malami81
malami81
  12 kwietnia 2011 (pierwszy post)
Czyli hulaj dusza - bana nie ma
(możecie tu nawet nabijać o tych Waszych lodach sojowych)

Jedyne o co proszę - to o zachowanie kultury i brak kłótni
Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  5 sierpnia 2013

dziewczyny, a może faceci (?) chciałabym zrobić koledze prezent, tylko nie wiem co kupić. Jest zapalonym wędkarzem i myślałam o czymś z tej dziedziny, ale nie chce wypytywać go o to czego mu brakuje, albo co by chciał ulepszyc w swoim sprzęcie, trenuje również ju-jitsu. Wolałabym kupić coś niezobowiązującego, ale coś takiego co by mu przyniosło dużo uśmiechu :)
macie jakiś pomysł?

mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
styka51
styka51
  5 sierpnia 2013
Sylvinka
Sylvinka: albo co by chciał ulepszyc w swoim sprzęcie,


Dobry spławik albo kołowrotek zawsze się przyda :tak:
Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  5 sierpnia 2013
styka51
styka51: Dobry spławik albo kołowrotek zawsze się przyda


Właśnie wiem, że on w tej kwestii nie oszczędza.. więc nie chce się wygłupić jak dam mu coś beznadziejnego :D
mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
styka51
styka51
  5 sierpnia 2013
Sylvinka
Sylvinka: więc nie chce się wygłupić jak dam mu coś beznadziejnego :D

Dlatego zaproponowałam spławik ;D
Jezioro, rzeka czy morze? Na czym łowi najczęściej?
styka51
styka51
  5 sierpnia 2013

Od siebie proponuję nóż wędkarski albo do filetowania ryb. Za 80 zł będzie już coś dobrego i jak dobrze łowi, to i do płoci się przyda ;D

Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  5 sierpnia 2013

różnie, raczej na Wiśle :) myślałam też o koszuli, bo często chodzi no ale weź tu traf idealnie z rozmiarem..

mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  5 sierpnia 2013

Sylwia, skąd Ty to wiesz? :ziober2:
Łowi i wypuszcza, rzadko do żarcia zostawia

mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
Sandra
Posty: 9039 (po ~84 znaków)
Reputacja: -287 | BluzgometrTM: 305
Sandra
  5 sierpnia 2013

Sylwia :zakochany:

Prawdziwy facet to taki, który do związku wsadza trochę więcej niż tylko penisa. :fakju:

styka51
styka51
  5 sierpnia 2013
Sylvinka
Sylvinka: Sylwia, skąd Ty to wiesz? Łowi i wypuszcza, rzadko do żarcia zostawia


Mój tata min. 2 razy w tyg. na Warte albo jakieś jezioro jeździ, także wiem troszkę.
Jak wypuszcza to do filetowania nie potrzebny.
Ja bym ciuchy odpuściła i kupiła coś czym się interesuje, nawet jak będzie badziew, to na bank kiedyś zużyje.
Weź mu robaków nakup:D albo podbierak albo torbę na wędki ;D
styka51
styka51
  5 sierpnia 2013

Plecionkę mu kup! Plecionka dłużej wytrzyma niż zwykła żyłka, na spinning się nadaje, tylko czujnik by się już przydał :ninja: i prędzej czuć branie, nie rozciąga się :tak: Na rzekę też dobra, hmmm.. 0,8 - 0,12 powinna być ok. Nie wiem co on tam chce łowić. No i dobra plecionka oczywko droższa od żyłki. A jak nie, to może na dorsze kiedyś pojedzie, to mu się przyda, ale wtedy pilkery dochodzą, dobry kij i porządny kołowrotek, bo ciągnąc trzeba :and:

Paulinessa
Paulinessa
  5 sierpnia 2013

Styka, wtf are you talking about :rotfl:

xD

Kiniowska
Posty: 1047 (po ~357 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 342
Kiniowska
  5 sierpnia 2013
styka51
styka51: Mój facet smarował się:
O, teraz i to sobie przypominam. :)
styka51
styka51: Ale ładnie się wygładziło i prawie nic nie widać.
Wygładziło? To jaka ta blizna była...? :wtf: Moja jest gładka i ciemna, wielkości małego palca u stopy. Po prostownicy. :D Tak, na stopie, po prostownicy... nevermind. :rotfl:
Edge
Edge: założyłem inną :P
Prostota i oczywistość rozwiązania mnie poraziły... :rotfl:
styka51
styka51: Wie ktoś gdzie kupić taką sukienkę?
Ale w niej tyłek musi zaebyście wyglądać... :pavarotti: Z tych sklepów, które odwiedzam, nasuwa mi się tylko Reserved. Mohito, ale głowy nie dam. No i niesieciowe, małe sklepiki.
Konto usunięte
Konto usunięte: Styka, wtf are you talking about
Moja reakcja była identyczna. :rotfl: Także w kwestii prezentu podbijam wszystko, co zostało napisane, chociaż i tak za diabła nie wiem, o czym mowa. :D

