malami81
malami81
  12 kwietnia 2011 (pierwszy post)
Czyli hulaj dusza - bana nie ma
(możecie tu nawet nabijać o tych Waszych lodach sojowych)

Jedyne o co proszę - to o zachowanie kultury i brak kłótni
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  29 kwietnia 2011

co do fryzjera, ja znalazlem swojego :D

koniec z niedouczonymi fryzjerkami co nie potrafia dobrze ostrzyc, poszedlem do faceta i od razu jestem zadowolony ;D

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

pijana
pijana
  30 kwietnia 2011
Prinz
Prinz: a z gleboka woda to mi chodzilo, ze ci co nie maja kondycji probuja biegac z 15 minut, pozniej zakwasy i chęć znika, a tak bez problemu dojdę do 30 minut i więcej :)

No właśnie też o tym mówię, ja zaczęłam od razu od 1-3 godzin :D Mimo braku kondycji i astmy xD
pijana
pijana
  30 kwietnia 2011
Sensi
Sensi: Mało tego dwa dni temu poszłam po ponad półtora roku do fryzjera i się opitoliłam "na zero", jak to moja rezolutna siostrzyczka orzekła. :D

COOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO ???
Jasmina
Jasmina
  30 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: w każdym. :D dlatego ciężko mi się w sumie zdecydować. Pewnie teraz zrobię ten blond, a jak już się opalę, to przyciemnię włosy, co by plastika nie przypominać ;p

A jak kondycja włosów ? :D
Jasmina
Jasmina
  30 kwietnia 2011
Sensi
Sensi: Mało tego dwa dni temu poszłam po ponad półtora roku do fryzjera i się opitoliłam "na zero", jak to moja rezolutna siostrzyczka orzekła. :D

Na zero ? :szok: Podziwiam za odwagę !
Szczurka
Szczurka
  30 kwietnia 2011
Jasmina
Jasmina: A jak kondycja włosów ? :D

Jakoś żyją :D
Nie mają szansy się zniszczyć, bo są regularnie skracane do długości ok. 1 cm :D

Za to mamusia mnie załatwiła - nałożyłam farbę i powiedziałam, że ma mi minutnik nastawić na 35 min. Po jakimś czasie się drze, że mam już iść zmyć farbę, bo czas minął. Idę i zmywam, a tu włosy za ciemne! Pytam jej, na ile nastawiła. A ona na to - na 25, jak zwykle przy farbowaniu.
No wyjdę zaraz z siebie, zamiast bardzo jasnych, białych włosów, mam kolorek ciut jaśniejszy od blondu Jessiki Simpson :zly:
Jasmina
Jasmina
  30 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jakoś żyją :D Nie mają szansy się zniszczyć, bo są regularnie skracane do długości ok. 1 cm :D Za to mamusia mnie załatwiła - nałożyłam farbę i powiedziałam, że ma mi minutnik nastawić na 35 min. Po jakimś czasie się drze, że mam już iść zmyć farbę, bo czas minął. Idę i zmywam, a tu włosy za ciemne! Pytam jej, na ile nastawiła. A ona na to - na 25, jak zwykle przy farbowaniu. No wyjdę zaraz z siebie, zamiast bardzo jasnych, białych włosów, mam kolorek ciut jaśniejszy od blondu Jessiki Simpson

Szkoda, że nie wyszło jak chciałaś ;/
Ponownie rozjaśnisz ? :P
Szczurka
Szczurka
  30 kwietnia 2011
Jasmina
Jasmina: Szkoda, że nie wyszło jak chciałaś ;/ Ponownie rozjaśnisz ? :P

Pewnie tak, ale chwilę się przemęczę z ciemniejszymi. Aż tak strasznie nie wyglądam.
Z resztą i tak muszę chwilę odczekać, nie chcę sobie spalić włosów.

Na szczęście nie okazały się żółte, albo, co gorasza, pomarańczowe :lol:
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  30 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: No właśnie też o tym mówię, ja zaczęłam od razu od 1-3 godzin :D Mimo braku kondycji i astmy xD

to podziwiam, ja myslalem ze zdechne jak zaczalem 2 min biegac i 4 chodzic. ale teraz juz cisne 3 i 3, jest lepiej, dieta tez, kiloski leca :D

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

Szczurka
Szczurka
  30 kwietnia 2011
Prinz
Prinz:

Chłopie, z czego Ty chcesz się odchudzać?!
Przecież normalnie jesteś zbudowany :szok:
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  30 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Chłopie, z czego Ty chcesz się odchudzać?!

to na zdjeciach to 10 kg do tyłu we wakacje ;p utuczyłem się na boskiej niemieckiej czekoladzie i muszę wrócić do stanu akceptowalnego :)

poza tym chce zrzucic lekki brzuszek i boczki, ktore juz kiedys byly, dlatego biegam :)

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

Paulinessa
Paulinessa
  30 kwietnia 2011
Prinz
Prinz: to na zdjeciach to 10 kg do tyłu we wakacje ;p utuczyłem się na boskiej niemieckiej czekoladzie i muszę wrócić do stanu akceptowalnego :) poza tym chce zrzucic lekki brzuszek i boczki, ktore juz kiedys byly, dlatego biegam :)


To ja Ci życzę powodzenia :)
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  30 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: To ja Ci życzę powodzenia :)

dzięki :) chce sie znowu wbic w rozmiar zero :Rotfl:

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

Paulinessa
Paulinessa
  30 kwietnia 2011
Prinz
Prinz: dzięki :) chce sie znowu wbic w rozmiar zero


Weź mi nie mów. ja się czuję grubo teraz :And:
Sensi
Sensi
  30 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: COOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO ???
Wiesz 7letnie dziecko inaczej interpretuje, po swojemu, ale ja mam coś takiego:
[ur=]http://bi.gazeta.pl/im/6/2571/z2571056X,Fryzura-asymetryczna--mocno-wycieniowana-az-do-ucha-.jpg] o tak!
Lewa część jest do ucha, a po prawej mam długie i do tego grzywka, która zasłania czoło. Nie znalazłam dobrego zdjęcia. Ale jak znajdę czas to wyślę Ci swoje. ;)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.