malami81
malami81
  12 kwietnia 2011 (pierwszy post)
Czyli hulaj dusza - bana nie ma
(możecie tu nawet nabijać o tych Waszych lodach sojowych)

Jedyne o co proszę - to o zachowanie kultury i brak kłótni
madzia2143
madzia2143
  27 października 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: a co u Was? masacro, pijana, madzix? i babsy i styka i u wszystkich których nie wymieniłam? madzia2143

u mnie trochę się podziało... generalnie jestem na studiach ;) został mi rok, mam problem z tematem pracy bo wszystkie już mają wybrany tylko nie ja, bo promotorka nie chciała mi zatwierdzić a ten który mi zaproponowała już jest zajęty i pod tym względem stoję w miejscu. Jestem zakochana! kto by powiedział, a jeszcze nie dawno zapierałam się rękami i nogami - możecie mnie śmiało opierniczyć za moje herezje odnośnie miłości ;) walnęło jak grom z jasnego nieba. Oczywiście nie obyło się bez scen - wielu ludziom to nie pasuje, i robią serio dziecinne i śmieszne rzeczy by tylko uprzykrzyć nam życie... Środkowy palec w ich stronę ;*
I jeśli chodzi o moją przyszłość zawodową - cisnę z angielskim tak jak już kiedyś wspomniałam w moim temacie ZMIAN. Myślę, że około wiosny zacznę szukać pracy za granicą i będę wysyłać podania. To chyba tyle z moich opowiadań...
Ze zdrowiem też lepiej, uniknę szpitala : )
StifflersMom
StifflersMom
  27 października 2013

co jakis czas jak oblizuje usta czuje gorzki posmak wiecie moze czym to moze byc spowodowane?:x

maariiiaa
Posty: 1080 (po ~85 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 7
wpis jest ukryty
mirra20
mirra20
  28 października 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: i u wszystkich których nie wymieniłam?

niestety kuleje u mnie zdrowie, na resztę nie mogę narzekać praca ok chłop też ok, stąd do tej pory nie miało się czasu na forum, ale pewnie teraz będę go miała więcej...
pijana
pijana
  28 października 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: mąż na razie jest na przymusowym urlopie, z ręką jeszcze nie wiadomo. kość się zrosła, ale zszyty nerw niestety nie działa i możliwe jest, że czeka go jeszcze jedna operacja bądź przeszczep. trochę się podłamał, ale jest teraz pełnoetatowym tatą bo ja wróciłam na studia i zaczęłam specjalizację więc na razie jest szczęśliwy. jesteśmy dobrej myśli:)
O rany, to trzymam kciuki. Jaką wybrałaś specjalizację ?
Konto usunięte
Konto usunięte: a Lewcio jest cudowny, rośnie jak na drożdżach, brał już udział w swoim pierwszym półmaratonie i tylko mi smutno, że nie spędzam z nim już 24h na dobę, ale pierwszy rok najgorszy.
Fajnie czytać, że jesteś w nim aż tak zakochana, pamiętam Twoje wątpliwości co do posiadania dzieci, a tu sielanka, super !
Konto usunięte
Konto usunięte: a co u Was?

Ja tak jak Madzia cisnę z angielskim, choć u mnie to wygrany kurs i póki co nie planuję wyjazdu, ale odkrywam zalety bezpośrednich metod nauczania. I tak jak Mirra mam problemy ze zdrowiem, musiałam rzucić pracę (H&M), bo nie wyrabiałam na plecy, plus wyszła mi niedoczynność tarczycy, a że mam policystyczne jajniki to wiele objawów nakłada się na siebie. Do tego nie wyszła mi przeprowadzka, ale pojawił się ktoś, kto sprawił, że boli mniej ^^ Czekam na obronę licencjatu i szukam w miarę siedzącej pracy. Bywało lepiej, bywało gorzej, ale staram się nie narzekać, bo to przecież nic nie zmieni.
styka51
styka51
  29 października 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: i babsy i styka i u wszystkich których nie wymieniłam?


Hm... wczoraj Maniek poprosił mnie o rękę, no i zgodziłam się.
Studiuję sobie, wybrałam promotora, szukam lepszej pracy i czas sobie leci ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: a Lewcio jest cudowny, rośnie jak na drożdżach, brał już udział w swoim pierwszym półmaratonie i tylko mi smutno, że nie spędzam z nim już 24h na dobę, ale pierwszy rok najgorszy.


2764
Kiniowska
Posty: 1047 (po ~357 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 320
Kiniowska
  29 października 2013
styka51
styka51: Hm... wczoraj Maniek poprosił mnie o rękę, no i zgodziłam się.

Gratulacje!!! :) :*
Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  29 października 2013
styka51
styka51: wczoraj Maniek poprosił mnie o rękę, no i zgodziłam się.


WOW, będzie wesele :D jak mama zareagowała? czy jeszcze nie wie?

Konto usunięte
Konto usunięte:

Zrezygnowałam... :( kolos z anatomii mnie zabił, do tej pory śnią mi się wszystkie kosteczki :D może spróbuje jeszcze kiedyś, ale tyle edukacji po tak długiej przerwie to coś strasznego, uszczuplił się kierunek o kilka osób. Przeniosłam się na prawo, na inny uniwersytet
mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
mirra20
mirra20
  29 października 2013
styka51
styka51: Hm... wczoraj Maniek poprosił mnie o rękę, no i zgodziłam się.

też gratuluję ;)
pijana
pijana
  29 października 2013
styka51
styka51:
Gratulacje !!! :*
styka51
styka51
  29 października 2013
Kiniowska
Kiniowska: Gratulacje!!! :) :*


Dziękuję ;)

Sylvinka
Sylvinka: WOW, będzie wesele :D jak mama zareagowała? czy jeszcze nie wie?


Do wesela jeszcze troooochę ;D Mama się dowiedziałą dziś rano, no i chyba nie ma nic przeciwko. Jeszcze nie rozmawiałyśmy.

Konto usunięte
Konto usunięte: też gratuluję ;)

Dziękuję ;)
Konto usunięte
Konto usunięte: Gratulacje !!! :*


Również dziękuję! ;)
agoosiaaa
agoosiaaa
  30 października 2013
styka51
styka51: Hm... wczoraj Maniek poprosił mnie o rękę, no i zgodziłam się.


Gratulacje! :)
agoosiaaa
agoosiaaa
  30 października 2013

A tak w ogole na hyde tak Cie kochaja, ze widze ze az temat o zareczynach zalozyli, lol.

styka51
styka51
  30 października 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Gratulacje! :)


Dziękuję ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: A tak w ogole na hyde tak Cie kochaja, ze widze ze az temat o zareczynach zalozyli, lol.


Widzę właśnie :lol:
Wnioski wyciągnięte z tamtego tematu:
ślub - życiowy przegryw
konto na fotce - jeszcze większy przegryw.

Czyli jestem podwójnym przegrywem?
styka51
styka51
  30 października 2013

Właśnie sprawdziłam, że jestem ostatnia w top autorach na hyde :lol: faktycznie chyba mnie kochają.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.