malami81
malami81
  12 kwietnia 2011 (pierwszy post)
Czyli hulaj dusza - bana nie ma
(możecie tu nawet nabijać o tych Waszych lodach sojowych)

Jedyne o co proszę - to o zachowanie kultury i brak kłótni
madzia2143
madzia2143
  27 września 2013
Sylvinka
Sylvinka: i że prosektorium wcale nie jest takie złe :D

nie jest ;p mi zajęcia się podobały. : )
Sylvinka
Sylvinka: Ogólnie okej, bratowa studiowała fizjoterapie na tej samej uczelni i już trochę więcej wiem o wykładowcach, jakie im głupoty w głowie np. rzuc

Sylvinka
Sylvinka: Tylko jak ja nienawidzę się czegoś uczyć

przekonasz się, że na tym kierunku wiedza jest konieczna. Szczególnie gdy wejdziesz na oddział i uświadomisz sobie, jak łatwo jest komuś zrobić nieświadomie krzywdę.
Sylvinka
Sylvinka: Właśnie w niedzielę już jadę do Lublina bardziej na stałe.

no ja tez w niedzielę jadę. Mieszkasz w akademiku czy masz mieszkanie?
Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  27 września 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: mi zajęcia się podobały. : )

Pewnie jak większości, najgorszy jest chyba szok będąc tam pierwszy raz.

Konto usunięte
Konto usunięte: przekonasz się, że na tym kierunku wiedza jest konieczna. Szczególnie gdy wejdziesz na oddział i uświadomisz sobie, jak łatwo jest komuś zrobić nieświadomie krzywdę.

Domyślam się. Niestety nie można niczego odwalić, pójść zdać i koniec, wszystko trzeba zapamiętać, ale powoli i się przyzwyczaję. W ogóle dużo nauki na pierwszym roku? Jak tak czytam różne fora, to każdy ostrzega przed zaliczeniami z anatomii i w sumie potwierdzają, że na tym odpada bardzo dużo ludzi.

Konto usunięte
Konto usunięte: Mieszkasz w akademiku czy masz mieszkanie?

Mieszkanie, nigdy nie myślałam nawet o akademiku. Akurat mi się trafiło, że od moich dwóch dobrych kolegów wyprowadzili się ludzie i z koleżanką wskakujemy na ich miejsca. Nowe osiedle, duże mieszkanie za 370pln (już razem za wszystko), chyba cena bardzo przystępna :)
mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
madzia2143
madzia2143
  27 września 2013
Sylvinka
Sylvinka: najgorszy jest chyba szok będąc tam pierwszy raz.
dokładnie, w prosektorium najgorszy jest po prostu zapach formaliny, szczególnie przy świeżo wyciągniętym preparacie.
Sylvinka
Sylvinka: W ogóle dużo nauki na pierwszym roku? Jak tak czytam różne fora, to każdy ostrzega przed zaliczeniami z anatomii i w sumie potwierdzają, że na tym odpada bardzo dużo ludzi.
zależy od uczelni mi się wydaje, na mojej wymagają bardzo dużo, a wiem, że są i takie po których dziewczyny mają problem ze zwykłym zmierzeniem ciśnienia... ;P ale jeśli chodzi o naukę to na pewno anatomia. Ja z niej tylko miałam poprawkę we wrześniu. Nie pamiętam dokładnie jakie przedmioty były na pierwszym roku a jakie na drugim, ale wiem że dziewczyny długo męczyły się z mikrobiologią, podstawą opieki położniczej, genetyką, fizjologią ( ale tu chyba z powodu naszej prowadzącej, bo u niej każde zwykłe wejście na zajęcia rozpoczynało się od 'kartkówki' trwającej 2h, a jeśli nie napisałaś więcej niż 2kartki a4 to już wiadome było że nie zaliczyłaś ;P), interną, biochemią i farmakologią. Ja jakoś przez to wszystko przeszłam, ale z farmą niestety też miałam problem, to było na prawdę trudne do zdania, na szczęście pykło mi to w drugim terminie. Ja teraz myślę nad pracą licencjacką. Mam parę pomysłów, ale zobaczymy co mi mój promotor powie (którego jeszcze nie mam -,-) P.S właśnie ćwiczyłam na bracie iniekcje ;D na szczęście pamiętam jeszcze jak to się robi ;P
Paulinessa
Paulinessa
  2 października 2013

co tam studenciaki?

RomantycznySamiec
RomantycznySamiec
  2 października 2013

ten dzial juz dawno wymarl

styka51
styka51
  3 października 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: co tam studenciaki?

Do 11 mam wolneee ;D
Misia
Posty: 5330 (po ~105 znaków)
Reputacja: -4576 | BluzgometrTM: 14
Misia
  3 października 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: co tam studenciaki?

Aż mi się smutno zrobiło. :and:

W sumie niby bym mogła wrócić na studia, ale mi się nie chce. :rotfl:
Misia
Posty: 5330 (po ~105 znaków)
Reputacja: -4576 | BluzgometrTM: 14
Misia
  3 października 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: co tam studenciaki?

Aż mi się smutno zrobiło. :and:

W sumie niby bym mogła wrócić na studia, ale mi się nie chce. :rotfl:
ZlMNA
ZlMNA
  3 października 2013

potrzebuje jakiegos dobrego lakieru bazowego do paznokci oraz utwardzacza do lakieru myslalam nad sech vite polecacie cos?

milka0777
milka0777
  3 października 2013

tsss tsss :D http://g2.gangsters.pl/?ref=1200.jpg

milka0777
milka0777
  3 października 2013

tsss tsss :D http://g2.gangsters.pl/?ref=1200.jpg

Paulinessa
Paulinessa
  3 października 2013
styka51
styka51: Do 11 mam wolneee ;D


Bo Ty teraz na niestacjonarnych"?

Misia
Misia: W sumie niby bym mogła wrócić na studia, ale mi się nie chce.


To wracaj, anie smutasz :rotfl:
styka51
styka51
  3 października 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Bo Ty teraz na niestacjonarnych"?


Tak, teraz zaoczne, za całe 523 zł miesięcznie :zabawa:
Paulinessa
Paulinessa
  3 października 2013
styka51
styka51: Tak, teraz zaoczne, za całe 523 zł miesięcznie


No ceny niestety są jakie są, a ja teraz przeciwnie - z niestacjonarnych przeszłam sobie na dzienne ;)
styka51
styka51
  3 października 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: No ceny niestety są jakie są, a ja teraz przeciwnie - z niestacjonarnych przeszłam sobie na dzienne ;)


Ja teraz szukam pracy.
Poza tym na magisterce jest tak mało zajęć, że nie opłaca się na dzienne chodzić, a mieszkać musiałabym w Poznaniu :lol:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.