malami81
malami81
  12 kwietnia 2011 (pierwszy post)
Czyli hulaj dusza - bana nie ma
(możecie tu nawet nabijać o tych Waszych lodach sojowych)

Jedyne o co proszę - to o zachowanie kultury i brak kłótni
styka51
styka51
  7 sierpnia 2013

Z braku laku mam pytanie...
Czy do tego typu sukienki:

(chodzi o krój i ten szeroki dól)
pasują koturny? np. takie?

Paulinessa
Paulinessa
  7 sierpnia 2013

no pewnie, że tak :)

nie m co się spinać, trzeba łączyć wszystko po luzacku ;)

styka51
styka51
  7 sierpnia 2013

Cztli dobrze kombinuje :ninja:
Bo już cholery dostaję w związku z poszukiwaniem kiecki i butów :and:

Kiniowska
Posty: 1047 (po ~357 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 342
Kiniowska
  7 sierpnia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Jeśli są jednokolorowe, to może wygotuj w farbce o odpowiednim kolorze :) Białe myślę, że też Vanishem, jeśli nie pomoże to Ace, ale koszulkom z nadrukami chyba nic już nie pomoże Jeśli są sprane, jeśli jakieś plamy to wiadomo, Vanish :) Sorry, jeśli napisałam nieskładnie, ale już nie ogarniam xD
Ogarnęłam. :D Koszulki nie są może tyle co sprane, a mają jakiś taki nijaki kolor, jakby z biegiem czasu go straciły... w ciemniej jak noc szafie. :ninja: Najwięcej mam białych z nadrukami, ale te nadruki są jakby robione farbą, że są we włóknach, nie coś typu wprasowanka czy jakoś fabrycznie przyklejone... nie wiem jak to wytłumaczyć. :D Farbkami wolę nie ryzykować, Ace to też niezły hardkor. Kupię jakiegoś małego Vanisha i zobaczę. :) Chodzi mi łównie o ożywienie kolorów. Ubrałam rzecz raz czy dwa, nadal jest dobra to mnie wzięło na przywracanie im "życia". ;)
styka51
styka51: Hmmm... jak to opisać, coś robił w garażu i plastik stopił mu się na przedramię, w sumie wtopił w skórę, ale potem odpadło i tym smarował
Aż mnie coś zabolało... To ja miałam inaczej, bo kontakt z prostownicą, potem szybko pod zimną wodę, posmarowałam... śmietaną, zrobił mi się pęcherz, jakoś sam zszedł, zagoiło się i jest blizna. W między czasie smarowałam maścią Tribiotic i zaklejałam plastrem, nie chciałam ludzi straszyć... :rotfl: I byłam na mieście, byłam koło apteki a o maści zapomniałam. :zonk: Teraz za chiny ludowe się nie wytoczę z domu w taki upał po jedną maść... :and:
styka51
styka51: Wszystkie z baskinkami albo z jakimiś świecidełkami, wyglądam w nich jak debilka [*]
Znam ten ból. W zeszłym roku miałam taką samą gorączkę, w końcu 3 dni przed kupiłam odpowiednią, ale zostałam całkowicie bez kasy... :rotfl: Teraz czekam na jakieś kolejne weselicha, to mam nadzieję chociaż jedno w niej jeszcze zaliczyć. Albo i więcej. :) Ale te kiecki teraz to jest dramat... Też wolę coś prostego i poszaleć np z paznokciami, butami, torebką. A jak już coś jest, to cena taka, że zwala z nóg. :ninja:
styka51
styka51: Takie tam pierdołki, jak prawie codziennie o tym słucham, albo zamawiam na allegro, to się człowiek nauczy
Racja, samo z siebie. :)
styka51
styka51: pasują koturny? np. takie?
Oczywiście, że tak. :)
Konto usunięte
Konto usunięte: nie m co się spinać, trzeba łączyć wszystko po luzacku ;)


:tak:
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  10 sierpnia 2013

Ostatni post 3 dni temu o.O

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

styka51
styka51
  10 sierpnia 2013
Kiniowska
Kiniowska: Aż mnie coś zabolało... To ja miałam inaczej, bo kontakt z prostownicą, potem szybko pod zimną wodę, posmarowałam... śmietaną, zrobił mi się pęcherz, jakoś sam zszedł, zagoiło się i jest blizna. W między czasie smarowałam maścią Tribiotic i zaklejałam plastrem, nie chciałam ludzi straszyć... I byłam na mieście, byłam koło apteki a o maści zapomniałam. Teraz za chiny ludowe się nie wytoczę z domu w taki upał po jedną maść...

Ja to nawet po prostownicy nie smarowałabym niczym :ninja: Mam mega bliznę na dłoni po oparzeniu i nie przeszkadza mi :lol: kolana też po czasach dzieciństwa. Olewam system ;)
Kiniowska
Kiniowska: Znam ten ból. W zeszłym roku miałam taką samą gorączkę, w końcu 3 dni przed kupiłam odpowiednią, ale zostałam całkowicie bez kasy... Teraz czekam na jakieś kolejne weselicha, to mam nadzieję chociaż jedno w niej jeszcze zaliczyć. Albo i więcej. :) Ale te kiecki teraz to jest dramat... Też wolę coś prostego i poszaleć np z paznokciami, butami, torebką. A jak już coś jest, to cena taka, że zwala z nóg.


