malami81
malami81
  12 kwietnia 2011 (pierwszy post)
Czyli hulaj dusza - bana nie ma
(możecie tu nawet nabijać o tych Waszych lodach sojowych)

Jedyne o co proszę - to o zachowanie kultury i brak kłótni
GroznySloniS
GroznySloniS
  3 grudnia 2013

dajcie cycki marty

Palant
Palant
  3 grudnia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: dajcie cycki marty


zapytaj sie jej to da
GroznySloniS
GroznySloniS
  3 grudnia 2013

jak skopiowac ten temat skoro wyskakuje ze link jest za dlugi?

SloniS
SloniS
  3 grudnia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: przejmujemy

Konto usunięte
Konto usunięte: caly hydepark przejmuje ten temat

Nolify :ziew:
Palant
Palant
  3 grudnia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Nolify


raczej Ty jesteś nolifem, kiedy nie wejdę na fotke i wchodze na forum to widzę, że dodałeś coś tam na potęga wiary :) i nie prowokuj łosiu bo za słaby jesteś .
SloniS
SloniS
  3 grudnia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: nie prowokuj łosiu bo za słaby jesteś .

Nie dorastasz tutaj nikomu do piet nawet chlopczyku wiec daj sobie siana bo robisz sie zabawny :rotfl:
Konto usunięte
Konto usunięte: kiedy nie wejdę na fotke

i nie zalozysz pelno tematow na "nasz" temat albo postow jaka to Ci krzywde robimy, jak masz zgladzic it itf.... Ja Cie prosze... Daruj sobie malenki bo Ci den zal tak dupe sciska ze nawet juz myslec nie potrafisz :rotfl:
Palant
Palant
  3 grudnia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie dorastasz tutaj nikomu do piet


cieszę się, że tak nisko nie upadłem jak wy tutaj wszyscy razem wzięci :)
Konto usunięte
Konto usunięte: i nie zalozysz pelno tematow na "nasz" temat albo postow jaka to Ci krzywde robimy, jak masz zgladzic it itf.... Ja Cie prosze... Daruj sobie malenki bo Ci den zal tak dupe sciska ze nawet juz myslec nie potrafisz

Ehh, napisać coś w żartach i brać to na poważnie i do serca .. Nie robicie mi w ogole krzywdy, szczam na was, a komu dupe ściska to nie mi tylko wam :) Głęboko w dupie mam to co o mnie myślicie, nie przywiązuje uwagi do życia internetowego i do ludzi którzy tu są, potrafię odróżnić świat wirtualny od rzeczywistości :) Wy chyba za to nie potraficie ... :ziew: bardzo mi przykro .
Teraz kończę tą mało inteligentną rozmowę, nie mam zamiaru dalej leżeć na ziemi.. musiałem jakoś zejść do Twojego poziomu.
Tylko czasem pulpeciku nie podcinaj sobie żył jak ktoś Cie pocisnie na forum bo weźmiesz sobie to do serduszka i bedzie kiepsko .. ale jak już to zrobisz tu uważaj by z tych Twoich żył nie wypłynął majonez śmietana cukier i inne artykuły spożywcze... nic do Ciebie nie mam szacunku też nie . Papa
SloniS
SloniS
  3 grudnia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: zczam na was, a komu dupe ściska to nie mi tylko wam :)

No tak... Szkoda tylko ze to Wy ciagle nowe tematy zakladacie na nasz temat :ziew:
Chyba ze masz takie nudne zycie i nic ciekawszego nie masz do robienia nolifie :ziew:
Konto usunięte
Konto usunięte: ak ktoś Cie pocisnie na forum

Daj znac jak mi ktos to zrobi z Was bo do dzisiaj sa to jedynie smiechu warte te wasze wypociny i nagonki :ziew:
SloniS
SloniS
  3 grudnia 2013

Najlepiej idz napisz kolejny temat o nas :rotfl:
:ziew:

Paulinessa
Paulinessa
  3 grudnia 2013
Wracajcie na hyde.
Palant
Palant
  3 grudnia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: No tak... Szkoda tylko ze to Wy ciagle nowe tematy zakladacie na nasz temat Chyba ze masz takie nudne zycie i nic ciekawszego nie masz do robienia nolifie


Ujmę to tak, przejmujecie się marną prowokacją, Twierdzisz, że mam ból dupy a sami macie apogeum bólu dupy :)
Konto usunięte
Konto usunięte: Daj znac jak mi ktos to zrobi z Was bo do dzisiaj sa to jedynie smiechu warte te wasze wypociny i nagonki

dla mnie nie jesteś tematem do rozmów i drwin, śmieszy tylko mnie to, że dla fp to chyba dupy jesteś w stanie dać :)

Zajmij się czymś konkretnym a ode mnie się odpierwiastkuj :)
Palant
Palant
  3 grudnia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Najlepiej idz napisz kolejny temat o nas


Nie przypominam sobie, bym zakładał o Tobie temat :) Założyłem temat o ladyindark by dowiedzieć się kto to jest ;)
SloniS
SloniS
  3 grudnia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Ujmę to tak, przejmujecie się marną prowokacją, Twierdzisz, że mam ból dupy a sami macie apogeum bólu dupy :)

To nadal Wy ciagle zakladacie nowe tematy a nie my :ziew:

Konto usunięte
Konto usunięte: Zajmij się czymś konkretnym a ode mnie się odpierwiastkuj :)


Chlopczyku co Ty tu jeszcze robisz? Przeciez miales juz sobie isc? :rotfl:
GroznySloniS
GroznySloniS
  3 grudnia 2013

SloniS to najwiekszy smiec i nolife

potrafi tylko dodawac na CL i misiac sie z innymi w swoimi temaciku

Palant
Palant
  3 grudnia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: To nadal Wy ciagle zakladacie nowe tematy a nie my


Wy? Nie mów w liczbie mnogiej to, że oni zakładaj nie znaczy, że ja zakładam :)
Konto usunięte
Konto usunięte: Chlopczyku co Ty tu jeszcze robisz? Przeciez miales juz sobie isc?

I się nie popisuj, nie masz czym mi zaimponować :) Wklejasz linki na tej potęga wiary, szukasz atencji ? "Chodźcie popatrzcie jak próbuje pocisnąć sprowokować palanta. Cienki bolek jesteś :) I skończ pieprzyć mongolskie teorie i pal gume na swój temat .
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.