malami81
malami81
  12 kwietnia 2011 (pierwszy post)
Czyli hulaj dusza - bana nie ma
(możecie tu nawet nabijać o tych Waszych lodach sojowych)

Jedyne o co proszę - to o zachowanie kultury i brak kłótni
LatwyPrawiczek
LatwyPrawiczek
  16 września 2013
styka51
styka51: Teoretycznie tak... szanse mam małe, ale może się uda. Poza tym w cv nie ściemniałam, w lm tak samo... powinni zdawać sobie sprawę do kogo dzwonią.


to jak się nie znasz na tym to będzie ciezko xD
styka51
styka51
  16 września 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: to jak się nie znasz na tym to będzie ciezko xD

Trudno... :lol:
LatwyPrawiczek
LatwyPrawiczek
  16 września 2013
styka51
styka51: Trudno...


naucza cie skladac komputer xD
madzia2143
madzia2143
  16 września 2013

wyzyskiwanie w tych czasach to nie nowość, ja pracowałam 10 miesięcy w tym całym Reserved, w święta nie święta, zdarzało się że po 12 dni z rzędy, albo po 13h przez kilka dni pod rząd przy stawce 7zł.h. Ale dla mnie się liczyło że praca jest, bo pieniądze z góry nie lecą. Grunt to nastawienie, jeśli się chce zarobić to się zrobi wszystko by zarobić : )

Misia
Posty: 5330 (po ~105 znaków)
Reputacja: -4576 | BluzgometrTM: 14
Misia
  16 września 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale dla mnie się liczyło że praca jest, bo pieniądze z góry nie lecą. Grunt to nastawienie, jeśli się chce zarobić to się zrobi wszystko by zarobić : )

Ciekawe jakie tam Twoje nastawienie dalej by było jakbyś przez 13 h nie miała nawet pół h żeby zjeść coś. :x
Pewnie, że pieniądze z nieba nie lecą ale wykorzystywać też się nie można dać aż zanadto.

W Media nie bez powodu co chwilę szukają ludzi.
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  17 września 2013

Podbijam Madzie, ci co narzekają zawsze sie znajda, wszędzie. I nigdy do niczego nie dojdą, bo bedą szukać Złotego Graala i zmieniać co chwile prace. Trochę pokory nie zaszkodzi, zwłaszcza tym, którzy nie mają ani wykształcenia, ani doświadczenia zawodowego.

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Misia
Posty: 5330 (po ~105 znaków)
Reputacja: -4576 | BluzgometrTM: 14
Misia
  17 września 2013
massacre
massacre: ci co narzekają zawsze sie znajda, wszędzie.

Ale to nie jest jednostkowy przypadek a wszystkich pracowników się tak traktuje. ;-) Dobrze tam mają jedynie pracownicy firm z zewnątrz. ;) I mój były nie mówił tego na podstawie swoich doświadczeń ( bo on podlegał Samsungowi a nie Media) a obserwacji innych. To chyba zmienia postać rzeczy ? ;-)
Earth
Earth
  17 września 2013

Misiu, myślę, że nikt nie pije bezpośrednio do Ciebie. :D

Ja myślę (mądrości Ziemi), że warto zdobywać różnorodne doświadczenie, nawet robiąc praktyki za darmo, bo może to jeszcze zaprocentować. Jeśli się wykażesz to dobra firma to doceni. Trzeba umieć wykorzystać swoja pozycję jako osoby nowej na rynku pracy i warto na rozmowie kwalifikacyjnej pokazać, że to, że nie mamy doświadczenia jest naszym atutem, bo nie mamy jeszcze złych przyzwyczajeń i nawyków. Że warto w nas zainwestować czas i pieniądze na szkolenia, bo to zaprocentuje naszym oddaniem dla firmy itp. ;-)

styka51
styka51
  17 września 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: naucza cie skladac komputer xD


No tego nie powinni wymagać :lol: Zobaczymy czego oni oczekują. Jak zaczną wyjeżdżać z jakimiś fachowymi terminami, to się zapytam czy chociaż zaglądali w moje CV, bo tam nic o fachowej informatycznej wiedzy nie jest napisane. Nawet w lm apisałam " pomimo braku doświadczenia na podobnym stanowisku ...." :zabawa:
Konto usunięte
Konto usunięte: wyzyskiwanie w tych czasach to nie nowość, ja pracowałam 10 miesięcy w tym całym Reserved, w święta nie święta, zdarzało się że po 12 dni z rzędy, albo po 13h przez kilka dni pod rząd przy stawce 7zł.h. Ale dla mnie się liczyło że praca jest, bo pieniądze z góry nie lecą. Grunt to nastawienie, jeśli się chce zarobić to się zrobi wszystko by zarobić : )


