malami81
malami81
  12 kwietnia 2011 (pierwszy post)
Czyli hulaj dusza - bana nie ma
(możecie tu nawet nabijać o tych Waszych lodach sojowych)

Jedyne o co proszę - to o zachowanie kultury i brak kłótni
Transcendencja
Transcendencja
  26 kwietnia 2011
Patrishia
Patrishia: Napisz mi list i poperfumuj, będę i Ciebie niuchać :D

Można mnie poczuć tylko w realu :ziober2: . Zresztą odnośnie psikaczy to nie używam H.Bossa . W ogóle marki takie jak Dolce , HB , CK kojarzą mi się źle ...ale np Bvlgariego kocham :zakochany:
agoosiaaa
agoosiaaa
  26 kwietnia 2011
Prinz
Prinz: co do perfum, to jakie lubicie męskie? zeby byl ciekawy zapach i dlugo sie utrzymywal

diesel only the brave :zakochany:
Patrishia
Patrishia
  26 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Można mnie poczuć tylko w realu . Zresztą odnośnie psikaczy to nie używam H.Bossa . W ogóle marki takie jak Dolce , HB , CK kojarzą mi się źle ...ale np Bvlgariego kocham

I tak bym Ci nie dała adresu :ninja:
Lubię klasyczne męskie zapachy. Nawet taki Hattrick, albo Malizia a to powiedzmy, niższa półka :D
mmaryjka
mmaryjka
  26 kwietnia 2011

uginaczem moich kolan jest fahrenheit diora:zakochany:

Transcendencja
Transcendencja
  26 kwietnia 2011
Patrishia
Patrishia: I tak bym Ci nie dała adresu

Hihihihhihihihiihih :ziober2:

Patrishia
Patrishia: Lubię klasyczne męskie zapachy.

Tak .
Kobiece również są całkiem aromatyczne np; zapach śledzi :P
styka51
styka51
  26 kwietnia 2011

Witka.
Mam problema;c

Ostatnio w ciągu dwóch tygodni byłam 2 razy na solarium, raz na 5 minut a za drugim razem na 7. Dziś poleżałam troszkę na słoneczku i NIC. Kompletnie nic. W ogóle się nie opaliłam, jestem blada jak ściana. A przecież z 2 lata wcześniej wystarczyły 3 minutki na solce i było widać różnice. Nie wiem dlaczego tak się dzieje? No nie ogarniam... Ma ktoś jakąś rade?

Biuna
Biuna
  26 kwietnia 2011

Mam problem. Nie wiem gdzie zapytac, wiec tu sprobuje.
Mam umyc okna u pewnej Pani pod Warszawa.
Okien jest :
na górze : 3razy drzwi balkonowe, 3 razy dachowe, 1 okno trzyskrzydlowe.
2 razy dwuskrzydlowe, jedno jednoskrzydlowe + drzwi balkonowe.

dół: 3razy dwu skryzdlowe, 2 razy trzyskrzydlowe, jedne drzwi balkonowe.

Wiem ,ze moze nie powinnam tu pisac ale nie mam gdzie sie poradzic. Pomozcie.

Patrishia
Patrishia
  26 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Hihihihhihihihiihih

:D

Konto usunięte
Konto usunięte: Tak . Kobiece również są całkiem aromatyczne np; zapach śledzi :P

:ninja:
Nie to miałam na myśli :ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: Wiem ,ze moze nie powinnam tu pisac ale nie mam gdzie sie poradzic. Pomozcie.

Ale jakie jest pytanie?:ninja:
Biuna
Biuna
  26 kwietnia 2011
Patrishia
Patrishia: Ale jakie jest pytanie?

kurde:d ile za to policzyc ?:D
Sensi
Sensi
  26 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ile za to policzyc ?:D
To zależy od szerokości i długości okna. :tak: Poza tym poczytaj w necie. Warszawa jest droga, więc nie bierz najniższej krajowej. ;-)
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  26 kwietnia 2011
styka51
styka51: Ostatnio w ciągu dwóch tygodni byłam 2 razy na solarium, raz na 5 minut a za drugim razem na 7. Dziś poleżałam troszkę na słoneczku i NIC. Kompletnie nic. W ogóle się nie opaliłam, jestem blada jak ściana. A przecież z 2 lata wcześniej wystarczyły 3 minutki na solce i było widać różnice. Nie wiem dlaczego tak się dzieje? No nie ogarniam... Ma ktoś jakąś rade?

Zdejmij ubranie :ziober2:
Jeśli to nie to, skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

styka51
styka51
  26 kwietnia 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Zdejmij ubranie

No masz! Że sama na to nie wpadłam :ninja:

:crylol:
Transcendencja
Transcendencja
  26 kwietnia 2011
Patrishia
Patrishia: Nie to miałam na myśli

Buk tam wie co miałaś na myśli . Znaczy ja wiem ale daję Ci tą możliwość przez chociaż chwilę górowania nade mną ;D
Owieczka
Owieczka
  26 kwietnia 2011
styka51
styka51: Ostatnio w ciągu dwóch tygodni byłam 2 razy na solarium, raz na 5 minut a za drugim razem na 7. Dziś poleżałam troszkę na słoneczku i NIC. Kompletnie nic. W ogóle się nie opaliłam, jestem blada jak ściana. A przecież z 2 lata wcześniej wystarczyły 3 minutki na solce i było widać różnice. Nie wiem dlaczego tak się dzieje? No nie ogarniam... Ma ktoś jakąś rade?

witamina A może, beta karoten? a słońce w kwietniu opala tak średnio, solarium może też nie było rozgrzane... mi samo picie soczków marchwiowych duuużo daje
agoosiaaa
agoosiaaa
  27 kwietnia 2011

hej ho :D
takie male pytanko, czy branie tabletek antykoncepcyjnych wplywa jakos na powstawanie przebarwien na skorze?
wie ktos cos moze na ten temat ??

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.