malami81
malami81
  12 kwietnia 2011 (pierwszy post)
Czyli hulaj dusza - bana nie ma
(możecie tu nawet nabijać o tych Waszych lodach sojowych)

Jedyne o co proszę - to o zachowanie kultury i brak kłótni
agoosiaaa
agoosiaaa
  28 kwietnia 2011
Patrishia
Patrishia: Podobno brudne skarpety mają działanie usypiające

ahahahahahahahahahha :crylol:
smiachlam.
Patrishia
Patrishia
  28 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ahahahahahahahahahha smiachlam.

Mój facet od PO zawsze sobie żartował o jakimś chłopaku z internatu, który nie zmieniał skarpet i jak ściągnął buty to aż usypiało :D
Wyobrażasz sobie kogoś z bezsennością ze skarpetami na poduszce?:rotfl:
agoosiaaa
agoosiaaa
  28 kwietnia 2011
Patrishia
Patrishia: Mój facet od PO zawsze sobie żartował o jakimś chłopaku z internatu, który nie zmieniał skarpet i jak ściągnął buty to aż usypiało :D Wyobrażasz sobie kogoś z bezsennością ze skarpetami na poduszce?

:lol:
jedyne, czego bym sie bala to to, ze dana osoba zasnie, ale juz sie nie obudzi :rotfl:
Patrishia
Patrishia
  28 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: jedyne, czego bym sie bala to to, ze dana osoba zasnie, ale juz sie nie obudzi

To też, chociaż zależy jak nieświeże te skarpety były :D
Martittaaaaa
Martittaaaaa
  28 kwietnia 2011
Prinz
Prinz:

Co tam? :mrgreen:

Patrishia
Patrishia: Podobno brudne skarpety mają działanie usypiające

O ludzie :rotfl:
Martittaaaaa
Martittaaaaa
  28 kwietnia 2011
Ej, czemu ten temat o zdrowiu cały czas zamknięty jest? Nie można go zdjąć i założyć nowego?
Sensi
Sensi
  28 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: przerypane :/
Zdarza się. Tak, jak mojej mamie cofa się wada, że przy niektórych rzeczach może zdjąć okulary to ja tego :luksusu" nie doświadczę. :nie:
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  28 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Co tam?

zaczalem biegac, diete juz sa rezultaty :D

a tam? :P

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

Martittaaaaa
Martittaaaaa
  28 kwietnia 2011
Prinz
Prinz: zaczalem biegac, diete juz sa rezultaty :D

Gratulacje ;) Ja też schudłam i jeszcze pochudnę może troszkę :D Tylko mi mały wagę zepsuł i muszę nową kupić :/ A poza tym ok. W święta się nie przeżarłam ani nic :P szykujesz się już do wyjazdu?
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  28 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Gratulacje ;) Ja też schudłam i jeszcze pochudnę może troszkę :D

ale sama dieta? jaka i ile schudlas? chwalimy sie :mrgreen:

ja jadę dietę 1000 kcal + ten plan biegania, po 5 dniach jestem juz level 3 i 3 :D

Konto usunięte
Konto usunięte: Tylko mi mały wagę zepsuł i muszę nową kupić :/

nie sa drogie, fajna w promocji mozna wyhaczyc za 30 zl :)

Konto usunięte
Konto usunięte: A poza tym ok. W święta się nie przeżarłam ani nic :P

nic a nic? ja tez nie, ale ja tam swiat nie obchodzilem :)

Konto usunięte
Konto usunięte: szykujesz się już do wyjazdu?

no juz powolutku tak, jeszcze muszę isć do fotografa z koszulką ze zdjeciem madonny by mi dodał napis 'italians do it better, but poles do it best' :P

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

Martittaaaaa
Martittaaaaa
  28 kwietnia 2011
Prinz
Prinz: ale sama dieta?

Dieta i dużo spaceruję a mało siedzę na tyłku ;)

Prinz
Prinz: jaka i ile schudlas? chwalimy sie

Jem dużo warzyw, owoce, chude mięso, razowy chleb i makaron. Na noc nie jem... zawsze na mnie działa :) Oj z 5 - 6 już poszło :) Wszystko na mnie wisi już.

Prinz
Prinz: ja jadę dietę 1000 kcal + ten plan biegania, po 5 dniach jestem juz level 3 i 3 :D

Niecierpię biegać :ninja: Ale co do tego planu to w sumie nie głupi i chyba niezbyt męczący.

Prinz
Prinz: nie sa drogie, fajna w promocji mozna wyhaczyc za 30 zl :)

Droższa w sumie mi nie potrzebna :P W weekenda coś może wyhaczę.

