malami81
malami81
  12 kwietnia 2011 (pierwszy post)
Czyli hulaj dusza - bana nie ma
(możecie tu nawet nabijać o tych Waszych lodach sojowych)

Jedyne o co proszę - to o zachowanie kultury i brak kłótni
Sensi
Sensi
  30 kwietnia 2011
Jasmina
Jasmina: Na zero ? Podziwiam za odwagę !
Teraz zauwazyłam. :rotfl: To jest opinia mojej siostry. :D Dla niej wszystko jest na zero, jak nie ma się za ucho włosów. ;)
Jasmina
Jasmina
  30 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Na szczęście nie okazały się żółte, albo, co gorasza, pomarańczowe

To i tak sukces :mrgreen:

Sensi
Sensi: Teraz zauwazyłam. To jest opinia mojej siostry. :D Dla niej wszystko jest na zero, jak nie ma się za ucho włosów. ;)

A ja już myślałam, że na zero faktycznie... :D
Sensi
Sensi
  30 kwietnia 2011
Jasmina
Jasmina: A ja już myślałam, że na zero faktycznie... :D
Wiesz opinia dziecka dość często różni się ze stanem faktycznym. :D
Jasmina
Jasmina
  30 kwietnia 2011
Sensi
Sensi: Wiesz opinia dziecka dość często różni się ze stanem faktycznym. :D

Pewnie tak :P
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  30 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Weź mi nie mów. ja się czuję grubo teraz

a przytylas czy tylko sie czujesz tak?

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

pijana
pijana
  30 kwietnia 2011
Sensi
Sensi: Wiesz 7letnie dziecko inaczej interpretuje, po swojemu, ale ja mam coś takiego: [ur=]http://bi.gazeta.pl/im/6/2571/z2571056X,Fryzura-asymetryczna--mocno-wycieniowana-az-do-ucha-.jpg] o tak! Lewa część jest do ucha, a po prawej mam długie i do tego grzywka, która zasłania czoło. Nie znalazłam dobrego zdjęcia. Ale jak znajdę czas to wyślę Ci swoje. ;)

Uff, już się bałam :D Tobie jest dobrze w krótkich włosach, czekam z niecierpliwością na zdjęcie :napalony:
Sensi
Sensi
  30 kwietnia 2011
Jasmina
Jasmina: Pewnie tak :P
;)

Konto usunięte
Konto usunięte: Uff, już się bałam :D Tobie jest dobrze w krótkich włosach, czekam z niecierpliwością na zdjęcie
Tak się boisz? :rotfl: Ej, bo pomyślę, że się martwisz. :D A dzięki. Na dniach zrobię.
Paulinessa
Paulinessa
  30 kwietnia 2011
Prinz
Prinz: a przytylas czy tylko sie czujesz tak?


Tak, waze teraz chyba z 51.
:And:
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  1 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Tak, waze teraz chyba z 51.

znam ten bol :and:

3-4 kg zrzucisz migiem jak sie postarasz. unikac smieciowego jedzenia, dzis grupa wybralismy sie do maca, wszyscy hamburgery, ciastka, a ja sałatkę :rotfl:

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

Sensi
Sensi
  1 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Tak, waze teraz chyba z 51.
A ile masz wzrostu?
Jesteś wyższa ode mnie, na pewno. Ja przy moim 157cm ważę jakieś 60kilo. Jesteś szczupła i tego nie widać.
Mi idzie w wagę, mimo, że zawsze błagam, żeby w tyłek albo cycki. Nie działa.
Szczurka
Szczurka
  1 maja 2011
Prinz
Prinz: to na zdjeciach to 10 kg do tyłu we wakacje ;p utuczyłem się na boskiej niemieckiej czekoladzie i muszę wrócić do stanu akceptowalnego :) poza tym chce zrzucic lekki brzuszek i boczki, ktore juz kiedys byly, dlatego biegam :)

A, ja myślałam, że cały czas prezentujesz się tak, jak na foteczkach :D
W takim razie biegaj, wytrwałości i powodzenia :)

BTW, masz rację, niemiecka czekolada jest boska!

Jasmina
Jasmina: To i tak sukces

Racja, Bogom dziękuję, że ni9e wyglądam jak wielkanocny, plastikowy kurczaczek.

Konto usunięte
Konto usunięte: Tak, waze teraz chyba z 51.

To masz 10 kg mniej ode mnie :D
mmaryjka
mmaryjka
  1 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Tak, waze teraz chyba z 51.

haha, piąteczka! moja waga idealnie odejmuje 3kg i wg mniej też ważę 51;d
madzia2143
madzia2143
  1 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: haha, piąteczka! moja waga idealnie odejmuje 3kg i wg mniej też ważę 51;d

też tak chcę :and:
Paulinessa
Paulinessa
  1 maja 2011
Sensi
Sensi: A ile masz wzrostu? Jesteś wyższa ode mnie, na pewno. Ja przy moim 157cm ważę jakieś 60kilo. Jesteś szczupła i tego nie widać. Mi idzie w wagę, mimo, że zawsze błagam, żeby w tyłek albo cycki. Nie działa.


No trochę wyższa jestem :) nie no nie widać różnicy jak ważyłam 48 czy teraz 51. Ale i tak się wkuviłam :)

Konto usunięte
Konto usunięte: haha, piąteczka! moja waga idealnie odejmuje 3kg i wg mniej też ważę 51;d


:ziober2:

Prinz
Prinz: znam ten bol 3-4 kg zrzucisz migiem jak sie postarasz. unikac smieciowego jedzenia, dzis grupa wybralismy sie do maca, wszyscy hamburgery, ciastka, a ja sałatkę


No ale ja nie wiem. Nie jadam w fastfoodach. I mam mega szybką przemianę materii. Ale chyba wyszło mi jedzenie ostatnio zamiast w dzień to w nocy czy coś :And: ale na sport to ja teraz czasu nie mam :and:
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  1 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: A, ja myślałam, że cały czas prezentujesz się tak, jak na foteczkach :D W takim razie biegaj, wytrwałości i powodzenia :)

no słonika z siebe nie zrobiłem, ale spodnie nie dopinają się :rotfl: a że rodzine mam z Poznania to nie lubię wyrzucać pieniędzy i kupowac nowych :lol:

dzieki :)

Konto usunięte
Konto usunięte: BTW, masz rację, niemiecka czekolada jest boska!

swietna jest. mama mi przywiozła takie sztabki złota Lindta, lepszej czekolady w zyciu nie jadlem.
15€ za chyba 250g wiec spasłem się z klasą :rotfl:

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.