malami81
malami81
  12 kwietnia 2011 (pierwszy post)
Czyli hulaj dusza - bana nie ma
(możecie tu nawet nabijać o tych Waszych lodach sojowych)

Jedyne o co proszę - to o zachowanie kultury i brak kłótni
Babsy
Babsy
  27 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: czy branie tabletek antykoncepcyjnych wplywa jakos na powstawanie przebarwien na skorze?

zalezy od osoby, pytalam sie o to ginekologa, bo balam sie pojsc na solke jak zaczynalam je brac. nie wiem, czy to od tabletek, ale w tamtym roku wyskoczyl mi nowy pieprzyk;) no i opalajac sie na solarium, na lopatkach zostaja mi dwie nieopalone plamki.
agoosiaaa
agoosiaaa
  27 kwietnia 2011
Babsy
Babsy: zalezy od osoby, pytalam sie o to ginekologa, bo balam sie pojsc na solke jak zaczynalam je brac. nie wiem, czy to od tabletek, ale w tamtym roku wyskoczyl mi nowy pieprzyk;) no i opalajac sie na solarium, na lopatkach zostaja mi dwie nieopalone plamki.

no wlasnie przeczytalam o tym gdzies i tak sie zastanawiam, czy to tylko ma zwiazek z tabletkami czy moze ogolnie z antykoncepcja hormonalna :woot:
no i moze mam paranoje, ale wydaje mi sie, ze mam wiecej brazowych kropek na rekach :lol2:
Babsy
Babsy
  27 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: tak sie zastanawiam, czy to tylko ma zwiazek z tabletkami czy moze ogolnie z antykoncepcja hormonalna

chyba ze wszelaka antykoncepcja hormonalna, to przeciez nadal hormony, ale roznie podane:woot:
agoosiaaa
agoosiaaa
  27 kwietnia 2011
Babsy
Babsy: chyba ze wszelaka antykoncepcja hormonalna, to przeciez nadal hormony, ale roznie podane

najwyzej sie zapytam mojego lekarza jak bede szla po nowe tabletki .
pijana
pijana
  27 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: takie male pytanko, czy branie tabletek antykoncepcyjnych wplywa jakos na powstawanie przebarwien na skorze?

Wpływa. Mogą się tworzyć różne ciemne plamki.
Sensi
Sensi
  27 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: na powstawanie przebarwien na skorze?
A nie masz tego na ulotce, jako "skutki uboczne"? To chyba zależy od osoby.
agoosiaaa
agoosiaaa
  27 kwietnia 2011
Sensi
Sensi: A nie masz tego na ulotce, jako "skutki uboczne"? To chyba zależy od osoby.

nie wiem, moze jest, nie przyszlo mi do glowy sprawdzic :rotfl:
Martittaaaaa
Martittaaaaa
  27 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: czy branie tabletek antykoncepcyjnych wplywa jakos na powstawanie przebarwien na skorze?

Wpływa. Mogą się pojawić przebarwienia na skórze. W czasie ciąży też z resztą... Mi się zrobiło kilka plamek na twarzy ale nie są zbyt widoczne a i tak dają się w miarę zakryć makijażem... No ale myślę już jak je trochę zniwelować ;) Nie mam zamiaru już z resztą przyjmować hormonów.
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  27 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Martittaaaa

:w00t::w00t:

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

Sensi
Sensi
  27 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nie wiem, moze jest, nie przyszlo mi do glowy sprawdzic
A sprawdź. Ja brałam Yasminelle i mi się gwałtownie wzrok pogorszył. Musiałam zmienić i tabletki i szkła. Zresztą i tak mi wada leci cały czas, nigdy się nie zatrzyma, nie będzie się cofać tylko będzie lecieć, póki nie stracę wzroku. Okulary, czy teraz soczewki mi nie pomogą. Nawet po operacji laserowej wrócę po maksymalnie pół roku do stanu sprzed operacji. ;] Ot, co taki kaprys genetyki.
mmaryjka
mmaryjka
  27 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: takie male pytanko, czy branie tabletek antykoncepcyjnych wplywa jakos na powstawanie przebarwien na skorze?

TAK! nawet jest to napisane w ulotce
agoosiaaa
agoosiaaa
  28 kwietnia 2011
Sensi
Sensi: A sprawdź. Ja brałam Yasminelle i mi się gwałtownie wzrok pogorszył. Musiałam zmienić i tabletki i szkła. Zresztą i tak mi wada leci cały czas, nigdy się nie zatrzyma, nie będzie się cofać tylko będzie lecieć, póki nie stracę wzroku. Okulary, czy teraz soczewki mi nie pomogą. Nawet po operacji laserowej wrócę po maksymalnie pół roku do stanu sprzed operacji. ;] Ot, co taki kaprys genetyki.

przerypane :/

Konto usunięte
Konto usunięte: TAK! nawet jest to napisane w ulotce

no wlasnie teraz widze, nie pomyslalam wczesniej :D

Konto usunięte
Konto usunięte: Wpływa. Mogą się pojawić przebarwienia na skórze. W czasie ciąży też z resztą... Mi się zrobiło kilka plamek na twarzy ale nie są zbyt widoczne a i tak dają się w miarę zakryć makijażem... No ale myślę już jak je trochę zniwelować ;) Nie mam zamiaru już z resztą przyjmować hormonów.

akurat na twarzy to ja nic nie mam, bo ja zawsze staram sie chronic, ale na rece zrobilo mi sie pare brazowych kropek :)
w ogole to musze sprawdzic w koncu ile kosztuje laserowe usuwanie przebarwien czy rozstepow, bo tak gadam i gadam a nic nie robie :ninja:
AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  28 kwietnia 2011

Jakiś sposób na lepszy sen oprócz faszerowania się prochami? :and:

agoosiaaa
agoosiaaa
  28 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jakiś sposób na lepszy sen oprócz faszerowania się prochami?

mleko??
jonhsons baby ma specjalne plyny do kapieli, ktore pomagaja zasnac + mozesz sobie postawic olejek lawendowy (chyba lawendowy - :lol: ) bo on ma chyba ulatwia zasypianie :woot:
Patrishia
Patrishia
  28 kwietnia 2011

Mleko z miodem na noc i melisa, plus lawendowy smrodek przy łóżku.
Podobno brudne skarpety mają działanie usypiające :rotfl:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.