malami81
malami81
  12 kwietnia 2011 (pierwszy post)
Czyli hulaj dusza - bana nie ma
(możecie tu nawet nabijać o tych Waszych lodach sojowych)

Jedyne o co proszę - to o zachowanie kultury i brak kłótni
LatwyPrawiczek
LatwyPrawiczek
  27 sierpnia 2013

kazdy wygrywa zycie i nie ma czasu tutaj siedziec

madzia2143
madzia2143
  27 sierpnia 2013

a ja tak sobie myślałam ostatnio.... Gdy zaczęłam swoją historię z forum chodziłam wtedy do gimnazjum. Był czas, że się nie udzielałam ale i tak regularnie sprawdzałam co tu się dzieje, kto odchodzi, kto przychodzi, kto z kim się kłóci a kto z kim trzyma sztamę. Już w sumie tyle lat minęło, ja skończyłam gimnazjum, poszłam do liceum, miałam studniówkę, zdałam maturę, dostałam się na studia, zaczęłam pracować. Kiedy to minęło? ;) Tutaj dziewczyny powychodziły za mąż, pojawiły się małe szkraby. Ach. : )

Paulinessa
Paulinessa
  27 sierpnia 2013
styka51
styka51: To ja streszczę co u mnie: W lipcu się obroniłam, potem byłam tydzień w górach.Kilka dni w tyg pilnuję dzieciaka, szukam lepszej roboty. Od października idę na magisterkę i o. Leci sobie.


To w sumie wszystko dobrze ;)
mmaryja
mmaryja
  27 sierpnia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: no to pięknie, czytam to wszystko i czuję jak rozkwitasz : ) szkoda że nie chcesz się pochwalić zdjęciem Waszej rodzinki

bo chyba tak jest. jeszcze trzy lata temu gdyby ktoś mi powiedział, że dzisiaj będę miała męża i dziecko z którym szkoda jest mi się rozstać nawet na godzinę to bym tego kogoś puknęła w głowę. (mój mąż jest przeciwko, ale na pewno wstawię coś i pokażę przez wiadomość)
Konto usunięte
Konto usunięte: własnie ja teraz żyję na wysokich obrotach bo wiem że od października się to skończy, ale wolę jeszcze o tym nie myśleć

nie myśl o tym w ogóle! ja zaczęłam myśleć o stażu i co? aż mi się źle zrobiło, więc na razie nie myślę w ogóle.
Prinz
Prinz: mmaryja! kupiłem airmaxy, najwygodniejsze buty ever.

teraz są i tak dużo mniej wygodne niestety. ja ostatnio z racji biegania z wózkiem bądź robienia mega szybkich zakupów i załatwiania wszystkiego nie rozstaję się z sandałami melissy, nike i nb do biegania, są mega.
szczególnie new balansy, chyba następne po air maxach będą właśnie nb, bo te do biegania są przewygodne
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  27 sierpnia 2013
te sobie sprawilem. Noga wypoczeta no i dodaja mi z 3 cm do moich 191 wzrostu :D

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

madzia2143
madzia2143
  27 sierpnia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: (mój mąż jest przeciwko, ale na pewno wstawię coś i pokażę przez wiadomość)

byłabym w 7 niebie.
Konto usunięte
Konto usunięte: bo chyba tak jest. jeszcze trzy lata temu gdyby ktoś mi powiedział, że dzisiaj będę miała męża i dziecko z którym szkoda jest mi się rozstać nawet na godzinę to bym tego kogoś puknęła w głowę.

właśnie nawiązując do mojego poprzedniego posta z moimi przemyśleniami - 3 lata temu też bym w życiu nie powiedziała że teraz będziesz na takim etapie życia. Pamiętam jak byłaś wtedy w związku bodajże 2 lata (?) i mówiłaś, że nie jesteś w stanie mu wyznać że go kochasz bo czujesz, że to nie to. W ogóle zapierałaś się przed małżeństwem ;P ale los lubi nas zaskakiwać. Strasznie się cieszę, że jesteś taka szczęśliwa.
Konto usunięte
Konto usunięte: nie myśl o tym w ogóle! ja zaczęłam myśleć o stażu i co? aż mi się źle zrobiło, więc na razie nie myślę w ogóle.

no dlatego ja też wolę nie myśleć więc ciii :shh: : )
styka51
styka51
  27 sierpnia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: To w sumie wszystko dobrze ;)


No nie najgorzej ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: bo chyba tak jest. jeszcze trzy lata temu gdyby ktoś mi powiedział, że dzisiaj będę miała męża i dziecko z którym szkoda jest mi się rozstać nawet na godzinę to bym tego kogoś puknęła w głowę. (mój mąż jest przeciwko, ale na pewno wstawię coś i pokażę przez wiadomość)


W ostatnim czasie uwielbiam czytać Twoje posty! Są takie miłe dla oka, szczęśliwe ;) I podbijam Magdę, też jakiś czas temu nie widziałabym Cię w roli matki i żony, a tu rozkwitasz ;) Oby tak dalej! ;)

Prinz
Prinz: mi z 3 cm do moich 191 wzrostu :D


Losie,jaki karakan ze mnie :and:
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  28 sierpnia 2013
styka51
styka51: Losie,jaki karakan ze mnie


i tak jestes urocza;)

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

Paulinessa
Paulinessa
  28 sierpnia 2013

Princuś ;***

Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  28 sierpnia 2013

Paula :**

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

madzia2143
madzia2143
  28 sierpnia 2013
styka51
styka51: Losie,jaki karakan ze mnie


to ile masz karakanie wzrostu? ;P podejrzewam, że jesteś wyższa ode mnie ;) bynajmniej tak wnioskuję po zdjęciach.
Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  28 sierpnia 2013

przestańcie, chyba tutaj nikt nie jest mniejszy ode mnie :ziober2:

mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
mmaryja
mmaryja
  28 sierpnia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: ale los lubi nas zaskakiwać.

i chyba więcej nie trzeba dodawać, tylko mu czasami pomóc
styka51
styka51: I podbijam Magdę, też jakiś czas temu nie widziałabym Cię w roli matki i żony, a tu rozkwitasz

to po części zasługa mojego męża,
aczkolwiek właśnie wyjrzałam przez okno, a on śpi na dworze, a szedł kosić trawę;)
Prinz
Prinz: sobie sprawilem.

widziałam je w sklepie, całkiem fajne. mnie oczarowały damskie, czarne z beżową pochlapaną podeszwą, ale chyba jednak już się nie zdecyduję na maxy
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  28 sierpnia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: bynajmniej


przynajmniej.
Konto usunięte
Konto usunięte: widziałam je w sklepie, całkiem fajne. mnie oczarowały damskie, czarne z beżową pochlapaną podeszwą, ale chyba jednak już się nie zdecyduję na maxy


a po ile w PL? bo jestem ciekaw ile przeplacilem w DE.

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

mmaryja
mmaryja
  28 sierpnia 2013

a nie wiem, nie pamiętam. standardowa cena to chyba 429zł, ale mogę się mylić bo ostatnio kupiłam swoje z dużą zniżką, mój mąż z jeszcze większą i wyniosły nas ok 300zł

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.