Zadziora
Zadziora
  29 kwietnia 2011 (pierwszy post)

W tym temacie rozmawiamy na temat ZDROWIA, DIET I ĆWICZEŃ . Rozmawiamy o tym jak o siebie dbać, jakie diety stosować i jak ćwiczenia wykonywać by nasze ciało było w najlepsze kondycji.

ZASADY PISANIA W TYM TEMACIE
1. Zadając pytania proszę pisać czerwonym kolorem (będzie łatwiej znaleźć pytanie i na nie odpowiedzieć :)
2. Obrażanie, wulgaryzmy (w tym słowa wulgarne omijające bluzgometr) , wyśmiewanie szczególnie nowych użytkowników forum, zamieszczanie postów ogólnie uznawanych za niekulturalne, wszelkie posty wyśmiewające osobę zakładającą temat oraz prowadzenie dyskusji nie związanej z tematem będą karane banami 1h, 24h, 7 dniowymi lub 30 dniowymi w szczególnych przypadkach.

Proszę w sposób kulturalny zapraszać tu użytkowników zakładających tematy o tej samej tematyce.

Dziękuje i życzę miłych i kulturalnych rozmów :)

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  9 lutego 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: przytylam ok 20 kg. .


To nie przez pigulki a ich efekt uboczny - wzmozony apetyt. Pocwicz silna wole, albo popytaj o jakies naturalne srodki, ktore tlumia apetyt - mi na zabicie apetytu pomaga picie duzej ilosci wody.
Od pigulek samych w sobie sie nie tyje :nie:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Slayer
Slayer
  10 lutego 2012
massacre
massacre: Pocwicz silna wole

To chyba jedyna rzecz której potrzebują właśnie pulchni .
Chociaż sam ostatnio zjadłem 20 rogali babci ..no hryste upiekła tak zayebiście dobre ze żarłem a nie jadłem . No ale ja to mogę a wy musicie się pilnować :ziober2:
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  10 lutego 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: To chyba jedyna rzecz której potrzebują właśnie pulchni .


O ile nie chodzi o przypadki, gdzie wchodza naprawde silne leki. Moja kolezanka cale zycie szczuplutka po roku zarcia antydepresantow roztyla sie jak prosiak.
Ale jesli chodzi o zwykla otylosc - to fakt - wystarczy silna wola i wszystko mozna.
Konto usunięte
Konto usunięte: Chociaż sam ostatnio zjadłem 20 rogali babci ..no hryste upiekła tak zayebiście dobre ze żarłem a nie jadłem . No ale ja to mogę a wy musicie się pilnować

Wiesz... to wszystko zalezy od swiadomosci. Albo odmawiasz pokusom, albo dajesz sie pokusom i potem zapiedalasz na silowni 3x tyle co zwykle :ziober2:
Ja czasem lubie sie opchac, ale potem nie ma zmiluj :D Najwazniejsze to miec swiadomosc, ze np. po jednej czekoladzie czekaja Cie 2 godziny skakanki, silowni, seksu... czegokolwiek, zeby to spalic :D

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

FejkiemJestem
FejkiemJestem
  10 lutego 2012
Prinz
Prinz: potrzebuje zestawu dobrych witamin dla znajomej ktora wyjezdza zagranice do pracy, niedojada, je malo miesa etc, po przyjezdzie dorobila sie awitaminozy b, miala zajady etc. teraz ja poskladam, ale znowu pojedzie na 2 miesiace... potrzebuje czegos co moglaby zabrac ze soba i sie wspomagac

98% suplementow to combo witamin o beznadziejnej wchłanialnosci, mowa głównie o B2 i B12, te witaminy sie strasznie cienko wchłaniaja z suplementow, po prostu trzeba zryc mieso. Nie ma innej opcji.
FejkiemJestem
FejkiemJestem
  10 lutego 2012
massacre
massacre: O ile nie chodzi o przypadki, gdzie wchodza naprawde silne leki. Moja kolezanka cale zycie szczuplutka po roku zarcia antydepresantow roztyla sie jak prosiak.

to musiałą brac przedpotopowe antydepresanty wykazujace działanie antyhistaminowe = powodujace wzrost masy ciała przy takim samym apetycie.
RealHigh
RealHigh
  11 lutego 2012

