agoosiaaa
agoosiaaa
  23 marca 2011 (pierwszy post)

ekhm, ekhm..

Luksus – ogólna definicja obejmująca obiekty materialne, usługi, artykuły spożywcze itp. dostępne dla wąskich grup społecznych, o przychodzie wyższym niż ogół społeczeństwa.

Mianem luksusu można określić choćby kolację w drogiej restauracji ze znakomitym widokiem, przy dobrym winie, będącą niekoniecznie niezbędną do przeżycia, lecz wprowadzającą do egzystencji ogólne zadowolenie z możliwości podniesienia jej jakości przez wprowadzenie doń swoistej elegancji.

z czym wam kojarzy sie luksus?

temat zalozony z zamiarem kontynuowania tematu, ktory zostal zamkniety jakies 30 sekund temu :)

folkemon
folkemon
  27 marca 2011
Prinz
Prinz: beatiful, mad, famous.

O, to ja przecież :woot:
ThatsMyName18
ThatsMyName18
  27 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Puma będzie trudna... North Face ma też łatwe logo, ale nie lubi.

on nie wie, ze Ty piszesz o podrabianiu :ziew:
machu221
machu221
  27 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Celuj w te z porządkiem! Oj Machu MAchu.


wiem potem muszę w takim burdelu pracować :(
ThatsMyName18
ThatsMyName18
  27 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Umarłam.

ja tez, bo zupelnie nie wiem o co mu chodzi, o jakim porodzie mowi, o jakim szyciu krocza i wzorku i co to ma wspolnego z tematem...
folkemon
folkemon
  27 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Umarłam.

Ciekawe czy jak się umiera to fotka automatycznie wylogowuje.

Konto usunięte
Konto usunięte: wiem potem muszę w takim burdelu pracować :(

Najważniejsze jest porządek na łóżku, by sobie nie wbić w plecy przypadkiem np pilniczka :and:

Konto usunięte
Konto usunięte: on nie wie, ze Ty piszesz o podrabianiu

tzn ?
agoosiaaa
agoosiaaa
  27 marca 2011

czasami jak czytam rzeczy na forum to umieram i zmartwychwstaje tylko po to, zeby znowu umrzec :rotfl:

mmaryjka
mmaryjka
  27 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ja wcinam lody

jakoś ostatnio mnie nie ciągnie, ale czekolada owszem owszem. szczególnie biała no i grzesze, ale cóż

Konto usunięte
Konto usunięte: w ogole zamowilam pare rzeczy z lusha, mega pachna

mówiłam, ale nie opowiadaj bo zazdroszczę:and:

Konto usunięte
Konto usunięte: Poza tym ja tych tematów nie czytam, dużo fajniej wciąć się w dyskusję z zaskoczenia

ja się wkręcam czasami

Prinz
Prinz: smacznego i udanego seansu!

dziekówka;d
folkemon
folkemon
  27 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: czasami jak czytam rzeczy na forum to umieram i zmartwychwstaje tylko po to, zeby znowu umrzec

I jak? Wylogowuje Cię czy nie ?
agoosiaaa
agoosiaaa
  27 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ciekawe czy jak się umiera to fotka automatycznie wylogowuje.

ale dopiero po pietnastu minutach, no chyba ze ma zaznaczona opcje ''pamietaj przez dwa tygodnie'' - wtedy wylogowuje dopiero po dwoch tygodniach :tak:
folkemon
folkemon
  27 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ja się wkręcam czasami

Oj przestań. Jak widzę że ktoś z kimś gada cytując i odpowiadając na każde zdanie, pisząc posty na pół metra przewijania to wiesz... nie chce mi się. Pewnie dlatego, że mam zepsutą rolkę w myszce :(
agoosiaaa
agoosiaaa
  27 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: jakoś ostatnio mnie nie ciągnie, ale czekolada owszem owszem. szczególnie biała no i grzesze, ale cóż

ja ogolnie za czekolada nie przepadam, ale lody to moja slabosc :mrgreen:

Konto usunięte
Konto usunięte: mówiłam, ale nie opowiadaj bo zazdroszczę

ale wkrotce bedziesz w uk, to sie wyposazysz :mrgreen:

Konto usunięte
Konto usunięte: I jak? Wylogowuje Cię czy nie ?

zmartwychwstaje tak szybko, ze nie ma szansy wylogowac :nie:
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  27 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a to jak się szyje krocze to mozna wybrac wzorek? a czego wzorek, bo nie wiedzialam o czyms takim

no nie wiem, moze bedziesz miala taka potrzebe aby nas poprosic o zdanie?
tylko prosimy o fotki sprzed i po!
i wlacz fotka.tv

Konto usunięte
Konto usunięte: bo mam coś do powiedzenia i nie wstydze sie, wole napisac niz przemilczec chociaz wiem, ze zawsze cos wywola kontrowersje ;-)

luxlux. masz do powiedzenia typu takie madrosci o złym wyrobie skórzanym, ale jedzeniu kurczaka jako wyższej potrzebie.

Konto usunięte
Konto usunięte: bo niektore rzeczy sa takie glupie, ze nawet nie wiem co CI odpisac. nie moj poziom.

bo nie masz odpowiedzi. imasz się zeby nie wyjsc na jeszcze głupszą. poziom masz taki, ze z frytką pukasz od spodu.

Konto usunięte
Konto usunięte: kłamiesz, jak często Ci się zdarza zresztą, pofatygowałam się

punkt dla ciebie, napisałem, ze jest skończa, jest nieskończona, w kazdym razie i tak źle jej użyłaś :D

Konto usunięte
Konto usunięte: no przeważnie tak jest w sumie teraz piszę z trzema na raz może coś na jutro będzie :D

moze 3 na raz :D

Konto usunięte
Konto usunięte: aha, skoro Ty jestes taki naturalny to dlaczego uzywasz podkladu i korektora?

ale ja nie mowie, ze jestem naturalny, gubisz się.

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

folkemon
folkemon
  27 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ale dopiero po pietnastu minutach, no chyba ze ma zaznaczona opcje ''pamietaj przez dwa tygodnie'' - wtedy wylogowuje dopiero po dwoch tygodniach

Powinni wprowadzić coś w stylu 'wyloguj po śmierci' i by się to zaznaczało lub nie. Napiszę na KONTAKT.
agoosiaaa
agoosiaaa
  27 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Powinni wprowadzić coś w stylu 'wyloguj po śmierci' i by się to zaznaczało lub nie. Napiszę na KONTAKT.

dobry pomysl, przyda sie, jestem na tak :tak:
machu221
machu221
  27 marca 2011
Prinz
Prinz: moze 3 na raz :D


wątpię :)

a ta Fotka.tv to nowy sposób na obnażanie się nastek :D
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.