Zadziora
Zadziora
  29 kwietnia 2011 (pierwszy post)

W tym temacie rozmawiamy na temat ZDROWIA, DIET I ĆWICZEŃ . Rozmawiamy o tym jak o siebie dbać, jakie diety stosować i jak ćwiczenia wykonywać by nasze ciało było w najlepsze kondycji.

ZASADY PISANIA W TYM TEMACIE
1. Zadając pytania proszę pisać czerwonym kolorem (będzie łatwiej znaleźć pytanie i na nie odpowiedzieć :)
2. Obrażanie, wulgaryzmy (w tym słowa wulgarne omijające bluzgometr) , wyśmiewanie szczególnie nowych użytkowników forum, zamieszczanie postów ogólnie uznawanych za niekulturalne, wszelkie posty wyśmiewające osobę zakładającą temat oraz prowadzenie dyskusji nie związanej z tematem będą karane banami 1h, 24h, 7 dniowymi lub 30 dniowymi w szczególnych przypadkach.

Proszę w sposób kulturalny zapraszać tu użytkowników zakładających tematy o tej samej tematyce.

Dziękuje i życzę miłych i kulturalnych rozmów :)

pijana
pijana
  12 lutego 2012
Ewelina
Ewelina: Rozumiem, ale mówisz, że jest niezdrowa, czyli nie negujesz jej skuteczności? Po moich znajomych widać efekty, i to duże ;)

Skuteczna jest, to na pewno. Nie wiem jednak na jak długo; jeśli się wróci do żywienia sprzed diety to pewnie nie na długo...
mmaryjka
mmaryjka
  12 lutego 2012

yebać zdrowie, trzeba być fit

Konto usunięte
Konto usunięte: jeśli się wróci do żywienia sprzed diety to pewnie nie na długo.

bardzo szybko z dodatkowymi, świńskimi kg. dwie walnięte z mojej grupy się tym odchudzały
Ewelina
Ewelina
  12 lutego 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie wiem jednak na jak długo; jeśli się wróci do żywienia sprzed diety to pewnie nie na długo...

nie no, koleżanki, które ją stosowały już nie wróciły do sylwetki sprzed diety ;)
sylwik
sylwik
  12 lutego 2012

chyba nigdy w zyciu nie zrozumiem, co te wszystkie kobiety widza w dietach...
zamiast jesc wedlug jakis dziwacznych zasad, dla schudnieca kilku kg, wystarczy odzywiac sie troche zdrowiej i codziennie pojsc na silownie/fitness/basen/pobiegac.
przez miesiac odzywialam sie troche lepiej, z czekolady i chipsow nie rezygnujac, i zwiekszylam ruch do 4-5 razy w tygodniu.
-3kg, latwo i przyjemnie, bez 'o boze, musze zjesc to i to'.
latem bedzie juz ladna figura:)

JacekGmoch
JacekGmoch
  12 lutego 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: zwiekszylam ruch

Harda jesteś. Z kim zwiększyłaś ruch?
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  13 lutego 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: bardzo szybko z dodatkowymi, świńskimi kg. dwie walnięte z mojej grupy się tym odchudzały

nie mow ze laski z medycyny sie za to wziely :wtf:

ja kiedys bylem na dukanie az 3 dni, jak zobaczylem znow twarog i rybę to mi się odechciało. jem z 2000-2200 kcal dziennie, godzinka na biezni z 5x w tygodniu i jest gites

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  13 lutego 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: chyba nigdy w zyciu nie zrozumiem, co te wszystkie kobiety widza w dietach... zamiast jesc wedlug jakis dziwacznych zasad, dla schudnieca kilku kg, wystarczy odzywiac sie troche zdrowiej i codziennie pojsc na silownie/fitness/basen/pobiegac. przez miesiac odzywialam sie troche lepiej, z czekolady i chipsow nie rezygnujac, i zwiekszylam ruch do 4-5 razy w tygodniu. -3kg, latwo i przyjemnie, bez 'o boze, musze zjesc to i to'. latem bedzie juz ladna figura:)


dokladnie. nie ma lepszej diety od "zryj mniej, ruszaj sie wiecej" :ziober2:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

feuliette
feuliette
  13 lutego 2012

Ewelinko,Dukan jest dobry bo i szybko tracisz na wadze a nie głodzisz się,ale jezeli masz ryzykować zdrowie,skóre włosy paznokcie i wszystkie swe narządy to wybieraj..PS i po dankanie nie ma jojo ;) to jeden plus diety ale cały nabiał po tej diecie obrzydza cie nawet nie bedziesz mogła spojrzec na jogurt czy ser...

mmaryjka
mmaryjka
  13 lutego 2012
Prinz
Prinz: nie mow ze laski z medycyny sie za to wziely

jak widać idioci są wszędzie
mmaryjka
mmaryjka
  13 lutego 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: i po dankanie nie ma jojo

jak może nie być jojo? przecież to nielogiczne.
WiadomoOd1410
WiadomoOd1410
  13 lutego 2012

dobra zaraz wam pojade, zabieram sie za czytanie

WiadomoOd1410
WiadomoOd1410
  13 lutego 2012
Ewelina
Ewelina: Sądzicie, że fitness +dunkan to dobry sposób na zrzucenie "paru kg" :)?

jako ze masz fajne cycuszki ewelino to jako dobry ziomeczek z róznymi doswiadczeniami postaram ci sie pomóc, było wałkowane wiele razy ale jedziemy dalej.
jesli chcesz jakas diete poza zbilansowana to najlepiej cos w stylu "low carb" lub ckd
po krótce sa to diety oparte na obnizeniu spozyciu wegolowodanów względem białka i tłuszczy, najlepiej poszukać w internecie kalkulatorów i sobie samemu policzyć, do lata duzo czasu da sie zrobić naprawde wiele o ile nie bedziesz sie opierdzielać
drugim waznym czynnikiem jest siłownia i ogólny ruch, minimum 4 razy w tygodniu bez opierdzielania sie, najlepiej sie szarpnij na karnet i po balu
WiadomoOd1410
WiadomoOd1410
  13 lutego 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Ewelinko,Dukan jest dobry bo i szybko tracisz na wadze a nie głodzisz się,ale jezeli masz ryzykować zdrowie,skóre włosy paznokcie i wszystkie swe narządy to wybieraj..PS i po dankanie nie ma jojo ;) to jeden plus diety ale cały nabiał po tej diecie obrzydza cie nawet nie bedziesz mogła spojrzec na jogurt czy ser...

bedzie efekt jojo prosze nie kłam
Ewelina
Ewelina
  13 lutego 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: do lata duzo czasu da sie zrobić naprawde wiele o ile nie bedziesz sie opierdzielać drugim waznym czynnikiem jest siłownia i ogólny ruch, minimum 4 razy w tygodniu bez opierdzielania sie, najlepiej sie szarpnij na karnet i po balu

a powiesz mi coś, o czym nie wiem ?
gdybyś czytał ze zrozumieniem, to wiedziałbyś,że wybieram się na fitness ;>
cycki wiem, że fajne, danke schon.
mmaryjka
mmaryjka
  13 lutego 2012

skoro wszystko wiesz to idź na tego dukana. może akurat będziesz miała szczęście i nie rozyebie ci nerek i po powrocie do jedzenia dla normalnych ludzi nie zrobisz się grubą świnią, powodzenia!

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.