Ograniczajcie spożycie soli ponieważ to ona zatrzymuje wodę i przez to człowiek też łapie parę kg. Efekt tzw. retencji wody. Nasze chciało w większości składa się z wody ;)
Generalnie warto wyrzucić cukry (puste kalorie). Dobrym spalaczem jest ..czerwona herbata.
Dieta + ćwiczenia(aerobowe) podstawa. Nie ma sensu się katować na bieżniach, siłowni. Należy ćwiczyć spokojnie i pilnować diety. Generalnie wystarczy biegać spokojnym tempem 40minut po ubitej ziemi w sensie las, park itp. Ile razy w tyg? ...uwarunkowane od Was.

mmaryjka
mmaryjka
  11 lutego 2012
Prinz
Prinz: potrzebuje zestawu dobrych witamin

coś takiego nie istnieje, nie wiem kiedy ludzie się tego nauczą.
jeśli już to solgar, ale to nie są zestawy, a najczęściej pojedyncze witaminy/minerały.
koleżance się przyda mózg, a nie suplementy.
WiadomoOd1410
WiadomoOd1410
  11 lutego 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Generalnie warto wyrzucić cukry (puste kalorie). Dobrym spalaczem jest ..czerwona herbata.

co ty gadasz gimbusie, to tak jakbyś napisał ze dobra kochanką jest renia grabowska...prosze nie rozpowszechniaj takich marnych informacji na forumie bo to wszystko przekłamania przez które ktos moze zrobić sobie niepotrzebne nadzieje

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie ma sensu się katować na bieżniach, siłowni.

przeciez podstawa to trening siłowy nawet dla kobiet
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  11 lutego 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: to musiałą brac przedpotopowe antydepresanty wykazujace działanie antyhistaminowe = powodujace wzrost masy ciała przy takim samym apetycie.


nie wiem co brala, to bylo z 7-8 lat temu.

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Domii92
Posty: 416 (po ~105 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 6
Domii92
  11 lutego 2012

Hej. ;)
Piszę w sprawie ćwiczeń na smukłe uda.
Ćwiczyłam 6 lat biegi, stąd mam dosyć umięśnione uda, łydki też, ale akurat z nich jestem zadowolona, jednak uda wydają się nieproporcjonalne do reszty ciała, stąd pytanie.

Czy jak zacznę robić ćwiczenia na smukłe uda, nie będzie efektu odwrotnego? Że jeszcze bardziej je umięśnię?
lub czy uda zrobią się smuklejsze, ale będzie wisieć skóra?

-I know u want me baby, I think I want u too..
-I think I love u baby..
-I think I love u too.. :zakochany:.

Ewelina
Ewelina
  11 lutego 2012
Sądzicie, że fitness +dunkan to dobry sposób na zrzucenie "paru kg" :)?
pijana
pijana
  12 lutego 2012
Ewelina
Ewelina: Sądzicie, że fitness +dunkan to dobry sposób na zrzucenie "paru kg" :)?

Fitness owszem, Dukan nie. Chyba, że masz gdzieś swoje zdrowie.
Ewelina
Ewelina
  12 lutego 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Dukan nie. Chyba, że masz gdzieś swoje zdrowie.

z tego co wiem, jest skuteczny,nawet bardzo. Ale już któraś osoba mowi mi, ze nie jest zdrowy.. dlaczego ?
pijana
pijana
  12 lutego 2012
Ewelina
Ewelina: z tego co wiem, jest skuteczny,nawet bardzo. Ale już któraś osoba mowi mi, ze nie jest zdrowy.. dlaczego ?

Ta dieta to właściwie samo białko - a gdzie inne składniki ? Nawet tłuszcze i węglowodany są nam w jakimś stopniu potrzebne, węglowodany zwłaszcza w wypadku wysokiej aktywności fizycznej. Po drugie taka ilość białka obciąża nerki i wątrobę. Inne jej minusy pewnie też są.
Lepiej schudnąć wolniej, a zdrowo, każda "cudowna" dieta (Dukan, kopenhaska itp.) jest cudowna dopóki nie przyjdzie efekt jojo i jakieś "zniszczenia" w organizmie.
Najlepsza dieta wg mnie: http://www.szukaj-diety.pl/dieta-srodziemnomorska.php
Ewelina
Ewelina
  12 lutego 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Ta dieta to właściwie samo białko - a gdzie inne składniki ? Nawet tłuszcze i węglowodany są nam w jakimś stopniu potrzebne, węglowodany zwłaszcza w wypadku wysokiej aktywności fizycznej. Po drugie taka ilość białka obciąża nerki i wątrobę. Inne jej minusy pewnie też są.

Rozumiem, ale mówisz, że jest niezdrowa, czyli nie negujesz jej skuteczności? Po moich znajomych widać efekty, i to duże ;)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.