malami81
malami81
  12 kwietnia 2011 (pierwszy post)
Czyli hulaj dusza - bana nie ma
(możecie tu nawet nabijać o tych Waszych lodach sojowych)

Jedyne o co proszę - to o zachowanie kultury i brak kłótni
mmaryja
mmaryja
  7 listopada 2013
massacre
massacre: z urzedami sie dalej uzeramy, przyszlosc nieznana.

i tak wydaje się to w miarę cywilizowane, bo u nas rok czekania na dziecko to minimum.
massacre
massacre: a ja tak bardzo sie odzwyczailam siedzenia w domu... dziwnie.

oj ja też chwilami znosiłam jajko, ciężko mi było siedzieć i nic nie robić, dlatego mimo ogromnej tęsknoty i bólu serca z takim lekkim oddechem wróciłam do życia zawodowego.
madzia2143
madzia2143
  8 listopada 2013

mmaryjka ginekologia? Bardzo dobrze, będę się z Tobą kontaktować w razie jakichś wątpliwości odnośnie nauki itp ; )
ja już też rozmyślam nad przyszłością, na razie mam mały kryzys bo wraz z powrotem na uczelnię powróciły również osoby (położne), które wiecznie powtarzają jak bardzo jesteśmy głupie, że wybrałyśmy ten kierunek...

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  9 listopada 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: i tak wydaje się to w miarę cywilizowane, bo u nas rok czekania na dziecko to minimum

tutaj prawo zmienili dosc niedawno, bodajze w 2012 wprowadzajac opcje foster to adoption i special guardianship bodajze od 2005.
opcja foster to adoption zostala wprowadzona wlasnie po to, by dziecko od razu trafilo do rodziny zastepczej, ktora chce je adoptowac. wczesniej dziecko tulalo sie nawet 3 lata albo po domach dziecka, albo po rodzinach zastepczych zanim proces adopcyjny dobiegl konca. stwierdzili, ze dziecko moze juz byc z potencjalnymi rodzicami w trakcie calego tego procesu. Niestety jesli decyzja bedzie negatywna to zlamane serce i potencjalnej rodziny adopcyjnej i dziecka.
Konto usunięte
Konto usunięte: oj ja też chwilami znosiłam jajko, ciężko mi było siedzieć i nic nie robić, dlatego mimo ogromnej tęsknoty i bólu serca z takim lekkim oddechem wróciłam do życia zawodowego.

Konczy w grudniu 6 miesiecy, po Nowym Roku wracam do pracy :rotfl: nosi mnie juz lol

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  9 listopada 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: i tak wydaje się to w miarę cywilizowane, bo u nas rok czekania na dziecko to minimum

tutaj prawo zmienili dosc niedawno, bodajze w 2012 wprowadzajac opcje foster to adoption i special guardianship bodajze od 2005.
opcja foster to adoption zostala wprowadzona wlasnie po to, by dziecko od razu trafilo do rodziny zastepczej, ktora chce je adoptowac. wczesniej dziecko tulalo sie nawet 3 lata albo po domach dziecka, albo po rodzinach zastepczych zanim proces adopcyjny dobiegl konca. stwierdzili, ze dziecko moze juz byc z potencjalnymi rodzicami w trakcie calego tego procesu. Niestety jesli decyzja bedzie negatywna to zlamane serce i potencjalnej rodziny adopcyjnej i dziecka.
Konto usunięte
Konto usunięte: oj ja też chwilami znosiłam jajko, ciężko mi było siedzieć i nic nie robić, dlatego mimo ogromnej tęsknoty i bólu serca z takim lekkim oddechem wróciłam do życia zawodowego.

Konczy w grudniu 6 miesiecy, po Nowym Roku wracam do pracy :rotfl: nosi mnie juz lol

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  13 listopada 2013

mmaryjka, zazdroszczę tej ginekologii bardzo, w ogóle medycyny :)

coraz mniej tych postów..

mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
styka51
styka51
  14 listopada 2013
Kiniowska
Kiniowska: Jeeejku... Świetne! Jeszcze raz gratuluję! :)


Dziękuję! ')

Konto usunięte
Konto usunięte: gratulacje! może niedługo znowu powiększy nam się forumowe grono;). ja coraz intensywniej myślę o drugim brzdącu. wiem jak świetnie mi się żyło z rok starszym bratem, więc myślę myślę.


Dziękuję ;) Na razie nie zapowiada się na dziecko z mojej strony. Ale super, że myślisz o rodzeństwie dla syna ;)
FarbnietaxD
Posty: 16 (po ~227 znaków)
Reputacja: -3 | BluzgometrTM: 1
wpis jest ukryty
WrednyPantofel
WrednyPantofel
  16 listopada 2013

usuń to

styka51
styka51
  21 listopada 2013

Dziewczyny! Która z Was używa Revlonu? Bo chciałabym zamówić ale nie mam pojęcia jako odcień wziąć... ;c

moniczkaaxxy
wpis jest ukryty
Palant
Palant
  2 grudnia 2013

Jak mozna założyć temat do nabijania ?

GroznySloniS
GroznySloniS
  2 grudnia 2013

przejmujemy ten temat

Palant
Palant
  2 grudnia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: przejmujemy ten temat


beda posty bedziemy na 1 miejscach i bedziemy przegrywami
GroznySloniS
GroznySloniS
  3 grudnia 2013

tak

caly hydepark przejmuje ten temat

Palant
Palant
  3 grudnia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: caly hydepark przejmuje ten temat


przejmujemy
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.