malami81
malami81
  12 kwietnia 2011 (pierwszy post)
Czyli hulaj dusza - bana nie ma
(możecie tu nawet nabijać o tych Waszych lodach sojowych)

Jedyne o co proszę - to o zachowanie kultury i brak kłótni
LatwyPrawiczek
LatwyPrawiczek
  18 września 2013

napisz do Miśki
ona jest ekspertem od tego

madzia2143
madzia2143
  19 września 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: z maluchem w porządku, natomiast mój mąż miał wypadek, ręka w gipsie, uszkodzone ścięgna i nerw. ręka prawa, czyli narzędzie jego pracy niestety, ale jesteśmy dobrej myśli. dziękuję za pamięć!

O kurcze... Czułam jakoś że się coś święci, bo rzadko śnią mi się znajomi, a jak już się śnią to później coś jest na rzeczy - dobrego bądź złego.
Mam nadzieję, że Twój mąż szybko dojdzie do siebie, a ręka będzie sprawna.

P.S a dzisiaj śniła mi się Babsy... :ninja:
Sztajmex
Sztajmex
  19 września 2013
Sylvinka
Sylvinka: Mam pytanie.. odbyła się sprawa o podział majątku, mężczyzna musi spłacić swoją ex w przeciągu miesiąca, tylko jak gdzie i jak ma się to odbyć? Ma zaciągnąć ją do notariusza?


To zależy od tego, jak sformułowana została umowa pomiędzy byłą parą. Raczej nie wygląda to tak, że zachodzi się do notariusza i przy nim przelicza pieniądze ;-). Sam wyrok nakazuje zapłatę długu, a dowodem jest chociażby dowód wpłaty określonej sumy pieniędzy na konto tej ex. Tym samym nie jest konieczne załatwianie tego u notariusza. Jest jeszcze coś takiego jak "nakaz zapłaty" ale o tym pogooglaj :).
pijana
pijana
  19 września 2013
styka51
styka51: (w firanie jak Jaśmina )

:crylol: Śmiechłam xD Ładny ten ciemny kolor, ale najważniejsze, żebyś Ty czuła się dobrze w kolorze, jaki masz na głowie :) A Twoja siostra o ile dobrze kojarzę ma takie ciemne właśnie, albo wręcz czarne ?
styka51
styka51
  20 września 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Śmiechłam xD Ładny ten ciemny kolor, ale najważniejsze, żebyś Ty czuła się dobrze w kolorze, jaki masz na głowie :) A Twoja siostra o ile dobrze kojarzę ma takie ciemne właśnie, albo wręcz czarne ?


Za blada do takich włosów jestem, nawet brwi miałam za jasne :lol: Anemicznie wyglądałam, nawet po "konkretnym" mejkapie :ninja:
No moja siostra ma naturalnie ciemniejsze ode mnie, ale czarne, to one nie są, taki ciemny brąz
agoosiaaa
agoosiaaa
  20 września 2013

Mnie dzisiaj dziad w autobusie zdenerwowal :angry:

madzia2143
madzia2143
  21 września 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Mnie dzisiaj dziad w autobusie zdenerwowal

co Ci zrobił? ;>
agoosiaaa
agoosiaaa
  21 września 2013

Osobiście - nic, ale młodego po głowie smyral, a mnie takie zachowanie tak denerwuje, że masakra. Jeszcze rozumiem jacyś starzy ludzie maja taki nawyk - ok, raz. Ale raz, drugi, trzeci i wzięłam się z młodym przesiadlam do przodu - to przyglup wyciagnal reke przed siebie i dalej mi młodego smyra (wtedy zauważyłam że ma puszke po piwie otwarta, tak rzucona pod nogi). Wiec wzięłams ię z młodym przesiadlam jeszcze do przodu i ten przychlast zaczął mnie wyzywać. Myślę sobie, pewnie pijany albo głupi, to mu się znudzi, zwłaszcza ze tylko nazywał mnie '' cheeky cow'' itp. Wiec jeszcze nie tak źle. Ale jak się zorientował, ze nie reaguje to zaczął się drzec i wyzywać od f*** bitches itp :zonk: wiec się wku*** i wzięłam głęboki oddech i tak na cały autobus powiedziałam '' oh, shut up you pedo '' :ninja:

agoosiaaa
agoosiaaa
  21 września 2013

I resztę podróży przejechalam w kompletnej ciszy.
Ale ciśnienie mi podniósł.

Babsy
Babsy
  22 września 2013

wywolana przez Madzie jestem :) a co Ci sie snilo ;)?
u mnie dzis Miki's birthday party vol. 2 ;)

agoosiaaa
agoosiaaa
  22 września 2013
Babsy
Babsy: mnie dzis Miki's birthday party vol. 2 ;)

Sto lat mu! XD
madzia2143
madzia2143
  22 września 2013

Aga, ja takich typów nie znoszę. Też ostatnio szłam sobie na spotkanie i zaczepiła mnie GROMADA wstawionych kolesi, z czego większość wyglądała na typowych meneli. Otoczyli mnie z każdej strony, uwierz, że już miała życie przed oczami. A to nie pierwsza taka sytuacja. Jestem na to bardzo wyczulona....

Babsy
Babsy: wywolana przez Madzie jestem :) a co Ci sie snilo ;)?

nic nadzwyczajnego, po prostu śniło mi się że Cię pare razy spotkałam pod rząd u mnie w mieście i sobie rozmawiałyśmy ;P takie babskie ploty. No to Sto lat dla Twojego Maluszka!! :) :)
DarekLowcaSzparek
DarekLowcaSzparek
  22 września 2013

Gdybyś nie była taka piękna, to by Cię nikt nie zaczepiał, to Twoja wina.

madzia2143
madzia2143
  22 września 2013
DarekLowcaSzparek
DarekLowcaSzparek: to Twoja wina.

oczywiście, że moja - ba, jakim prawem ja w ogóle na ulicę wyszłam!

a tak na poważnie, ciemno jak w du*ie było, więc tu o wygląd nie chodziło a raczej o to, co Ty ładnie zawarłeś w swoim loginie.
Babsy
Babsy
  22 września 2013

dziekujemy za zyczenia :) Mlody byl dzis mega placzliwy, moze to zeby, mam nadzieje, bo jakichs specjalnych objawow choroby nie mial...
Madzia a czemu by nie ^^ :P

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.