malami81
malami81
  12 kwietnia 2011 (pierwszy post)
Czyli hulaj dusza - bana nie ma
(możecie tu nawet nabijać o tych Waszych lodach sojowych)

Jedyne o co proszę - to o zachowanie kultury i brak kłótni
styka51
styka51
  17 lipca 2013
Kiniowska
Kiniowska: Mam nadzieję, że ktoś coś podpowie, bo mam ich prawie 0,5kg i szkoda mi wyrzucić. Zasuwać same już nie daję rady, a połasiłam się na targu, bo taaakie apetyczne były...


Ugnieć widelcem razem z cukrem i polewaj tym naleśniki, lody, gofry ;D
w00tjump
w00tjump
  17 lipca 2013

sernik na zimno wymaga malo 'kuchennych przyrzadow', bez miksera sie wszystko rozmiesza, tylko lodowka i naczynie.
a takie miekkie owoce jak maliny to i do koktajlu od biedy widelcem rozgnieciesz bez blendera:mrgreen:
z jakims serkiem tez mozna zjesc czy lodami.)

Kiniowska
Posty: 1047 (po ~357 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 365
Kiniowska
  18 lipca 2013
styka51
styka51: Ugnieć widelcem razem z cukrem i polewaj tym naleśniki, lody, gofry ;D


Fakt... naleśniki. Ale wstyd... :rotfl: Chyba za dużo ich zjadłam, bo byłam kompletnie wypruta z logicznego myślenia i jakichkolwiek pomysłów. :ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: sernik na zimno wymaga malo 'kuchennych przyrzadow', bez miksera sie wszystko rozmiesza, tylko lodowka i naczynie. a takie miekkie owoce jak maliny to i do koktajlu od biedy widelcem rozgnieciesz bez blendera z jakims serkiem tez mozna zjesc czy lodami.)


O, sernik też można zmajstrować. Albo jakaś galaretka z owocami i bitą śmietaną. Ależ mam teraz pomysłów! :lol2: Wczoraj musiało być jakieś zacmienie. Tak czy siak, będą naleśniki. :)

Dzięki! :)
Sandra
Posty: 9039 (po ~84 znaków)
Reputacja: -287 | BluzgometrTM: 305
Sandra
  18 lipca 2013

Cześć :) Dawno mnie tu nie było. Przyszłam w sumie, żeby popisać z matkami, są tu takie? ;)
spodziewam się dziecka i kompletnie nie wiem czy sobie poradzę, jest mały strach ;)

Prawdziwy facet to taki, który do związku wsadza trochę więcej niż tylko penisa. :fakju:

MiloscDoMarty
MiloscDoMarty
  18 lipca 2013

wpadlas Sandro?

Sandra
Posty: 9039 (po ~84 znaków)
Reputacja: -287 | BluzgometrTM: 305
Sandra
  18 lipca 2013

A czy to ważne? ;) Wątpie. Ważne jest to, że cieszę się ze swojej córki jak dziecko z zabawki ;)

Prawdziwy facet to taki, który do związku wsadza trochę więcej niż tylko penisa. :fakju:

MiloscDoMarty
MiloscDoMarty
  18 lipca 2013

ech a taka mloda jestes i tyle przed Toba

Sandra
Posty: 9039 (po ~84 znaków)
Reputacja: -287 | BluzgometrTM: 305
Sandra
  18 lipca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: ech a taka mloda jestes i tyle przed Toba


No dużo przede mną. Chcę godnie wypełniać rolę matki ;) To póki co jest mój cel.

Prawdziwy facet to taki, który do związku wsadza trochę więcej niż tylko penisa. :fakju:

MiloscDoMarty
MiloscDoMarty
  18 lipca 2013

a wyszalalas sie juz?xD

Sandra
Posty: 9039 (po ~84 znaków)
Reputacja: -287 | BluzgometrTM: 305
Sandra
  18 lipca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: a wyszalalas sie juz?xD


Jasne ;) że tak. Imprezy mam juz za sobą.

Prawdziwy facet to taki, który do związku wsadza trochę więcej niż tylko penisa. :fakju:

Jacek
Jacek
  18 lipca 2013
Beka
styka51
styka51
  18 lipca 2013

Wiem, że to pytanie było już milion razy, aleeee..
Gdzie znajdę obcisłą sukienkę, przed kolano, dekolt może mieć, ale nie musi najlepiej w V albo I_I ( nie wiem jak taki się nazywa :ninja:). Byle nie czarna, ani nie biała.
Już chyba wszędzie byłam i albo z baskinkami, albo z rozszerzanym dołem, a w takich wygladam fuuuj.
Macie jakieś pomysły?

styka51
styka51
  18 lipca 2013

Zdublowany post.

Kiniowska
Posty: 1047 (po ~357 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 365
Kiniowska
  18 lipca 2013
styka51
styka51: Gdzie znajdę obcisłą sukienkę, przed kolano, dekolt może mieć, ale nie musi najlepiej w V albo I_I ( nie wiem jak taki się nazywa ). Byle nie czarna, ani nie biała.


Orsay, Mohito, Reserved, Top Secret, Vissavi. Nie wiem jaki mają aktualnie asortyment w tej kwestii, ale wiem, że widywałam u nich sukienki tego typu, który szukasz. ;)
kedi
Posty: 20 (po ~170 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
kedi
  18 lipca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Znalazłam w orsayu.
nie przepadam za ich ciuchami są nie w moim stylu i są kiepskie jakościowo, takie mam wrażenie ale oczywiście zajrzę, dzięki:)
styka51
styka51: dekolt może mieć, ale nie musi najlepiej w V albo I_I


a dlaczego akurat taki?
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.