Prinz
Prinz: nic a nic? ja tez nie, ale ja tam swiat nie obchodzilem :)

Tylko w niedzielę podjadłam i też nie za wiele. Trzeba się pilniować. Nie chciałam żeby poszło na marne ;)

Prinz
Prinz: no juz powolutku tak, jeszcze muszę isć do fotografa z koszulką ze zdjeciem madonny by mi dodał napis 'italians do it better, but poles do it best' :P

Ahahhahah :rotfl: Masz pomysły :mrgreen:
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  28 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Dieta i dużo spaceruję a mało siedzę na tyłku ;)

ja troche siedze na tylku ale tez chodze sobie, no i wieczorami biegam.

Konto usunięte
Konto usunięte: Jem dużo warzyw, owoce, chude mięso, razowy chleb i makaron. Na noc nie jem... zawsze na mnie działa :) Oj z 5 - 6 już poszło :) Wszystko na mnie wisi już.

ja nie jem ziemniakow, makaronu chleba, ryzu. no i moje ukochane chipsy i cole co mnie utuczyly poszly w odstawke. glownie jakies salatki sobie robie, albo na parze gotuje jakas rybke z warzywami czy krewetki. no i owoce, jogurty..byle by sie zmiescic w tych 1000 kcal dziennie.

Konto usunięte
Konto usunięte: Niecierpię biegać

ja nie cierpialem, ale juz jest lepiej, serio. w sobote temu tych 2 min nie moglem ubiec, a teraz wczesniej juz biegam 3 a ide 3.

Konto usunięte
Konto usunięte: Ale co do tego planu to w sumie nie głupi i chyba niezbyt męczący.

fajny jest dla osob z brakiem kondycji, jak ja. tez sie troche schudnie, a bez problemu dojde do 30 min biegu :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Tylko w niedzielę podjadłam i też nie za wiele. Trzeba się pilniować. Nie chciałam żeby poszło na marne ;)

no jojo by bylo jak nic. moimi jedynymi slodyczami sa teraz gumy do zucia :and:

Konto usunięte
Konto usunięte: Ahahhahah Masz pomysły

a co, nie prawda? :rotfl:

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

Martittaaaaa
Martittaaaaa
  28 kwietnia 2011
Prinz
Prinz: ja nie jem ziemniakow, makaronu chleba, ryzu. no i moje ukochane chipsy i cole co mnie utuczyly poszly w odstawke. glownie jakies salatki sobie robie, albo na parze gotuje jakas rybke z warzywami czy krewetki. no i owoce, jogurty..byle by sie zmiescic w tych 1000 kcal dziennie.

Ja też unikam białego pieczywa, ryżu itp. - zamieniłam na razowe a ryż na ten ciemny. Nawet naleśniki z razowej mąki smażę :P

Prinz
Prinz: fajny jest dla osob z brakiem kondycji, jak ja. tez sie troche schudnie, a bez problemu dojde do 30 min biegu :)

No ja mam słabą kondycje mimo ze zapier.dzielam codziennie 2 godziny z wózkiem i spaceruję drugie 2. Trzeba to zmienić ;)

Prinz
Prinz: no jojo by bylo jak nic. moimi jedynymi slodyczami sa teraz gumy do zucia

A ja jem kostkę gorzkiej czekolady albo sezamka. Jak sobie odmówię nawet tego to prędzej się na to rzucę potem ;)

Prinz
Prinz: a co, nie prawda?

No sama prawda ! :rotfl:
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  28 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja też unikam białego pieczywa, ryżu itp. - zamieniłam na razowe a ryż na ten ciemny. Nawet naleśniki z razowej mąki smażę :P

ryz ciemny jest swietny, ale dluzej sie go gotuje, zreszta i tak weglowodanow unikam, nawet nie smaze. i jak, roznia sie jakos te nalesniki z razowej maki?

Konto usunięte
Konto usunięte: No ja mam słabą kondycje mimo ze zapier.dzielam codziennie 2 godziny z wózkiem i spaceruję drugie 2. Trzeba to zmienić ;)

ja jestem zywym przykladem ze jak sie chce to mozna, odwlekalem odwlekalem a teraz codziennie na boisku :D

Konto usunięte
Konto usunięte: A ja jem kostkę gorzkiej czekolady albo sezamka. Jak sobie odmówię nawet tego to prędzej się na to rzucę potem ;)

ja wlasnie nie moge bo mnie korci i zaraz bym wpiedolil cale :and:

Konto usunięte
Konto usunięte: No sama prawda !

ciesze sie, ze sie zgadzasz :mrgreen:

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.