Zadziora
Zadziora
  29 kwietnia 2011 (pierwszy post)

W tym temacie rozmawiamy na temat ZDROWIA, DIET I ĆWICZEŃ . Rozmawiamy o tym jak o siebie dbać, jakie diety stosować i jak ćwiczenia wykonywać by nasze ciało było w najlepsze kondycji.

ZASADY PISANIA W TYM TEMACIE
1. Zadając pytania proszę pisać czerwonym kolorem (będzie łatwiej znaleźć pytanie i na nie odpowiedzieć :)
2. Obrażanie, wulgaryzmy (w tym słowa wulgarne omijające bluzgometr) , wyśmiewanie szczególnie nowych użytkowników forum, zamieszczanie postów ogólnie uznawanych za niekulturalne, wszelkie posty wyśmiewające osobę zakładającą temat oraz prowadzenie dyskusji nie związanej z tematem będą karane banami 1h, 24h, 7 dniowymi lub 30 dniowymi w szczególnych przypadkach.

Proszę w sposób kulturalny zapraszać tu użytkowników zakładających tematy o tej samej tematyce.

Dziękuje i życzę miłych i kulturalnych rozmów :)

Fieska
Fieska
  13 października 2011
annjamaica
annjamaica: Czy taki szejk pomoze mi zrzucic zbedne kg?Czy jest to zbedny wydatek dla zdrowia.


Jeżeli nie przesadzisz z proteinami to nie może stać Ci się coś złego.
Białka mają dużo zadań w organizmie np. przy ochronie przeciwko mikroorganizmami, dla skóry są 1/3 części, która jest odpowiedzialna za budowę komórek i kolagenu lub budowy kreatyny odpowiedzialną za włosy, paznokcie.
Jeżeli masz problemy z nerkami to za dużo protein mogą doprowadzić do niewydolności nerek, przez to, że za duża ilość białka jest filtrowana przez nerki. W takim przypadku zaleca się 0,8 g / kg.

annjamaica
annjamaica: Jak dzialaja miesnie przy duzym wysilku podczas odzywiania sie duza iloscia bialka?


Proteiny regulują kanały jonowe i ich stężenie w komórce, a przez to homeostazę i pobudzanie nerwów i mięśni. Transportują hemoglobinę i transferynę. Działają jako rezerwa w wątrobie, śledzionie, mięśniach. Podczas uczucia głodu mogą działać jako dostawca energii.

annjamaica
annjamaica: Czy nie rozrosna mi sie jakos miesnie od tego drinku? Czy pic to wieczorem jako kolacje? Czy o innej porze dnia?


Mięśnie co jedynie mogą Ci urosnąć przy dużym wysiłku siłowym. A proteiny wspomogą budowę mięśni. Jeżeli nie będziesz ćwiczyła to picie tego drinka nie będzie miało sensu, bo wszystko i tak wydalisz przez mocz. Możesz najlepiej rozdzielić to na rano i na wieczór.
agoosiaaa
agoosiaaa
  27 października 2011

mozecie mi dac bana, ale nie jest tak czasem, ze jak przez 2 tygodnie nikt nic nie napisze w temacie to sie zamknie?

Paulinessa
Paulinessa
  28 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: mozecie mi dac bana, ale nie jest tak czasem, ze jak przez 2 tygodnie nikt nic nie napisze w temacie to sie zamknie?


Dobra, ban. :lol2:

Tak, chyba już raz się tak zdarzyło :woot: i trzeba było od nowa wątek otwierać. Tak mi się wydaję.
agoosiaaa
agoosiaaa
  28 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Tak, chyba już raz się tak zdarzyło i trzeba było od nowa wątek otwierać. Tak mi się wydaję.

No wlasnie mi sie wydawalo, dlatego napisalam tutaj :mrgreen:
zamaskowana1720
Posty: 2 (po ~102 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
zamaskowana1720
  31 października 2011

BreakMyFall18: masz rację..zgadzam się i popieram.;P

FejkiemJestem
FejkiemJestem
  1 listopada 2011
annjamaica
annjamaica: Czy taki szejk pomoze mi zrzucic zbedne kg?Czy jest to zbedny wydatek dla zdrowia.

a od kiedy białko pomaga zrzucic kg? raczej ci przybedzie.

annjamaica
annjamaica: Jak dzialaja miesnie przy duzym wysilku podczas odzywiania sie duza iloscia bialka?

rosna

annjamaica
annjamaica: Czy nie rozrosna mi sie jakos miesnie od tego drinku?

:lol:

annjamaica
annjamaica: Czy pic to wieczorem jako kolacje? Czy o innej porze dnia?

to juz zalezy o ktorej porze trenujesz
FejkiemJestem
FejkiemJestem
  1 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: bo wszystko i tak wydalisz przez mocz.

ciekawe jakim cudem :D
pojdzie w tłuszcz.
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  12 listopada 2011

podbijam temat :ziober2:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

feuliette
feuliette
  14 listopada 2011

Macie może SPRAWDZONE ćwiczenia przez siebie na uda?

hurtowniaestilo
wpis jest ukryty
Adidasowa
Adidasowa
  11 grudnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Chciałam polecić nowa hurtownie www.e-estilo.pl Markowe ubrania, Bershka, stradivarius, Pimkie, CA, New look, Atmosphere i wiele innych. Atrakcyjne ceny, bogata oferta

Trochę nie na temat :mrgreen:
BujajSieNaDwa91
Posty: 1431 (po ~140 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 24
BujajSieNaDwa91
  11 stycznia 2012

Poszukuję prywatnych lekarzy gastrologów , rejon Katowice .
Znacie jakiegoś dobrego ?

Okazywanie miłości nie jest bezpieczne, a dążenie do intymności jest ryzykiem .

xPaTuSskaax
wpis jest ukryty
368212
368212
  17 stycznia 2012

Widze, ze kazdy sie tu zna a wiec poprosze aby ktos podal mi jakies dobre i sprawdzone cwiczenia aby spalic troche z brzucha i z ud oraz jakies dobre i sprawdzone cwiczenia na posladki. Takie co bym mogla wykonywac je spokojnie w domu.
Nie pogardzilabym rowniez jakas dobra i sprawdzona dieta.
Jade w tym roku w koncu na normalne wakacje i trzeba wygladac jak czlowiek :D
Z gory dziekuje.

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  18 stycznia 2012
368212:
aby spalic troche z brzucha

brzuszki na laweczce


368212:
i z ud oraz jakies dobre i sprawdzone cwiczenia na posladki

zwykla skakanka i bedziesz miala poslady jak kamienie. Uda tez sie poprawia. Plus zwykla jazda na rowerze :)

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.