Zadziora
Zadziora
  29 kwietnia 2011 (pierwszy post)

W tym temacie rozmawiamy na temat ZDROWIA, DIET I ĆWICZEŃ . Rozmawiamy o tym jak o siebie dbać, jakie diety stosować i jak ćwiczenia wykonywać by nasze ciało było w najlepsze kondycji.

ZASADY PISANIA W TYM TEMACIE
1. Zadając pytania proszę pisać czerwonym kolorem (będzie łatwiej znaleźć pytanie i na nie odpowiedzieć :)
2. Obrażanie, wulgaryzmy (w tym słowa wulgarne omijające bluzgometr) , wyśmiewanie szczególnie nowych użytkowników forum, zamieszczanie postów ogólnie uznawanych za niekulturalne, wszelkie posty wyśmiewające osobę zakładającą temat oraz prowadzenie dyskusji nie związanej z tematem będą karane banami 1h, 24h, 7 dniowymi lub 30 dniowymi w szczególnych przypadkach.

Proszę w sposób kulturalny zapraszać tu użytkowników zakładających tematy o tej samej tematyce.

Dziękuje i życzę miłych i kulturalnych rozmów :)

WiadomoOd1410
WiadomoOd1410
  13 lutego 2012
Ewelina
Ewelina: a powiesz mi coś, o czym nie wiem ?

łitnej hjuston zyje

Ewelina
Ewelina: gdybyś czytał ze zrozumieniem, to wiedziałbyś,że wybieram się na fitness ;>

na siłownie masz isc a nie fitnes, od machania dupą dupa nie spada

Ewelina
Ewelina: cycki wiem, że fajne, danke schon.

jak zejdzie niepotrzebne ciałko to zobaczy sie ile zostanie z cycek faktycznych

Konto usunięte
Konto usunięte: skoro wszystko wiesz to idź na tego dukana. może akurat będziesz miała szczęście i nie rozyebie ci nerek i po powrocie do jedzenia dla normalnych ludzi nie zrobisz się grubą świnią, powodzenia!

to zawsze cechuje kobiety ze szukają łatwych sposobów
no i szukają porad na specjalistycznych forach
Ewelina
Ewelina
  13 lutego 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: łitnej hjuston zyje

rly?:ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: na siłownie masz isc a nie fitnes, od machania dupą dupa nie spada

byś się zdziwił ;>

Konto usunięte
Konto usunięte: jak zejdzie niepotrzebne ciałko to zobaczy sie ile zostanie z cycek faktycznych

na pewno dużo ;x
wizazpaznokciepl
wizazpaznokciepl
  24 lutego 2012

hej, ja od listopada do stycznia (teraz ciągle utrzymuję wagę) schudłam 8kg. Bez wyrzeczeń:), jem 5 razy dziennie, ale każdy posiłek rozmiaru mojej pięści i wszystko co chcę. Wychodzi co 2,5-3godziny.
Nie polecam Dukana, chyba, że na bardzo krótki okres czasu.Człowiek potrzebuje bardzo wielu składników odżywczych, których ta dieta nie gwarantuje.

BujajSieNaDwa91
Posty: 1431 (po ~140 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 24
BujajSieNaDwa91
  11 marca 2012

Postanowiłam , że zacznę się odchudzać . Zaczynam biegać+spacer , i tu pytanie : znacie jakieś preparaty dodające energii ? Podobno NeoMag Forte z magnezem jest dobre ? znajoma mi poleciła .. Czy znacie jeszcze jakieś inne preparaty ? które zażywaliscie i możecie polecic ?

Okazywanie miłości nie jest bezpieczne, a dążenie do intymności jest ryzykiem .

lolek0505
wpis jest ukryty
hapxd
hapxd
  26 marca 2012

hej, zakupiłam steper

ustawiłam że wywietla mi spalone kalorie i kroki.w 10 minut spaliłam 800kalorii czy to duzo? slaba mam kondycje codziennie bede wydluzac czas stepowania:D

pijana
pijana
  27 marca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: w 10 minut spaliłam 800kalorii

Chyba 80, gdyby dało się spalić w godzinę 4800 kalorii to nikt by nie był gruby i każdy miałby w domu stepper.
MIESZKAMwPolsceB
MIESZKAMwPolsceB
  29 marca 2012

co do steppera
http://vitalia.pl/forum24,292821,0_Stepper-ile-kcal.html

BujajSieNaDwa91
Posty: 1431 (po ~140 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 24
BujajSieNaDwa91
  5 kwietnia 2012

Czy leki uspakajające bez recepty działają ?
Jak tak , to które ? nazwa leku .

a czy jeśli chcę lek uspakajający na receptę , mogę się wybrać do swojego lekarza ( rodzinnego c'nie? . Nie muszę od razu biec do psychiatry?

Okazywanie miłości nie jest bezpieczne, a dążenie do intymności jest ryzykiem .

martajestsuper
martajestsuper
  5 kwietnia 2012
http://martixfashion.blogspot.com/
MIESZKAMwPolsceB
MIESZKAMwPolsceB
  5 kwietnia 2012
BujajSieNaDwa91
BujajSieNaDwa91: Czy leki uspakajające bez recepty działają ? Jak tak , to które ? nazwa leku .

po co faszerowac się chemią,nie lepiej zaparzyć sobie melisy?
asexualna
asexualna
  5 kwietnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: po co faszerowac się chemią,nie lepiej zaparzyć sobie melisy?

Podbijam.
Syrop Melissed jest dobry.
Chociaż tabletki uspokajające bez recepty, to też tylko zioła, nie ma innej możliwości. Najczęściej właśnie melisa i waleriana, żadnej chemii.
Winterfell
Winterfell
  5 kwietnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Chociaż tabletki uspokajające bez recepty, to też tylko zioła, nie ma innej możliwości. Najczęściej właśnie melisa i waleriana, żadnej chemii.

Otóż to. Mam Valerin Forte (z takimi dwoma czarnymi kolkami na opakowaniu:P), bo miałam akurat nerwowy czas, to dał radę, resztę dopracowalo placebo. :-D
asexualna
asexualna
  5 kwietnia 2012
Winterfell
Winterfell: Otóż to. Mam Valerin Forte (z takimi dwoma czarnymi kolkami na opakowaniu:P), bo miałam akurat nerwowy czas, to dał radę, resztę dopracowalo placebo. :-D

Ja łykałam jakieś tabsy na T., nie pamiętam nazwy. Jedyne co to spokojny sen miałam, a tak to różnicy nie widziałam, denerwowałam się tak samo jak wcześniej. Melissed był lepszy, tak.
MikeLovesDance
MikeLovesDance
  25 kwietnia 2012
Zielinek34
Zielinek34:


Mam dla Ciebie kilka opcji:

- Randka - jeśli nie masz randki, to proponuję się zacząć z kimś umawiać, istnieje prawdopodobieństwo, że nie będziesz go lub jej przytulać tłustymi palcami od Chipsów,

- Duuuuużo pić - im więcej w siebie wlejesz napojów, tym mniej zjesz

- wychodzić z domu na spacery - nie ma Cię w domu, nie jesz

- nie kupować chipsów -

- jeść suszone owoce zamiast chipsów - może się okazać, że Ci przypasują : )
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.