Zadziora
Zadziora
  29 kwietnia 2011 (pierwszy post)

W tym temacie rozmawiamy na temat ZDROWIA, DIET I ĆWICZEŃ . Rozmawiamy o tym jak o siebie dbać, jakie diety stosować i jak ćwiczenia wykonywać by nasze ciało było w najlepsze kondycji.

ZASADY PISANIA W TYM TEMACIE
1. Zadając pytania proszę pisać czerwonym kolorem (będzie łatwiej znaleźć pytanie i na nie odpowiedzieć :)
2. Obrażanie, wulgaryzmy (w tym słowa wulgarne omijające bluzgometr) , wyśmiewanie szczególnie nowych użytkowników forum, zamieszczanie postów ogólnie uznawanych za niekulturalne, wszelkie posty wyśmiewające osobę zakładającą temat oraz prowadzenie dyskusji nie związanej z tematem będą karane banami 1h, 24h, 7 dniowymi lub 30 dniowymi w szczególnych przypadkach.

Proszę w sposób kulturalny zapraszać tu użytkowników zakładających tematy o tej samej tematyce.

Dziękuje i życzę miłych i kulturalnych rozmów :)

marta0859
marta0859
  15 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ja mogę od kogoś zabrać parę kg:D

Mogę Ci oddać trochę z moich cycków a w zamian za to 2 kilo byś mogła mi zabrać, nie obraziłabym się :crylol: Nie musiałabym sobie niczego odmawiać żeby broń Boże nie przytyć :rotfl:
SlodkaMartus1988
SlodkaMartus1988
  20 września 2011

To daj te kg:D
ja tam nie muszę sobie niczego odmawiac:D i to jest czadowe :D

marta0859
marta0859
  22 września 2011

Mam takie dziwne pytanie.
Dziś rano obudziłam się z lekką opuchlizną po jednej stronie twarzy i nie wiem co o tym myśleć, czuję, że jest to takie "nabrzmiałe", ale nie mam pojęcia skąd to się wzięło, bo ząb mnie nie boli ani nic z nim nie jest, więc nie wiem jaka może być inna przyczyna.
Powinnam udać się do lekarza czy czekać aż samo przejdzie?
Jeżeli do lekarza, to gdzie, rodzinny, dentysta?
Bo szczerze mówiąc nie wiem. :ninja: Wcześniej nawet jak mnie zęby bolały to nigdy opuchnięta nie byłam.

marta0859
marta0859
  22 września 2011

dobra, nieaktualne już.

SlodkaMartus1988
SlodkaMartus1988
  23 września 2011

Macie czasem ochotę na nietypowe mixy jedzeniowe?
np.ogórki zaraz po czekoladzie,bądź chipsy z czekoladą??

WiadomoOd1410
WiadomoOd1410
  24 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Mam takie dziwne pytanie. Dziś rano obudziłam się z lekką opuchlizną po jednej stronie twarzy i nie wiem co o tym myśleć, czuję, że jest to takie "nabrzmiałe", ale nie mam pojęcia skąd to się wzięło, bo ząb mnie nie boli ani nic z nim nie jest, więc nie wiem jaka może być inna przyczyna. Powinnam udać się do lekarza czy czekać aż samo przejdzie? Jeżeli do lekarza, to gdzie, rodzinny, dentysta? Bo szczerze mówiąc nie wiem. Wcześniej nawet jak mnie zęby bolały to nigdy opuchnięta nie byłam.

zaszłaś w ciąze robiąc loda

Konto usunięte
Konto usunięte: Macie czasem ochotę na nietypowe mixy jedzeniowe? np.ogórki zaraz po czekoladzie,bądź chipsy z czekoladą??

nie
marta0859
marta0859
  24 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: zaszłaś w ciąze robiąc loda

nie, to ślinianki znawco
marta0859
marta0859
  24 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: zaszłaś w ciąze robiąc loda

w sumie to " śmiechłam " :rotfl:
annjamaica
Posty: 6515 (po ~109 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 3
annjamaica
  29 września 2011

Hej, mam pytanie bo zdałam sobie sprawe, ze sie do konca nie znam.
Jestem w trakcie diety wysokobialkowej tj. same proteiny plus do poludnia pozwalam sobie na jakies otreby czy kromke chleba, zero owocow i cukru.
Uprawiam sport 3 razy w tygodniu tj. zumba, fitness, plywanie.
Dzisiaj na silowni trener zaproponowal mi wysokobialkowy szejk, bez zadnych weglowodanow, glutamatow i innych swinstw. Zawiera ok. 80 g bialka, czyli mysle, ze duuuzo. Skoro w ciagu dnia zjem rowniez ok 80g protein. Polecal pic to wieczorem. I tu moje pytanie...
Czy taki szejk pomoze mi zrzucic zbedne kg?Czy jest to zbedny wydatek dla zdrowia.
Jak dzialaja miesnie przy duzym wysilku podczas odzywiania sie duza iloscia bialka?
Czy nie rozrosna mi sie jakos miesnie od tego drinku?
Czy pic to wieczorem jako kolacje? Czy o innej porze dnia?

