama obiad to na prawdę staram się by był złożony głównie z warzyw i bez znacznej ilości tłuszczy. Jednak gdy robi obiad mama to jem to co zrobiła, tylko mniejsze porcje, mniej więcej o połowę ;) ale tak jest tylko z obiadem, bo śniadanie, kolacje robię sobie sama.

kroliczek0002
kroliczek0002: Co wy sądzicie o tej diecie ?

dla mnie to nie dieta tylko katowanie organizmu. masz wiedzę bo z postu wynika że znasz konsekwencje - dlaczego więc nie przerwiesz i zaczniesz się odżywiać jak powinnaś? no chyba, że wyobrażasz sobie jeść do końca życia to samo... mnie by to nie jarało, bo ja celebruję jedzenie i nie znoszę gdy przez jakiś czas jem ciągle to samo.
Gad
Gad
  14 czerwca 2012

Małe porcje to nie wszystko trzeba szamać węglowodany o niskim indeksie glikemicznym a nie "polackie" ziemniaki.
A te diety tukanowe według mnie przynoszą więc szkód niż pożytku. Nie uczą zasad zdrowego odżywiania. Tylko jest to krótka pseduo głodówka.
Anie czipsy, ciastka i piwo a potem tukan przez miesiąc i tak na zmianę.
Dieta powinna być non stop dobrze zbilansowana + regularny wysiłek aerobowy i ciało Afrodyty gotowe.
Proszę o 11 bo zbieram.

WiadomoOd1410
WiadomoOd1410
  14 czerwca 2012
Gad
Gad: Dieta powinna być non stop dobrze zbilansowana + regularny wysiłek aerobowy i ciało Afrodyty gotowe.

dla dupeczki lepiej HIIT 15-20 minut i gotowe, juz widze jak karyna biega lub smiga rowerem 60-90 minut
Problem jest takim ze kobiety w 90% to jednak głupie zwierzeta w kwestii dietetyki i treningu i wola diety typu dukan bananowa owocowa adidasowa....zamiast jak człowiek z godnoscia cos tam poczytać i ruszyc dupe z domu nawet jak nie na siłownie to na basen 3x w tygodniu na te 60 minut, do tego 3x hiit po 15-20 lekka ingerencja dietetyczna i mozna sporo zrobić od zera w 3 miechy
ale nie lepiej cudowna dieta oczysczająca i plastry na stopy wyciągajace toksyny
nawet mi was nie żal Podkobiety

Konto usunięte
Konto usunięte: spoko, też je kocham

sugowe oczywko bo twoja gotowana marchew=gotowany ziemniak xd

Konto usunięte
Konto usunięte: u mnie wygląda to tak, że gdy robię sobie sama obiad to na prawdę staram się by był złożony głównie z warzyw i bez znacznej ilości tłuszczy. Jednak gdy robi obiad mama to jem to co zrobiła, tylko mniejsze porcje, mniej więcej o połowę ;) ale tak jest tylko z obiadem, bo śniadanie, kolacje robię sobie sama.

zdrowy wyglad to dieta a dieta to kasa, imo dla kobiety utrzymac w miare zdrowa to sa dosłownie grosze w porównaniu z facetem xd
InYoursdreamss
InYoursdreamss
  14 czerwca 2012

No kolesie duzo kasy wydawaja na swoją dietę wspomne o miesniakach ci to codziennie na siłownię pełno jakis odżywek a te odżywki to fest kasy kosztują a nie wspomne o koksach to se lubią strzały wbijać to dopiero ile kosztuje haha

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.