malami81
malami81
  12 kwietnia 2011 (pierwszy post)
Czyli hulaj dusza - bana nie ma
(możecie tu nawet nabijać o tych Waszych lodach sojowych)

Jedyne o co proszę - to o zachowanie kultury i brak kłótni
mmaryja
mmaryja
  2 września 2013
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
styka51
styka51: Przy pierwszym dziecku, urodziła 2 tyg po terminie, teraz jest 2 tyg. przed terminem, więc pewnie jeszcze poczeka.

nie ma reguły
massacre
massacre: Ale procedura do łatwych nie należy.

mój ojciec ma za sobą dwie rozpoczęte procedury.
pomijając, że cała procedura 'przygotowawcza' to jedna wielka żenada, odzieranie z godności i anonimowości to jeszcze jest się skazanym na decyzję osoby która może akurat ma zły dzień i powie 'nie'.
mój ojciec wygrał jedną sprawę, gdzie po wydaniu decyzji czekał jeszcze ponad rok i nie wiadomo było kiedy go wezwą.
w polsce wygląda to po prostu tragicznie i jest przytłaczające psychicznie.
bo pomijam aspekt czasowy:wtf:.
NickiMinaj
NickiMinaj
  3 września 2013
massacre
massacre: Małgorzata, będzie ślub? :D


będzie ślub :P
za dwa dni minie 3 miesiąc :D
Misia
Posty: 5330 (po ~105 znaków)
Reputacja: -4576 | BluzgometrTM: 14
Misia
  3 września 2013

Dobry, mogę się przyłączyć ? :ninja:

Misia
Posty: 5330 (po ~105 znaków)
Reputacja: -4576 | BluzgometrTM: 14
Misia
  3 września 2013
NickiMinaj
NickiMinaj: za dwa dni minie 3 miesiąc :D

Moja jedna znajoma zaręczyła się po dwóch miesiącach.. Dziwi mnie to trochę szczerze.
NickiMinaj
NickiMinaj
  3 września 2013

ale ja nie jestem z nim zaręczona tylko po prostu uznaję, że jest to coś poważnego a nie summer love :P

NickiMinaj
NickiMinaj
  3 września 2013

sama mam znajomą co zaręczyła się po 3 miesiącach a za pół roku już było wesele :P

Misia
Posty: 5330 (po ~105 znaków)
Reputacja: -4576 | BluzgometrTM: 14
Misia
  3 września 2013
NickiMinaj
NickiMinaj: ale ja nie jestem z nim zaręczona

Wiem wiem, tak mi się skojarzyło po prostu. :D

Mi się po prostu wydaje , że to jest trochę za wcześnie bo wtedy to jest się jeszcze w fazie takiego zauroczenia. Czy to coś więcej, czy tylko zauroczenie, które mija to ciężko rozszyfrować po trzech miesiącach. Wtedy jest się jeszcze " ach i och" i nie widzi się żadnych złych stron osoby o. :D
Wolę się upewnić choćby przez rok niż po roku się rozwodzić. :D
NickiMinaj
NickiMinaj
  3 września 2013

powiem tak, miałam dwa związki jeden trwał 5 lat, drugi 3 .... i jest inaczej :P widzę złe strony bo miałam okazje przebywać z nim dłuższy ciągły okres :P wiem czego się mogę po nim spodziewać ...

a teraz jade na miasto bo będę robić torcik dla mojego Kochanego :P

korni154
wpis jest ukryty
korni154
wpis jest ukryty
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  3 września 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: cała procedura 'przygotowawcza' to jedna wielka żenada, odzieranie z godności i anonimowości to jeszcze jest się skazanym na decyzję osoby która może akurat ma zły dzień i powie 'nie'.

tutaj tez sprawdzaja praktycznie wszystko, musza znac cale Twoje zycie, co, jak, gdzie, z kim i dlaczego. Pomijajac podstawowe informacje takie jak stosunki z czlonkami rodziny, karalnosc i stabilnosc finansowa… Na szczescie jedna osoba o tym nie decyduje (poki co), mamy za soba caly sztab ludzi, ktorzy robia raporty, podsumowania i to dopiero pozniej idzie do sadu. Dzisiaj dostalismy wlasnie jeden z raportow, bardzo pozytywny, wiec cieszymy sie niezmiernie. Oczywiscie mamy wizyty nie rzadziej niz do 6 tygodni i co 6 miesiecy musimy sie stawiac przed jakims panelem kontrolnym ze spowiedzia co i jak, zanim sad orzecze permanentnie wyrok prawomocny.
Konto usunięte
Konto usunięte: mój ojciec wygrał jedną sprawę, gdzie po wydaniu decyzji czekał jeszcze ponad rok i nie wiadomo było kiedy go wezwą. w polsce wygląda to po prostu tragicznie i jest przytłaczające psychicznie.

No to tutaj nikt i nic nas psychicznie nie przytlacza, poza czasem, ktory musza dac prawnie rodzicom, ktorzy zasluguja na druga szanse, a ktorych nie ma i nikt nie wie gdzie sa. Jesli nawet mielibysmy ich pisemna zgode, cokolwiek, wszystko trwaloby o wiele krocej.
Konto usunięte
Konto usunięte: bo pomijam aspekt czasowy

Tutaj przecietnie caly proces trwa 2 lata i 8 miesiecy, wiec dziecko moze miec nawet 3 lata zanim bedzie moglo oficjalnie powiedziec "mamo". Chca to niby skrocic, ale my sie raczej na to nie zalapiemy.

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  3 września 2013

A juz pomijajac fakt, ze przeorali nam cala chate do gory nogami, jakby narkotykow szukali (choc psa nie bylo LOL), musielismy kupic gasnice i koc przeciwpozarowy, bo niestety nie mielismy :] Generalnie musza wiedziec wszystko, lacznie z tym gdzie trzymamy alkohol, a gdzie Domestos.

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

styka51
styka51
  3 września 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: nie ma reguły


Jednak nie ma, dziś urodziła d83dde0a
Paulinessa
Paulinessa
  3 września 2013
Misia
Misia: Dobry, mogę się przyłączyć ?


;*****
mmaryja
mmaryja
  3 września 2013
styka51
styka51: Jednak nie ma, dziś urodziła

super!
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.