malami81
malami81
  12 kwietnia 2011 (pierwszy post)
Czyli hulaj dusza - bana nie ma
(możecie tu nawet nabijać o tych Waszych lodach sojowych)

Jedyne o co proszę - to o zachowanie kultury i brak kłótni
Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  12 lipca 2013

i ja również dołączam się do gratulacji, niech rośnie słodziak dobrze :)

ps. dostałam się na położnictwo :ziober2:.

mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
mmaryja
mmaryja
  12 lipca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: rodziłaś w publicznym czy prywatnym szpitalu?

rodziłam w prywatnym
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  12 lipca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: rodziłam w prywatnym


Cos niedobrego sie dzieje chyba z poloznictwem w publicznych polskich szpitalach. Jestes juz kolejna znana mi osoba, ktora zdecydowala sie na porod w prywatnym.

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

mmaryja
mmaryja
  12 lipca 2013

czy ja wiem? w warszawie mamy nowy szpital położniczy, więc nie wiem czy na pewno chodziło o standard. jeśli moja ciąża byłaby zagrożona, raczej bym się nawet nie zastanawiała nad porodem w szpitali prywatnym tylko bym od razu się zdecydowała na publiczny. u mnie zaważyło to, że ten szpital jest blisko mojego miejsca zamieszkania, znam tamtejszych lekarzy i ogólnie opiekę zdrowotną w tym ginekologa mam w lux medzie(rodziłam w damianie)

styka51
styka51
  14 lipca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte:

Gratuluję serdecznie i niech mały rośnie! ;)
Kiniowska
Posty: 1047 (po ~357 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 365
Kiniowska
  14 lipca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte:

Dużo zdrówka dla brzdąca i gratulacje dla szczęśliwych rodziców! :)
Babsy
Babsy
  14 lipca 2013

nie pogniewamy sie, jesli pokazesz malenstwo, ale jesli nie chcesz, to ok:)

kedi
Posty: 20 (po ~170 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
kedi
  17 lipca 2013

Hej! Daaawno mnie tu nie było, ale dziś potrzebuje Waszej pomocy- gdzie w Warszawie kupię sukienkę wieczorową? Potrzebuje na wesele. Nie mam czasu na bieganie po sklepach, dlatego potrzebuje konkretnych adresów. Z sieci raczej odpada. Byłam w H&M i innych, ale nic nie ma :C
Dodam, że nie przepadam za świecidełkami czy falbanami, aczkolwiek mam już dość "małej czarnej". Liczę na Waszą kreatywność.

madzia2143
madzia2143
  17 lipca 2013
kedi
kedi: Hej! Daaawno mnie tu nie było, ale dziś potrzebuje Waszej pomocy- gdzie w Warszawie kupię sukienkę wieczorową? Potrzebuje na wesele. Nie mam czasu na bieganie po sklepach, dlatego potrzebuje konkretnych adresów. Z sieci raczej odpada. Byłam w H&M i innych, ale nic nie ma :C Dodam, że nie przepadam za świecidełkami czy falbanami, aczkolwiek mam już dość "małej czarnej". Liczę na Waszą kreatywność


ja co prawda nie mieszkam w Warszawie, ale też ostatnio szukałam sukienki na wesele - tragedia co w sklepach zastałam. Również nie przepadam za falbankami, cekinkami itp. Zależało mi na prostej sukience. Znalazłam w orsayu.
madzia2143
madzia2143
  17 lipca 2013
Sylvinka
Sylvinka: ps. dostałam się na położnictwo .


gratuluję, gdzie dokładnie?
Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  17 lipca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: gdzie dokładnie?


Na medyczny w Lublinie :)
mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
madzia2143
madzia2143
  17 lipca 2013
Sylvinka
Sylvinka: Na medyczny w Lublinie :)

no to powodzenia, ja od października wracam na 3ci rok ; ) Mam nadzieję, że będzie Ci się podobać, a położne ze szpitali nie zniechęcą Cię do zawodu mówiąc "nie opłaca się, nie ma czegoś takiego jak powołanie" ;P
Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  17 lipca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: ja od października wracam na 3ci rok ; ) Mam nadzieję, że będzie Ci się podobać, a położne ze szpitali nie zniechęcą Cię do zawodu mówiąc "nie opłaca się, nie ma czegoś takiego jak powołanie" ;P


Właśnie się tego trochę obawiam, ale na razie jestem pełna entuzjazmu :) moja ciocia-pielęgniarka powiedziała, że robię błąd, ale chociaż chcę spróbować i nie być jedną z tych wrednych położnych, które odbierają porody z łaską :)
mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
styka51
styka51
  17 lipca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: ja co prawda nie mieszkam w Warszawie, ale też ostatnio szukałam sukienki na wesele - tragedia co w sklepach zastałam. Również nie przepadam za falbankami, cekinkami itp. Zależało mi na prostej sukience. Z


Mam to samo :and:
Kiniowska
Posty: 1047 (po ~357 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 365
Kiniowska
  17 lipca 2013

Jako, że kulinaria trochę zmarły zapytam tutaj - co można zrobić ze świeżych malin? :ninja: Możliwość upieczenia jakiegoś ciacha odpada - na chwilę obecną nie mam gdzie, jak i w czym. Brak blendera, miksera i tym podobnych wynalazków również ogranicza pole do popisu. Mam nadzieję, że ktoś coś podpowie, bo mam ich prawie 0,5kg i szkoda mi wyrzucić. Zasuwać same już nie daję rady, a połasiłam się na targu, bo taaakie apetyczne były... :and:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.