Sylvinka, wydaje mi się, że nie ma znaczenia czy chłopak oszczędza na akcesoriach czy nie - bez względu na to, co wybierzesz i jakiej to będzie jakości, powinien się ucieszyć i docenić miły gest. :)
pijana
pijana
  6 sierpnia 2013
Kiniowska
Kiniowska: O, właśnie właśnie! Wnioskuję, że masz doświadczenie w akcjach z Vanish'em? :) Bo robię sobie w szafie remament i tak przeglądam niektóre rzeczy... po prostu ich kolor nie jest taki, jaki powinien być. Są kolorowe, całkiem białe i białe z kolorowymi nadrukami - niektóre z nich nowe, a ja już zastanawiam się nad ich "przyszłością". Czy dałoby się jakoś te kolory ożywić/odświeżyć? W wielu z nich jeszcze bym pochodziła i nie wiem jak im "pomóc".

Jeśli są jednokolorowe, to może wygotuj w farbce o odpowiednim kolorze :) Białe myślę, że też Vanishem, jeśli nie pomoże to Ace, ale koszulkom z nadrukami chyba nic już nie pomoże :and: Jeśli są sprane, jeśli jakieś plamy to wiadomo, Vanish :)
Sorry, jeśli napisałam nieskładnie, ale już nie ogarniam xD
styka51
styka51
  6 sierpnia 2013
Kiniowska
Kiniowska: Wygładziło? To jaka ta blizna była...? Moja jest gładka i ciemna, wielkości małego palca u stopy. Po prostownicy. :D Tak, na stopie, po prostownicy... nevermind.


Hmmm... jak to opisać, coś robił w garażu i plastik stopił mu się na przedramię, w sumie wtopił w skórę, ale potem odpadło i tym smarował :zabawa:
Kiniowska
Kiniowska: Ale w niej tyłek musi zaebyście wyglądać... Z tych sklepów, które odwiedzam, nasuwa mi się tylko Reserved. Mohito, ale głowy nie dam. No i niesieciowe, małe sklepiki.


Właśnie chciałam taką na wesele:ninja:
Była w New Yorkerze, ale tylko 34 i 36, które okazała się za małe :and: W Browarze w Poznaniu były wszystkie rozmiary, ale nie miałam kasy, także :and: No i szukam, szukam... zostały mi niecałe 2 tyg, a ja ani butów, ani kiecki i szału dostaje. Wszystkie z baskinkami albo z jakimiś świecidełkami, wyglądam w nich jak debilka [*]
Kiniowska
Kiniowska: Moja reakcja była identyczna. Także w kwestii prezentu podbijam wszystko, co zostało napisane, chociaż i tak za diabła nie wiem, o czym mowa. :D


Takie tam pierdołki, jak prawie codziennie o tym słucham, albo zamawiam na allegro, to się człowiek nauczy :ninja:
Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  6 sierpnia 2013
Sandra
Sandra: Sylwia

Hej, Sandru :*

Kiniowska
Kiniowska: Sylvinka, wydaje mi się, że nie ma znaczenia czy chłopak oszczędza na akcesoriach czy nie - bez względu na to, co wybierzesz i jakiej to będzie jakości, powinien się ucieszyć i docenić miły gest. :)

Albo się wkurzy, bo już mu raz coś proponowałam i zadowolony nie był..

styka51
styka51: Plecionkę mu kup! Plecionka dłużej wytrzyma niż zwykła żyłka, na spinning się nadaje, tylko czujnik by się już przydał i prędzej czuć branie, nie rozciąga się Na rzekę też dobra, hmmm.. 0,8 - 0,12 powinna być ok. Nie wiem co on tam chce łowić. No i dobra plecionka oczywko droższa od żyłki. A jak nie, to może na dorsze kiedyś pojedzie, to mu się przyda, ale wtedy pilkery dochodzą, dobry kij i porządny kołowrotek, bo ciągnąc trzeba

No tak spinning, odpada całkowicie, bawi się w to ale rzadko :) nie znam się na tym i dlatego chyba ten temat odpuszczam :D zresztą nie wiem, zaraz przeanalizuje dokładnie Twoje posty i może jednak coś wykorzystam :D

Konto usunięte
Konto usunięte: Styka, wtf are you talking about


Podbijam, podbijam, podbijam :rotfl:
mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.