agoosiaaa
agoosiaaa
  23 marca 2011 (pierwszy post)

ekhm, ekhm..

Luksus – ogólna definicja obejmująca obiekty materialne, usługi, artykuły spożywcze itp. dostępne dla wąskich grup społecznych, o przychodzie wyższym niż ogół społeczeństwa.

Mianem luksusu można określić choćby kolację w drogiej restauracji ze znakomitym widokiem, przy dobrym winie, będącą niekoniecznie niezbędną do przeżycia, lecz wprowadzającą do egzystencji ogólne zadowolenie z możliwości podniesienia jej jakości przez wprowadzenie doń swoistej elegancji.

z czym wam kojarzy sie luksus?

temat zalozony z zamiarem kontynuowania tematu, ktory zostal zamkniety jakies 30 sekund temu :)

agoosiaaa
agoosiaaa
  27 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a widziałam arbuzy w sklepie, ale o tej porze to wątpię aby były dobre;)

dobre sa, u mnie w sklepach sa przez caly rok, z tym ze ja w zimie trace na nie ochote :D
niedawno nawet czeresnie byly :mrgreen:

Konto usunięte
Konto usunięte: wezmę, wezmę, ale on na pewno też nakupuje więc na nic mi jego obecność;)

hmm, to niedobrze, wybij mu to zglowy :rotfl:
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  27 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: przepraszam, niech bedzie wiec rozowa

tylko jest problem, nie nosze podróbek, psikus :wtf: i nie mam potrzeby haftowania sobie logo, no i co teraz :/ skoro luksusem dla mnie jest Adidas to jak mam kupic Armaniego, to bedzie sprzeczne z moimi zasadami :and:
pijana
pijana
  27 marca 2011

Szkoda, że nie mam popcornu :and:

folkemon
folkemon
  27 marca 2011
Prinz
Prinz: and damn hot!

Dokładnie, w domu np nie używam ogrzewania i sąsiedzi też nie , bo bije ode mnie taki żar :tak:
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  27 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Blee

wszy nie są złe, to przyjacielskie stworki, jak się pojawi jedna, zaraz pojawi się 100 nowych byś nie czuł się samotny!

Konto usunięte
Konto usunięte: przepraszam, niech bedzie wiec rozowa

nie, lux psita jest rózowa, nie bedzie widac

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

BreakMyFall18
BreakMyFall18
  27 marca 2011
Prinz
Prinz: no juz pisalem. flagę wielkiej brytanii, gwiazdę dawida, Fritzla, orła białego. ale zeby był lux musi być złoty!

ale dalej nie rozumiesz, pisałes o szyciu krocza i zarazem o wyborze wzorku, wiec czego ten wzorek ma dotyczyc?

Prinz
Prinz: nie pamietasz jak sapałaś, ze jestem b. niedobry bo nosze skorzane buty, moja matka futro, a ty jesz kurczaka i jest okejka?

ohh, jem bo musze, a butów ze skóry nie musze nosic, psikus.

Prinz
Prinz: ale będzie luksus, czy nie?

RÓŻOWY ma byc!
agoosiaaa
agoosiaaa
  27 marca 2011
Prinz
Prinz: znam to uczucie. tez masz lzy smiechu?

no, i ciesze sie ze juz zmylam makijaz z 2 godziny temu, bo bylabym calkiem rozmazana :rotfl:

Prinz
Prinz: ale będzie luksus, czy nie?

no ba, najwiekszy jaki by mozna miec :tak:

Konto usunięte
Konto usunięte: Ja też od pewnego czasu nie pijam wywaru... Też mi się pogorszyła pamięć i koncentracja.... ehhh.... Jak się skończy ten chaos po tragedii to polecą na Okinawę do Doktora kupić parę baniaków.

to dobrze, podeslesz mi wtedy choc z jedna paczke, jednak moscirzab to cos niezastapionego w dzisiejszych czasach :tak:
folkemon
folkemon
  27 marca 2011
Prinz
Prinz: wszy nie są złe, to przyjacielskie stworki, jak się pojawi jedna, zaraz pojawi się 100 nowych byś nie czuł się samotny!

Nie myślałem o tym w ten sposób. Racja!

Konto usunięte
Konto usunięte: to dobrze, podeslesz mi wtedy choc z jedna paczke, jednak moscirzab to cos niezastapionego w dzisiejszych czasach

No nie? Bardzo pomaga w życiu. Nie dziwię się , że Okinawianie są tacy mądrzy, wysportowani i w ogóle skoro pijają tyle wywaru, nawet do kolacji.
agoosiaaa
agoosiaaa
  27 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: tylko jest problem, nie nosze podróbek, psikus i nie mam potrzeby haftowania sobie logo, no i co teraz :/ skoro luksusem dla mnie jest Adidas to jak mam kupic Armaniego, to bedzie sprzeczne z moimi zasadami

no to ja nie wiem :bezradny:
to moze pojsc do salonu nike czy cos by wyszyli, wtedy bedzie oryginalnie :woot:

Konto usunięte
Konto usunięte: Szkoda, że nie mam popcornu



Prinz
Prinz: nie, lux psita jest rózowa, nie bedzie widac

no niby tez fakt...
mmaryjka
mmaryjka
  27 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Energia Czi nie jest do tego, masz rację.

pani od akupunktury mi powiedziała, że będę po niej miała lepszy przepływ energii, ale i tak nie chcę jej tracić na takie bzdury
folkemon
folkemon
  27 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

om om om om omomomomomomomomom

DOBRANOC WAM
agoosiaaa
agoosiaaa
  27 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: No nie? Bardzo pomaga w życiu. Nie dziwię się , że Okinawianie są tacy mądrzy, wysportowani i w ogóle skoro pijają tyle wywaru, nawet do kolacji.

no w koncu w japonii jest najwiecej wszelkiego rodzaju geniuszy, od czegos to sie musi brac :tak:
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  27 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: to moze pojsc do salonu nike czy cos by wyszyli, wtedy bedzie oryginalnie

oni wyszywają tylko swoje logo :and: no nie wiem co tu poradzic, nie czuje potrzeby nosic armaniego, wystarczy mi ten luksus co mam, ale skoro Prinz mowi ze to zaden luksus to ja juz nie wiem co robic, chyba się rozpłaczę :and:
agoosiaaa
agoosiaaa
  27 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: om om om om omomomomomomomomom

nie zapomnij przed snem umyc zabkow, bo taki popcorn lubi sie wpychac miedzy zeby :tak:

Konto usunięte
Konto usunięte: DOBRANOC WAM

dobranoc :bye:
mmaryjka
mmaryjka
  27 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: niedawno nawet czeresnie byly

oo, czereśnie to bym zjadła. i już mnie bierze ochota na maliny i truskawki, chłodniki i takie letnie jedzenie, ale to jeszcze będę musiała trochę zaczekać

Konto usunięte
Konto usunięte: hmm, to niedobrze, wybij mu to zglowy

nie no, niech chłopak ma coś od życia;)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.