W końcu kupiłam, tylko różowa, no ale już lepsza różowa niż baskinka. Wczoraj znowu w ramach rozpaczy mierzyłam te baskinki, masakra, i jeszcze rozmiary z dupy, 36 w cyckach za małe, 38 w brzuchu wisi. No mówi się trudno. A z cenami sobie w kulki lecą, na stronce mohito jedna kiecka 139,99, to wsiadam w auto, wchodze do sklepu, patrzę jest, cena 199,99. Niech mnie pocałują.
Dziś kupiłam sobie pomarańczowe buty i fajnie wygląda. Tylko mam rozkminę, jakie dodatki? Skoro kecka różowa, buty pomarańczowe, żakiet biały? Nie mam pomysłu:ninja: Chyba sobie jakiś duży pierścionek na pół ręki kupię, pseudo złoty i będzie git :woot:
Kiniowska
Kiniowska: Racja, samo z siebie. :)

No i o. A dziś przyszedł do mnie tata po lakier do paznokci, bo nie pojedzie specjalnie po spławik, a by sobie pomalował jakimś jasnym kolorem :zabawa:
Babsy
Babsy
  10 sierpnia 2013

yeah, kupilismy z malzem samochod, jaram sie ^^ tzn on wybral i kupil, ale podoba mi sie i jest wygodny :D renault scenic jakby kto pytal :)

styka51
styka51
  10 sierpnia 2013
Babsy
Babsy: renault scenic


Rodzinne autko d83ddc4d Też coś w tym stylu bym chciała w przyszłości ;)
Kiniowska
Posty: 1047 (po ~357 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 342
Kiniowska
  10 sierpnia 2013
styka51
styka51: Ja to nawet po prostownicy nie smarowałabym niczym Mam mega bliznę na dłoni po oparzeniu i nie przeszkadza mi kolana też po czasach dzieciństwa. Olewam system ;)
Mi w sumie też nie powinna ta moja przeszkadzać, bo stopa ciągle w jakimś bucie, ale jak jestem boso to ją widzę mimochodem i mnie drażni. :D Spróbowałabym chociaż czy to ma sens takie smarowanie, a nóż widelec coś się uda.
styka51
styka51: W końcu kupiłam, tylko różowa, no ale już lepsza różowa niż baskinka. Wczoraj znowu w ramach rozpaczy mierzyłam te baskinki, masakra, i jeszcze rozmiary z dupy, 36 w cyckach za małe, 38 w brzuchu wisi. No mówi się trudno. A z cenami sobie w kulki lecą, na stronce mohito jedna kiecka 139,99, to wsiadam w auto, wchodze do sklepu, patrzę jest, cena 199,99. Niech mnie pocałują.
:rotfl: Ja mam odwrotnie - jak w biodrach ładnie leży, to u góry wisi! A Mohito z cenami czasem potrafi przekombinować. :) Zwykły bawełniany T-shirt, parę ćwieków i nadruk 60zł. Przeceny do oporu, T-shirt za 50zł. :D Śmiech na sali. Ich ceny potrafią zaboleć czasami.
styka51
styka51: Dziś kupiłam sobie pomarańczowe buty i fajnie wygląda. Tylko mam rozkminę, jakie dodatki? Skoro kecka różowa, buty pomarańczowe, żakiet biały? Nie mam pomysłu Chyba sobie jakiś duży pierścionek na pół ręki kupię, pseudo złoty i będzie git
Ja bym dodała białą kopertówkę i właśnie taki pierścionek. Albo zamiast niego jakiś srebrny i długi naszyjnik.
styka51
styka51: No i o. A dziś przyszedł do mnie tata po lakier do paznokci, bo nie pojedzie specjalnie po spławik, a by sobie pomalował jakimś jasnym kolorem
O malowaniu spławików lakierami coś słyszałam, któryś wędkujący znajomy wspominał że to niezła alternatywa. :lol2:
Babsy
Babsy: renault
Lubię to. :P I życzę przyjemnych podróży. :D
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  13 sierpnia 2013

pozdrawiam wszystkie dupeczki m&u

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

Paulinessa
Paulinessa
  14 sierpnia 2013
Prinz
Prinz: pozdrawiam wszystkie dupeczki m&u


Pozdrawiam Księcia :zakochany:
ZlMNA
ZlMNA
  14 sierpnia 2013

mam fazę malowania paznokci d83dde0d

pijana
pijana
  14 sierpnia 2013

Dziewczyny, czy któraś z Was wie może co to jest za akcesorium kosmetyczne ? Sorry za rozmiar obrazka, nie mam lepszego xd

Kiniowska
Posty: 1047 (po ~357 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 342
Kiniowska
  14 sierpnia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Dziewczyny, czy któraś z Was wie może co to jest za akcesorium kosmetyczne ? Sorry za rozmiar obrazka, nie mam lepszego xd


Mi to wygląda na lampę do robienia żelowych paznokci... :woot: Ale tylko wygląda, nie mam pojęcia co to takiego. :(
pijana
pijana
  14 sierpnia 2013
Kiniowska
Kiniowska: Mi to wygląda na lampę do robienia żelowych paznokci... Ale tylko wygląda, nie mam pojęcia co to takiego. :(

Nie nie, to jest coś malutkiego, max. 10 cm długości, ale nie mam pojęcia co :D
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.