malami81
malami81
  12 kwietnia 2011 (pierwszy post)
Czyli hulaj dusza - bana nie ma
(możecie tu nawet nabijać o tych Waszych lodach sojowych)

Jedyne o co proszę - to o zachowanie kultury i brak kłótni
madzia2143
madzia2143
  21 lipca 2013
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Welon na pewno złapiesz


nie było welonu, był toczek, nie złapałam :D jes jes jes jesssssss
NuTiiiiii
NuTiiiiii: I powodzonka w dencingu ze spoconymi wujkami :D

dziwnym trafem nie tańczyłam z nimi ;o cały wieczór z partnerem, bratem albo starostą :D i z tatusiem ofc ;P

Generalnie było SUPER :D
Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  21 lipca 2013
Sandra
Sandra: No tak w brzuszku, już za 2 miesiące wyjdzie na świat :P


Już? I dopiero teraz o tym mówisz? chłopczyk czy dziewczynka? :*
mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  21 lipca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Generalnie było SUPER :D


Fajnie! Ja mam wesele dopiero w listopadzie :and:.
mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
Babsy
Babsy
  21 lipca 2013
Sandra
Sandra: Cześć Kochana ;* No tak w brzuszku, już za 2 miesiące wyjdzie na świat :P

wrzesnioweczka:)? przybij pione:) na ktory dzien?
Babsy
Babsy
  21 lipca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: NuTiiiiii: Welon na pewno złapiesz nie było welonu, był toczek, nie złapałam :D jes jes jes jesssssss NuTiiiiii: I powodzonka w dencingu ze spoconymi wujkami :D dziwnym trafem nie tańczyłam z nimi ;o cały wieczór z partnerem, bratem albo starostą :D i z tatusiem ofc ;PGeneralnie było SUPER :D

ja chyba bede miec w pazdzierniku jakies, ale kurcze poszlabym jeszcze raz na swoje, myslalam ze jeszcze przed polnoca bede zmeczona a bawilam sie cala noc:)
madzia2143
madzia2143
  21 lipca 2013

ja jeszcze idę na 2 :P 31 sierpnia i jakoś na początku września ; ) miałam iść jeszcze 15sierpnia ale wyjeżdżam na wakacje ;>

w00tjump
w00tjump
  21 lipca 2013

skad wy tyle wesel bierzecie? :ninja:
ja z 5 lat nie bylam:lol:

madzia2143
madzia2143
  21 lipca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: ja z 5 lat nie bylam


no ja tez parę łądnych lat nie byłam, a teraz taki wysyp. Nieźle mnie to szarpnie po kieszeni ;/
Kiniowska
Posty: 1047 (po ~357 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 342
Kiniowska
  21 lipca 2013

Jak Wam się nie chce na te wesela iść to ja bardzo chętnie mogę zastąpić... :D Strój mam kompletny i taaak bym podensiła, pojadła weselnego jedzonka... nawet wódka weselna inaczej smakuje. Tylko do zestawu poprosiłabym jakiegoś dobrego tancerza, co najmniej 180cm wzrostu i jestem w niebie. :D

Sylvinka
Sylvinka: chłopczyk czy dziewczynka?

Podbijam. :)
Sandra
Posty: 9039 (po ~84 znaków)
Reputacja: -287 | BluzgometrTM: 305
Sandra
  21 lipca 2013
Babsy
Babsy: wrzesnioweczka:)? przybij pione:) na ktory dzien?


W zasadzie koniec września, początek października ;)
Sylvinka
Sylvinka: Już? I dopiero teraz o tym mówisz? chłopczyk czy dziewczynka? :*


Dziewczynka ;D Julia <3

Prawdziwy facet to taki, który do związku wsadza trochę więcej niż tylko penisa. :fakju:

styka51
styka51
  22 lipca 2013
Sandra
Sandra: Dziewczynka ;D Julia


Również gratuluję! ;)

Ja mam jedno wesele, w sierpniu a potem dłuuugo dłuuugo nic i chyba dopiero moje :ninja:
Sandra
Posty: 9039 (po ~84 znaków)
Reputacja: -287 | BluzgometrTM: 305
Sandra
  22 lipca 2013
styka51
styka51: Również gratuluję! ;)


Dziękuję ;D Ta moja córka to będzie drugi Leo Messi, wczoraj urządziła sobie boisko i strzelała gole ;D

Prawdziwy facet to taki, który do związku wsadza trochę więcej niż tylko penisa. :fakju:

Babsy
Babsy
  22 lipca 2013

tez miewalam czasem wrazenie, ze junior szuka wyjscia przez okolice pepka;) ale juz w sumie zapomnialam, jakie to uczucie czuc te kopniaki :woot:

Sandra
Posty: 9039 (po ~84 znaków)
Reputacja: -287 | BluzgometrTM: 305
Sandra
  22 lipca 2013
Babsy
Babsy: tez miewalam czasem wrazenie, ze junior szuka wyjscia przez okolice pepka;) ale juz w sumie zapomnialam, jakie to uczucie czuc te kopniaki


Ja pewnie kiedyś też zapomnę, na razie dla mnie to coś nowego i przyznam: fantastycznego ;)

Prawdziwy facet to taki, który do związku wsadza trochę więcej niż tylko penisa. :fakju:

Babsy
Babsy
  22 lipca 2013

pamietam, kiedys polozylam sie na boku, a Mlody akurat tak jakos sie ruszyl, ze poczulam jakby ktos mi reke w bok wsadzil i pogmeral w wnetrznosciach;) az podskoczylam ;)
jak sie czujesz przezywajac trzeci trymestr latem? dla mnie to byla masakra, ze dwa tygodnie byl upal nie do zniesienia, no, moze do zniesiienia dla kogos nieciezarnego, ale ja myslalam, ze zejde. nigdy wiecej :mrgreen:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.