malami81
malami81
  12 kwietnia 2011 (pierwszy post)
Czyli hulaj dusza - bana nie ma
(możecie tu nawet nabijać o tych Waszych lodach sojowych)

Jedyne o co proszę - to o zachowanie kultury i brak kłótni
mmaryja
mmaryja
  2 sierpnia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Jejciu, z takim malenstwem

i się udało! na całe szczęście.
Lewcio zniósł podróż rewelacyjnie, więc to była już połowa sukcesu. przesypiał po 6 godzin, więc się wysypialiśmy, a nawet spokojnie dawał nam pokorzystać z atrakcji typu deska i knajpy
agoosiaaa
agoosiaaa
  2 sierpnia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: i się udało! na całe szczęście. Lewcio zniósł podróż rewelacyjnie, więc to była już połowa sukcesu. przesypiał po 6 godzin, więc się wysypialiśmy, a nawet spokojnie dawał nam pokorzystać z atrakcji typu deska i knajpy


O, to super! Z takim malym brzdacem nigdy nie wiadomo, oby zawsze wam dawal pospac xD
Edge
Edge
  3 sierpnia 2013

ołkej... w związku z tym, że nie chcę zaczynać nowego tematu to piszę tu.
W przypływie geniuszu poszedłem kosić trawę w białej koszulce... po praniu okazało się, że coś na niej zostało i zleźć za cholerę nie chce.
Quest: wywabić plamę po trawie z białej koszulki. Zaznaczam, że opcje wyszukane w internecie (tj. kwasek cytrynowy, woda utleniona, alkohol wysokoprocentowy), cudowne mydełko na plamy oraz Vanish nie działają.

Paulinessa
Paulinessa
  3 sierpnia 2013

No dobrze, że ją sobie sam chcesz uprać, a nie zwalać na żonę!

d83ddc9c

pijana
pijana
  4 sierpnia 2013

Może jakiś silniejszy wybielacz, Ace czy coś ? :woot:

Edge
Edge
  4 sierpnia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: No dobrze, że ją sobie sam chcesz uprać, a nie zwalać na żonę!

ale żona mogłaby pomóc :ninja:
Konto usunięte
Konto usunięte: Może jakiś silniejszy wybielacz, Ace czy coś ?

to to silniejsze jest? :P
Paulinessa
Paulinessa
  4 sierpnia 2013
Edge
Edge: ale żona mogłaby pomóc


Zapytałam mamę, twierdzi że jak wybielacz nie pomagał jej w takich sprawach,to zapierała materiał płynem do mycia naczyń, Ludwikiem. Może warto posłuchać teściowej? :tak:
Edge
Edge
  4 sierpnia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Może warto posłuchać teściowej?

wypróbuję już zaraz :)
pijana
pijana
  4 sierpnia 2013
Edge
Edge: to to silniejsze jest? :P

Niż Vanish - na pewno, bo Vanishem można traktować też kolorowe rzeczy, a Ace tylko białe. Ale nie bawiłam się nigdy w takie rzeczy, więc to tylko luźne podpowiedzi ;x
Paulinessa
Paulinessa
  4 sierpnia 2013
Edge, i jak z tą koszulką? :D
Kiniowska
Posty: 1047 (po ~357 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 342
Kiniowska
  4 sierpnia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Niż Vanish - na pewno, bo Vanishem można traktować też kolorowe rzeczy, a Ace tylko białe. Ale nie bawiłam się nigdy w takie rzeczy, więc to tylko luźne podpowiedzi ;x


O, właśnie właśnie! Wnioskuję, że masz doświadczenie w akcjach z Vanish'em? :) Bo robię sobie w szafie remament i tak przeglądam niektóre rzeczy... po prostu ich kolor nie jest taki, jaki powinien być. Są kolorowe, całkiem białe i białe z kolorowymi nadrukami - niektóre z nich nowe, a ja już zastanawiam się nad ich "przyszłością". Czy dałoby się jakoś te kolory ożywić/odświeżyć? W wielu z nich jeszcze bym pochodziła i nie wiem jak im "pomóc".

I drugie pytanie - znacie coś dobrego na blizny (tutaj: po oparzeniu)? W głowie świta mi tylko Cepan i No-scar. Najpewniej z tego forum. :) Ale który jest lepszy? Jakie są ceny? Może jakaś inna opcja?
Sandra
Posty: 9039 (po ~84 znaków)
Reputacja: -287 | BluzgometrTM: 305
Sandra
  4 sierpnia 2013

Witam. ;) Co u Was słychać? :)

Prawdziwy facet to taki, który do związku wsadza trochę więcej niż tylko penisa. :fakju:

styka51
styka51
  5 sierpnia 2013
Kiniowska
Kiniowska: W głowie świta mi tylko Cepan i No-scar


Mój facet smarował się:

Tylko blizna po oparzeniu była w miarę świeża, no i codziennie wcierał na maxa. Ale ładnie się wygładziło i prawie nic nie widać.
Edge
Edge
  5 sierpnia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Edge, i jak z tą koszulką? :D

założyłem inną :P później będę kombinował ;)
styka51
styka51
  5 sierpnia 2013

Wie ktoś gdzie kupić taką sukienkę?

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.