malami81
malami81
  12 kwietnia 2011 (pierwszy post)
Czyli hulaj dusza - bana nie ma
(możecie tu nawet nabijać o tych Waszych lodach sojowych)

Jedyne o co proszę - to o zachowanie kultury i brak kłótni
NickiMinaj
NickiMinaj
  10 września 2013
massacre
massacre: "Skąd masz dziecko? Nie byłaś w ciąży przecież? Skąd sie wzięło?"


trzeba było powiedzieć, że byłam byłam tylko nie spasłam się na świnie jak Ty.. :D
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  10 września 2013
NickiMinaj
NickiMinaj: że byłam byłam tylko nie spasłam się na świnie jak Ty.. :D

:rotfl: :crylol: :rotfl:

wiesz, ze pyskata potrafie byc, ale nie przy dzieciach xD

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

ZlMNA
ZlMNA
  10 września 2013

miała może któraś i może się wypowiedzieć coś o tej odżywce?

madzia2143
madzia2143
  12 września 2013

Z racji tego, iż śniła mi się dzisiaj w nocy mmaryjka - halooo dziewczyno! Wszystko u Ciebie w porządku? : )

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  13 września 2013

Nie mam zielonego pojęcia, jaki prezent kupić koleżance, którą wylosowałam jako Secret Santa. Mamy budżet £20. Dobrze, że do grudnia tyle czasu, bo za cholerę nie wiem co kupić. Help?

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

madzia2143
madzia2143
  14 września 2013

nie bardzo się orientuję jak to wyglądają u Was ceny poszczególnych produktów...
Ja bym się ucieszyła z jakichś wyszukanych czekoladek : ) chyba, że Twoja koleżanka jest na diecie (mało która teraz nie jest -,- ) ...
Inne propozycje:
- może jakiś zabieg u kosmetyczki
- bon do jakiegoś sklepu, żeby sobie sama wybrała co jej się podoba
- zestaw do kąpieli

Nic innego, takiego uniwersalnego nie przychodzi mi do głowy :woot:

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  14 września 2013

Właśnie! The Body Shop! W tym budżecie na pewno jakiś fajny zestaw się znajdzie :)

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

madzia2143
madzia2143
  14 września 2013
massacre
massacre: Właśnie! The Body Shop! W tym budżecie na pewno jakiś fajny zestaw się znajdzie :)

no to problem masz z głowy : ) to się zawsze przyda.
styka51
styka51
  16 września 2013

Dziewczyny... jutro mam rozmowę o pracę w Media Markcie... na doradce fachowego... Wszystko byłoby ok, tylko to dział multimedia jest:ninja: Nie wiem jak to ogarnę...

LatwyPrawiczek
LatwyPrawiczek
  16 września 2013
styka51
styka51: Dziewczyny... jutro mam rozmowę o pracę w Media Markcie... na doradce fachowego... Wszystko byłoby ok, tylko to dział multimedia jest Nie wiem jak to ogarnę...


a masz o tym jakieś pojęcie?
styka51
styka51
  16 września 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: a masz o tym jakieś pojęcie?


To się okaże... I doradca fachowy, doradcą fachowym, a to zwykłe stanowisko sprzedawcy jest :lol: Teraz to wszystko ładnie potrafią nazwać ;D
LatwyPrawiczek
LatwyPrawiczek
  16 września 2013
styka51
styka51: To się okaże... I doradca fachowy, doradcą fachowym, a to zwykłe stanowisko sprzedawcy jest Teraz to wszystko ładnie potrafią nazwać ;D


ale nie siedzisz chyba na kasie,tylko doradzasz coś ludziom,sprawdzasz coś tam na kompie itp itd
styka51
styka51
  16 września 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: ale nie siedzisz chyba na kasie,tylko doradzasz coś ludziom,sprawdzasz coś tam na kompie itp itd


Teoretycznie tak... szanse mam małe, ale może się uda.
Poza tym w cv nie ściemniałam, w lm tak samo... powinni zdawać sobie sprawę do kogo dzwonią.
Misia
Posty: 5330 (po ~105 znaków)
Reputacja: -4576 | BluzgometrTM: 14
Misia
  16 września 2013

Ja Ci dobrze radzę, jak najdalej od Media. :x Mój były pracował jako przedstawiciel zewnętrznej firmy - Samsunga i się co nieco przez trzy lata napatrzył... Nieźle wyzyskują swoich pracowników.

Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  16 września 2013
styka51
styka51: Teoretycznie tak... szanse mam małe, ale może się uda.


A jakiś konkretny dział czy ogolnie?
mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.