malami81
malami81
  12 kwietnia 2011 (pierwszy post)
Czyli hulaj dusza - bana nie ma
(możecie tu nawet nabijać o tych Waszych lodach sojowych)

Jedyne o co proszę - to o zachowanie kultury i brak kłótni
styka51
styka51
  29 sierpnia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: ja mam 163cm ;P i też nie narzekam bo mogę sobie chodzić w jakich butach chcę a wiem, że spora część dziewczyn które mają powyżej 170 nie bardzo chcą dodawać sobie jeszcze dodatkowych centymetrów. Czasami mam problem tylko by kupić spodnie, bo z reguły są za długie.

No w sumie z butami możemy szaleć ;D
Mam kuzynkę, która ma 187 cm i nieciekawie wygląda, jak w koło sami przeciętni.

Babsy
Babsy: to co, reaktywujemy to forum ;)?


Si ;)
Paulinessa
Paulinessa
  29 sierpnia 2013
Babsy
Babsy: to co, reaktywujemy to forum ;)?


Koniecznie, wieczorem robię temata nawet, bo hyde i tak jest przegrany ;)
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  29 sierpnia 2013
styka51
styka51: Mam kuzynkę, która ma 187 cm i nieciekawie wygląda, jak w koło sami przeciętni.


przesrane ma;o w szpilkach to nawet wyzsza ode mnie.

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

madzia2143
madzia2143
  29 sierpnia 2013

Biedna ta Twoja siostra ;/ ja dopóki nie zaczęłam brać hormonów miałam to samo :ninja: wyłam z bólu bo miałam wrażenie jakby mnie ktoś ciął od środka. ;/

Paulinko, a jak tam sprawy... wiesz jakie? :pavarotti:

Babsy jak Ci maluszek znosił te upały?

Massacro, wiadomość do Paulinki już poszła z prośbą o uchylenie rąbka tajemnicy :D

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  29 sierpnia 2013

@Styka, ale pewnie Ty nie spalas z innych powodów :pavarotti:
Moja siostra tez ma strasznie bolesny okres, jak była teraz w sierpniu u mnie to jej dałam moje przeciwbólowe które mam na receptę. 15 minut i jak ręką odjął :)

@Mirra, bardzo dobrze :) za to ja padam na twarz, ale takie zmęczenie lubię ;) pare spraw jeszcze mnie wkurza, ale nie można tego przeskoczyć. Pewnie nas będzie sprawa w sadzie czekać po Nowym Roku. Jak myśle jacy czasami idioci chodzą po świecie to mną trzęsie -,- to związane z tym drugim ;)

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

mirra20
mirra20
  29 sierpnia 2013
massacre
massacre: @Mirra, bardzo dobrze :) za to ja padam na twarz, ale takie zmęczenie lubię ;) pare spraw jeszcze mnie wkurza, ale nie można tego przeskoczyć. Pewnie nas będzie sprawa w sadzie czekać po Nowym Roku. Jak myśle jacy czasami idioci chodzą po świecie to mną trzęsie -,- to związane z tym drugim ;)

No to się cieszę:D Ucałuj ich:)
Na ludzką głupotę niestety nie ma lekarstwa:/
Paulinessa
Paulinessa
  29 sierpnia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Paulinko, a jak tam sprawy... wiesz jakie?


Ale jakie? :) Bo nie wiem już sama o czym tutaj ostatnio mogłam Wam rozprawiać :)
styka51
styka51
  29 sierpnia 2013
Prinz
Prinz: przesrane ma;o w szpilkach to nawet wyzsza ode mnie.


No lipa... Tym bardziej, że tylko 15 lat ma:ninja: Najwyższa w gimbazie.
massacre
massacre: @Styka, ale pewnie Ty nie spalas z innych powodów

Do 12 czekałam, aż Maniek się odezwie, bo wracał z pracy :ninja: potem o 3 się obudziłam z bólem brzuszka i zasnąć nie mogłam. I tak, o.
A seksów już tydzień nie miałam i teraz kolejny weekend bez, bo ciota :and:
Konto usunięte
Konto usunięte: Biedna ta Twoja siostra ;/ ja dopóki nie zaczęłam brać hormonów miałam to samo wyłam z bólu bo miałam wrażenie jakby mnie ktoś ciął od środka. ;/

Ja brałam tabsy 4 miesiące chyba i zrezygnowałam i pewnie nie szybko się zdecyduje.
Paulinessa
Paulinessa
  29 sierpnia 2013

usunęli grupę działu Moda i Uroda? :wtf:

styka51
styka51
  29 sierpnia 2013
massacre
massacre: Moja siostra tez ma strasznie bolesny okres, jak była teraz w sierpniu u mnie to jej dałam moje przeciwbólowe które mam na receptę. 15 minut i jak ręką odjął :)


Pewnie jakby od razu wzięła ten ibuprom, to by nie było problemu. A tak o, nie przetłumaczysz, że skoro boli, to lepiej wziąć.
Paulinessa
Paulinessa
  29 sierpnia 2013

Współczuję tych boleści. :and: Nie mam ich WCALE :wtf:

styka51
styka51
  29 sierpnia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Współczuję tych boleści. Nie mam ich WCALE


Ja mam tylko pierwszego dnia, a reszta lajcik. No i jakieś 3-4 dni przed wkurza mnie wszystko :and:
Kiniowska
Posty: 1047 (po ~357 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 365
Kiniowska
  29 sierpnia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Współczuję tych boleści. Nie mam ich WCALE


Jak ja Ci zazdroszczę... :(

Jestem obecnie na Apapie Extra, ale bywały momenty, że chciałam iść po receptę na Ketonal... :and: Pewnego razu wzięłam jedną tabletkę - ścięło mnie po 15 minutach, zasnęłam. Ale chociaż tak nie bolało. :)
NickiMinaj
NickiMinaj
  29 sierpnia 2013

a ja sobie nabije i pokaże małą przemiane XDDDDDDDDDDD
nie wiem czy widać ale schudłam 5 kilo....

NickiMinaj
NickiMinaj
  29 sierpnia 2013

a ja sobie nabije i pokaże małą przemiane XDDDDDDDDDDD
nie wiem czy widać ale schudłam 5 kilo....

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.