malami81
malami81
  12 kwietnia 2011 (pierwszy post)
Czyli hulaj dusza - bana nie ma
(możecie tu nawet nabijać o tych Waszych lodach sojowych)

Jedyne o co proszę - to o zachowanie kultury i brak kłótni
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  7 września 2013

@Madzia, będzie wiedziało. Presję to ja miałam, gdy sie pojawiłam w pierwszy dzień szkoły z wózkiem. Nie ma to jak "dojrzałe" mamusie krzyczące w tłumie dzieci "Skąd masz dziecko? Nie byłaś w ciąży przecież? Skąd sie wzięło?"
No kuva... A dzieciaki pozniej kopiują takie "rozgarnięte" zachowanie. Jakby nie można zaspokoić ciekawości w bardziej kulturalny sposób i porozmawiać ze mną na osobności...
Stwierdziłam, że zignoruje i uciekłam, trochę żałuje, że nie zgasiłam ich tekstem na ich poziomie, bo przez to nie zdążyłam młodemu zrobić zdjęć w pierwszym dniu :/

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Paulinessa
Paulinessa
  7 września 2013
massacre
massacre: @Madzia, będzie wiedziało. Presję to ja miałam, gdy sie pojawiłam w pierwszy dzień szkoły z wózkiem. Nie ma to jak "dojrzałe" mamusie krzyczące w tłumie dzieci "Skąd masz dziecko? Nie byłaś w ciąży przecież? Skąd sie wzięło?" No kuva... A dzieciaki pozniej kopiują takie "rozgarnięte" zachowanie. Jakby nie można zaspokoić ciekawości w bardziej kulturalny sposób i porozmawiać ze mną na osobności... Stwierdziłam, że zignoruje i uciekłam, trochę żałuje, że nie zgasiłam ich tekstem na ich poziomie, bo przez to nie zdążyłam młodemu zrobić zdjęć w pierwszym dniu :/


Weź, brak słów. :|
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  7 września 2013

Jeszcze to były kobiety, z którymi normalnie nie rozmawiam, tylko hi, hi. Żadne z ich dzieci nie było zaproszone na Davida urodziny, bo jak wiadomo rodzice też sie zaprzyjaźniają i z niektórymi sie widujemy regularnie.

A to? Zwykła wścibskość plotkar, nie mających własnego życia. Mam nadzieje, że młody przez to nie będzie miał jakiś nieprzyjemnych komentarzy w klasie, bo ostatnie czego potrzebuje to jakieś burdy z burakami.

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

styka51
styka51
  7 września 2013
massacre
massacre: A to? Zwykła wścibskość plotkar, nie mających własnego życia. Mam nadzieje, że młody przez to nie będzie miał jakiś nieprzyjemnych komentarzy w klasie, bo ostatnie czego potrzebuje to jakieś burdy z burakami.

Nawet nie wiesz jak wredne potrafią być czasem matki :ninja: I życze z całego serca byś tego nie doświadczyła ;) Pamiętam historię z moją siostrą, wiem co nauczycielki opowiadały na praktykach. Nawet nie wiadomo jak to skomentować.
ZlMNA
ZlMNA
  7 września 2013
Misia
Misia: Fajna jest. ;D

no , aż prezent na urodziny sobie zrobię :D
Konto usunięte
Konto usunięte: śliczna i niedroga :)

w tym tyg sobie zamówię bo już nie wytrzymam :rotfl:
muszę ją mieć
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  7 września 2013

@styka, póki co to raczej wredność nie była, raczej zwykły brak kultury i bezmyślność z ich strony. Tak to jest jak sie nie myśli o dzieciach i o tym co słyszą i w jaki sposób, tylko o swojej ciekawskiej naturze, nad którą nie potrafią zapanować.

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

madzia2143
madzia2143
  8 września 2013
massacre
massacre: będzie wiedziało. Presję to ja miałam, gdy sie pojawiłam w pierwszy dzień szkoły z wózkiem. Nie ma to jak "dojrzałe" mamusie krzyczące w tłumie dzieci "Skąd masz dziecko? Nie byłaś w ciąży przecież? Skąd sie wzięło?" No kuva... A dzieciaki pozniej kopiują takie "rozgarnięte" zachowanie. Jakby nie można zaspokoić ciekawości w bardziej kulturalny sposób i porozmawiać ze mną na osobności... Stwierdziłam, że zignoruje i uciekłam, trochę żałuje, że nie zgasiłam ich tekstem na ich poziomie, bo przez to nie zdążyłam młodemu zrobić zdjęć w pierwszym dniu :

szkoda słów. mam nadzieję, że nie odbije się to na Twoim starszym synku, bo to on będzie prawdopodobnie teraz co dziennie zalewany pytaniami dzieci (i ich rodziców pewnie też) na temat braciszka i sposobu w jakim się pojawił.

A co do reakcji - myślę, że większość by tak zareagowała, bo to po prostu był dla Ciebie szok. Ja nie raz znalazłam się w sytuacji która mnie po prostu 'zgasiła', a po powrocie do domu plułam sobie w twarz żałując, że niczego nie odpowiedziałam. Pewnie większość się zgodzi, że nie raz gdy wymaga tego sytuacja zapominamy języka w gębie a dopiero po jakimś czasie w naszej głowie rodzi się zaskakująca porcja soczystych wiązanek, które z pewnością były by dosadnym kontratakiem ; )
Misia
Posty: 5330 (po ~105 znaków)
Reputacja: -4576 | BluzgometrTM: 14
Misia
  9 września 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie podobają Ci się cytaty z biblii?
Rzygam już nimi szczerze mówiąc. :ninja: Najlepsze jest to , że o ile się nie mylę to zakłada je ktoś kto zarzekał, że opuszcza to forum na zawsze. :rotfl:No ale lepiej wrócić na forum pod anonimowym nickiem i robić burdel...
Paulinessa
Paulinessa
  9 września 2013
Misia
Misia: Najlepsze jest to , że o ile się nie mylę to zakłada je ktoś kto zarzekał, że opuszcza to forum na zawsze. No ale lepiej wrócić na forum pod anonimowym nickiem i robić burdel...


Słyszałam pogłoski, że to osoba, której wcześniejszy słynny nick zaczynał się na literkę T? ;) :rotfl:
DarekLowcaSzparek
DarekLowcaSzparek
  9 września 2013

Zajrzałem tu z nudów, a tu taka Dupeczka. Szkoda, że wcześniej nie zwróciłem na nią uwagi. :D

LatwyPrawiczek
LatwyPrawiczek
  9 września 2013

o kim mowa Darku?

Misia
Posty: 5330 (po ~105 znaków)
Reputacja: -4576 | BluzgometrTM: 14
Misia
  10 września 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Słyszałam pogłoski, że to osoba, której wcześniejszy słynny nick zaczynał się na literkę T? ;)

:tak:
Ale nie można mu tego udowodnić więc się nie przyzna. :ziew:
misia1212
misia1212
  10 września 2013

cześć tu misia

misia1212
misia1212
  10 września 2013

co słychać u was?

misia1212
misia1212
  10 września 2013

halo jest tu kto?

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.