Dokładnie, kto wybrzydza ten nie ma, a początek jakiś musi być.
Znam pełno dziewczyn, każdy weekend po 12 h w reservedzie siedzą i zadowolone, bo odkładają i kasę mają.
U mnie w okolicy są pewne miejsca pracy, do których nie zamierzam iść, po prostu obozy pracy. Co nie znaczy, że gdybym miałą dziecko na utrzymaniu, to bym nie poszła.
Z pracą jest ciężko, jeszcze z moim zawodem, ale wiedziałam na co się porywam, nie jojcze, że nie ma pracy tylko próbuję się ogarnąć jakoś. Tu popilnuje dziecko, tam popilnuję, tu jakieś zlecenie i troszkę keszu jest.
Misia
Posty: 5330 (po ~105 znaków)
Reputacja: -4576 | BluzgometrTM: 14
Misia
  17 września 2013

Podziwiam zatem podejście i powodzenia życzę. :-)

Ps. Kwestia godzin nie ma nic do rzeczy, sama siedzę w kancelarii po 10 h dziennie bo robię nadgodziny dobrowolnie i mi to nie przeszkadza. ;) Ale mam przerwy itp. Nie wyobrażam sobie siedzieć w pracy 10 h i nie móc nic zjeść.

styka51
styka51: No tego nie powinni wymagać Zobaczymy czego oni oczekują. Jak zaczną wyjeżdżać z jakimiś fachowymi terminami, to się zapytam czy chociaż zaglądali w moje CV, bo tam nic o fachowej informatycznej wiedzy nie jest napisane. Nawet w lm apisałam " pomimo braku doświadczenia na podobnym stanowisku ...."
Niczego zbytnio nie oczekują , więc bez stresu się dostaniesz. :-)
To , że zatrudniają 16 latków po ledwie gimnazjum już o czymś świadczy. A jeśli przyjmują doradcę bez żadnej wiedzy w temacie chyba najlepiej świadczy o tej firmie. :-D
Wiadomo , że wszystkiego można się nauczyć ale do tego potrzeba czasu.
Earth
Earth: , nawet robiąc praktyki za darmo
Ale tam chociaż miał jakąś pewność , że zapracowując się ma szanse na stały etat.
U nas zazwyczaj po tych praktykach dziękują i przyjmują kolejnego..
Earth
Earth: warto na rozmowie kwalifikacyjnej pokazać, że to, że nie mamy doświadczenia jest naszym atutem, bo nie mamy jeszcze złych przyzwyczajeń i nawyków. Że warto w nas zainwestować czas i pieniądze na szkolenia, bo to zaprocentuje naszym oddaniem dla firmy itp. ;-)
:tak:
LatwyPrawiczek
LatwyPrawiczek
  17 września 2013
styka51
styka51: No tego nie powinni wymagać Zobaczymy czego oni oczekują. Jak zaczną wyjeżdżać z jakimiś fachowymi terminami, to się zapytam czy chociaż zaglądali w moje CV, bo tam nic o fachowej informatycznej wiedzy nie jest napisane. Nawet w lm apisałam " pomimo braku doświadczenia na podobnym stanowisku ...."


dlatego myśle,że cie tam coś troche przyuczą w tym ;p
agoosiaaa
agoosiaaa
  17 września 2013

Hej ho :)

Chcialabym sie dowiedziec, czy ktokolwiek z was mial do czynienia ze sklepem: http://www.sugarpillsclth.com/category/sweatshirts ??
Glownie chodzi mi o to jak dlugo trwa realizacja zamowienia (nie do uk, w Polsce).
Bede wdzieczna za wszelakie info :)

mmaryja
mmaryja
  18 września 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Wszystko u Ciebie w porządku?

z maluchem w porządku, natomiast mój mąż miał wypadek, ręka w gipsie, uszkodzone ścięgna i nerw. ręka prawa, czyli narzędzie jego pracy niestety, ale jesteśmy dobrej myśli. dziękuję za pamięć!
styka51
styka51
  18 września 2013

Foty dla Pijany, w związku z moimi kłakami.
Przed dekoloryzatorem:

i po:


(w firanie jak Jaśmina :lol:)

Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  18 września 2013

Mam pytanie.. odbyła się sprawa o podział majątku, mężczyzna musi spłacić swoją ex w przeciągu miesiąca, tylko jak gdzie i jak ma się to odbyć? Ma zaciągnąć ją do notariusza?

mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.