Dzieki za pomoc.

...chce cukierka!
Widzę jak głodne oczy za nią podążają.
Duma rozpiera mnie bo wiem, że to ja mam ją.
I nie zmieni tego nic.
A ty jako widz możesz o niej śnić, Aniu:*

mmaryjka
mmaryjka
  1 października 2011

najlepiej pójdź zrobić sobie badania krwi czy jeszcze długo pociągniesz na tak genialnej diecie.

WiadomoOd1410
WiadomoOd1410
  2 października 2011
annjamaica
annjamaica: Hej, mam pytanie bo zdałam sobie sprawe, ze sie do konca nie znam. Jestem w trakcie diety wysokobialkowej tj. same proteiny plus do poludnia pozwalam sobie na jakies otreby czy kromke chleba, zero owocow i cukru. Uprawiam sport 3 razy w tygodniu tj. zumba, fitness, plywanie. Dzisiaj na silowni trener zaproponowal mi wysokobialkowy szejk, bez zadnych weglowodanow, glutamatow i innych swinstw. Zawiera ok. 80 g bialka, czyli mysle, ze duuuzo. Skoro w ciagu dnia zjem rowniez ok 80g protein. Polecal pic to wieczorem. I tu moje pytanie... Czy taki szejk pomoze mi zrzucic zbedne kg?Czy jest to zbedny wydatek dla zdrowia. Jak dzialaja miesnie przy duzym wysilku podczas odzywiania sie duza iloscia bialka? Czy nie rozrosna mi sie jakos miesnie od tego drinku? Czy pic to wieczorem jako kolacje? Czy o innej porze dnia? Dzieki za pomoc.

zabierasz sie od dupy strony, gdzie zdrowe tłuszcze? gdzie warzywa?
co tydzien a najlepiej co dwa tygodnie powinnas robić "ładowanie" węglowodanami by uzupełnić glikogen w mięśniach, na upartego to i co 2 tygodnie mozna cały dzien jeść śmieciowe żarcie pełne niezdrowych węgli co jedynie napedzi organizm
zmień trenera bo 80g białka naraz to jedza 140 kilowe byki na insulinie a nie kobietka
SlodkaMartus1988
SlodkaMartus1988
  2 października 2011

A nie lepiej by było przejść na dietę punktową??
tam raczej nie musisz niczego sobie odmawiać;)Chyba najrozsądniejsza dieta:)

annjamaica
Posty: 6515 (po ~109 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 3
annjamaica
  3 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: zabierasz sie od dupy strony, gdzie zdrowe tłuszcze? gdzie warzywa? co tydzien a najlepiej co dwa tygodnie powinnas robić "ładowanie" węglowodanami by uzupełnić glikogen w mięśniach, na upartego to i co 2 tygodnie mozna cały dzien jeść śmieciowe żarcie pełne niezdrowych węgli co jedynie napedzi organizm zmień trenera bo 80g białka naraz to jedza 140 kilowe byki na insulinie a nie kobietka

Jem ryby, oliwe z oliwek i olej sezamowy, jem warzywa, ale do tego mnostwo bialka. Dzieki za rade co do smieciowego dnia, nawet jest m i to na reke i tak tez robie, ale dwa razy na mies.

Konto usunięte
Konto usunięte: A nie lepiej by było przejść na dietę punktową?? tam raczej nie musisz niczego sobie odmawiać;)Chyba najrozsądniejsza dieta:)

Sama ta nazwe wymyslilas...??
Nie odmawiam sobie niczego, nie jem po prostu weglowodanow i cukru bo lepiej tak sie czuje, lzej. Gdybym miala ochote na cos slodkiego czy bulke z pewnoscia bym to zjadla, ale nie mam takiej potrzeby, mam inne reguly. Z bogiem.
Nikt mi tutaj nie wytlumaczyl jakie procesy zachodza w miesniach, no ale spoko..

...chce cukierka!
Widzę jak głodne oczy za nią podążają.
Duma rozpiera mnie bo wiem, że to ja mam ją.
I nie zmieni tego nic.
A ty jako widz możesz o niej śnić, Aniu:*

SlodkaMartus1988
SlodkaMartus1988
  3 października 2011

Wpisz w sobie w neta to będziesz wiedzieć,że jednak istnieje taka dieta jak PUNKTOWA!!!;)

WiadomoOd1410
WiadomoOd1410
  4 października 2011
annjamaica
annjamaica: Jem ryby, oliwe z oliwek i olej sezamowy, jem warzywa, ale do tego mnostwo bialka. Dzieki za rade co do smieciowego dnia, nawet jest m i to na reke i tak tez robie, ale dwa razy na mies.

sobie policz diete do wagi a nie wierzysz w trenera
jeśli pomogłem pokaż cycki
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.