malami81
malami81
  12 kwietnia 2011 (pierwszy post)
Czyli hulaj dusza - bana nie ma
(możecie tu nawet nabijać o tych Waszych lodach sojowych)

Jedyne o co proszę - to o zachowanie kultury i brak kłótni
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  10 lipca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: jak już się chwalimy, to ja dodam od siebie, że 5 lipca na świat przyszedł Lew. jestem mega zmęczona, ale niewiarygodnie szczęśliwa

Gratulacje!!!! Duzo zdrowia teraz i sily Waszej trojce zycze :) xx

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

w00tjump
w00tjump
  10 lipca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: jak już się chwalimy, to ja dodam od siebie, że 5 lipca na świat przyszedł Lew. jestem mega zmęczona, ale niewiarygodnie szczęśliwa


gratulacje!
Babsy
Babsy
  10 lipca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: jak już się chwalimy, to ja dodam od siebie, że 5 lipca na świat przyszedł Lew. jestem mega zmęczona, ale niewiarygodnie szczęśliwa

gratulacje :):*
pijana
pijana
  10 lipca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: jak już się chwalimy, to ja dodam od siebie, że 5 lipca na świat przyszedł Lew. jestem mega zmęczona, ale niewiarygodnie szczęśliwa

Gratulacje ! :D
Paulinessa
Paulinessa
  10 lipca 2013

Dołączam się do gratulacji :)

mirra20
mirra20
  10 lipca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: jak już się chwalimy, to ja dodam od siebie, że 5 lipca na świat przyszedł Lew. jestem mega zmęczona, ale niewiarygodnie szczęśliwa

forumowe grono mam się powiększyło, również gratuluję :)
NickiMinaj
NickiMinaj
  10 lipca 2013

właśnie tak sobie wczoraj o Tobie Maryjko myślałam i też przeczułam, że to już teraz :D
gratulacje :D

pijana
pijana
  10 lipca 2013

Też myślałam :rotfl:

pijana
pijana
  10 lipca 2013

Jak w rodzinie :D

NickiMinaj
NickiMinaj
  10 lipca 2013

bo my jestesmy jak tak duża rodzina :D

madzia2143
madzia2143
  10 lipca 2013

Jej niech się Lew zdrowo chowa! GRATULUJĘ! Obyło się bez większych komplikacji? : )

mmaryja
mmaryja
  11 lipca 2013

bardzo wszystkim dziękuję! właśnie idziemy na drugi spacer:)

Konto usunięte
Konto usunięte: Duzy?

3,200 i 58cm
mmaryja
mmaryja
  11 lipca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Obyło się bez większych komplikacji?

na szczęście tak. już wieczorem w czwartek jakoś dziwnie się czułam i powiedziałam mężowi, że chyba urodzę. on oczywiście spanikowany chciał jechać do szpitala, ale odczekałam do rana i po 8 Lewcio już się urodził, więc cała akcja trwała około 12 godzin. jestem w szoku, że tak łatwo poszło iiiii jestem zakochana po uszy. jak mój mąż wyszedł z nim na spacer żebym się przespała to już tęskniłam i chciałam znowu mieć ich przy sobie.
jedyny problem mam z pokarmem, ale mam nadzieję, że się unormuje.
PrzegraniecxD
PrzegraniecxD
  11 lipca 2013

czoo?
dosyć niespotykane imie Lew

madzia2143
madzia2143
  12 lipca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: na szczęście tak. już wieczorem w czwartek jakoś dziwnie się czułam i powiedziałam mężowi, że chyba urodzę. on oczywiście spanikowany chciał jechać do szpitala, ale odczekałam do rana i po 8 Lewcio już się urodził, więc cała akcja trwała około 12 godzin. jestem w szoku, że tak łatwo poszło iiiii jestem zakochana po uszy. jak mój mąż wyszedł z nim na spacer żebym się przespała to już tęskniłam i chciałam znowu mieć ich przy sobie.


przez te opowieści Twoje dzisiaj w nocy śniło mi się że urodziłam d83dde31
Konto usunięte
Konto usunięte: jedyny problem mam z pokarmem, ale mam nadzieję, że się unormuje.


oj nie będę Ci tu się mądrzyć bo sama dobrze wiesz jak to jest z medycznego punktu widzenia ;) Grunt byś się nie poddawała i próbowała przystawiać malca do piersi :)
Mam tylko pytanie: rodziłaś w publicznym czy prywatnym szpitalu?
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.