malami81
malami81
  12 kwietnia 2011 (pierwszy post)
Czyli hulaj dusza - bana nie ma
(możecie tu nawet nabijać o tych Waszych lodach sojowych)

Jedyne o co proszę - to o zachowanie kultury i brak kłótni
kedi
Posty: 20 (po ~170 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
kedi
  18 lipca 2013
Sandra
Sandra: spodziewam się dziecka i kompletnie nie wiem czy sobie poradzę, jest mały strach ;)


gratulacje :)
styka51
styka51
  18 lipca 2013
Kiniowska
Kiniowska: Mohito, Reserved, Top Secret,


Tam niestety nic nie ma :and:
Kiniowska
Kiniowska: Orsay

Tu nie byłam. Ok, dzięki ;)

kedi
kedi: a dlaczego akurat taki?

Bo w takich najlepiej wyglądam.
Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  19 lipca 2013
Sandra
Sandra: spodziewam się dziecka


SANDRA, cześć! Dzidziuś u Ciebie w brzuszku? O w mordę, gratuluję Ci serdecznie!!!!
mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  19 lipca 2013
Sandra
Sandra: spodziewam się dziecka

Gratulacje :)
Sandra
Sandra: kompletnie nie wiem czy sobie poradzę

jestesmy stworzeniami biologicznie zaprogramowanymi do tego, by sobie radzic, wiec bez obaw :)
Sandra
Sandra: żeby popisać z matkami, są tu takie?

grono sie powieksza :)

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

mirra20
mirra20
  19 lipca 2013
Sandra
Sandra: spodziewam się dziecka i kompletnie nie wiem czy sobie poradzę, jest mały strach ;)

również gratuluję i na pewno będzie dobrze;)
madzia2143
madzia2143
  19 lipca 2013
styka51
styka51: Gdzie znajdę obcisłą sukienkę, przed kolano, dekolt może mieć, ale nie musi najlepiej w V albo I_I ( nie wiem jak taki się nazywa ). Byle nie czarna, ani nie biała.


ja kupiłam w orsayu, w temacie co sobie ostatnio kupiliśmy jest jej zdjęcie, uwierz że jak się ją założy to prezentuje się zupełnie inaczej.
kedi
kedi: nie przepadam za ich ciuchami są nie w moim stylu i są kiepskie jakościowo, takie mam wrażenie ale oczywiście zajrzę, dzięki:)


uwierz że ja też. To była moja deska ratunku ;)
styka51
styka51
  19 lipca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: ja kupiłam w orsayu, w temacie co sobie ostatnio kupiliśmy jest jej zdjęcie, uwierz że jak się ją założy to prezentuje się zupełnie inaczej.


Właśnie znalazłam. Fajna. Muszę pochodzić i poszukać :and:
Dobrze, że jeszcze miesiąc czasu :zabawa:
Kiniowska
Posty: 1047 (po ~357 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 365
Kiniowska
  19 lipca 2013
Sandra
Sandra: spodziewam się dziecka i kompletnie nie wiem czy sobie poradzę, jest mały strach ;)


To i ja się dołączam - gratulacje dla szczęśliwych rodziców i dużo zdrówka dla bobasa! :)
madzia2143
madzia2143
  20 lipca 2013

no to ja dzisiaj moi Drodzy pić weselną wódkę, tańczyć kaczuchy i unikać złapania welonu :P Miłego dnia!

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  20 lipca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: no to ja dzisiaj moi Drodzy pić weselną wódkę, tańczyć kaczuchy i unikać złapania welonu :P Miłego dnia!

Welon na pewno złapiesz 261d
I powodzonka w dencingu ze spoconymi wujkami :D

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Paulinessa
Paulinessa
  20 lipca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: no to ja dzisiaj moi Drodzy pić weselną wódkę, tańczyć kaczuchy i unikać złapania welonu :P Miłego dnia!


To masz takie plany jak i ja :D
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  20 lipca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: no to ja dzisiaj moi Drodzy pić weselną wódkę, tańczyć kaczuchy i unikać złapania welonu :P Miłego dnia!

Udanej zabawy :)

Moj syn ma dzisiaj przyjecie urodzinowe… na 20 osob w wieku 2-12. Bedzie Gangnam Style, Gentleman i oczywiscie Harlem Shake LOL. A jutro bede sie detoxowac z tego wariactwa ^^

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Babsy
Babsy
  20 lipca 2013
Sandra
Sandra: Cześć :) Dawno mnie tu nie było. Przyszłam w sumie, żeby popisać z matkami, są tu takie? ;) spodziewam się dziecka i kompletnie nie wiem czy sobie poradzę, jest mały strach ;)

gratulacje:) sa, sa ;)
Sandra
Posty: 9039 (po ~84 znaków)
Reputacja: -287 | BluzgometrTM: 305
Sandra
  21 lipca 2013
Babsy
Babsy: gratulacje:) sa, sa ;)


To dobrze. ;)) Jakoś dodacie mi otuchy :P
Kiniowska
Kiniowska: To i ja się dołączam - gratulacje dla szczęśliwych rodziców i dużo zdrówka dla bobasa! :)


Dziękuję ;*
Konto usunięte
Konto usunięte: również gratuluję i na pewno będzie dobrze;)Sandra


Dziękuję. Musi być dobrze.
massacre
massacre: jestesmy stworzeniami biologicznie zaprogramowanymi do tego, by sobie radzic, wiec bez obaw :)


Mam nadzieję, że dam sobie radę. Na razie mam obawy, bo to wielka odpowiedzialność ;:)
massacre
massacre: Gratulacje :)


Dzięki ;*
Sylvinka
Sylvinka: SANDRA, cześć! Dzidziuś u Ciebie w brzuszku? O w mordę, gratuluję Ci serdecznie!!!!


Cześć Kochana ;* No tak w brzuszku, już za 2 miesiące wyjdzie na świat :P
kedi
kedi: gratulacje :)


Dziękuję ;))

Prawdziwy facet to taki, który do związku wsadza trochę więcej niż tylko penisa. :fakju:

MiloscDoMarty
MiloscDoMarty
  21 lipca 2013

tylko pamietaj zeby rzucic palenie bo lubisz sobie zajarac xD

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.