agoosiaaa
agoosiaaa
  23 marca 2011 (pierwszy post)

ekhm, ekhm..

Luksus – ogólna definicja obejmująca obiekty materialne, usługi, artykuły spożywcze itp. dostępne dla wąskich grup społecznych, o przychodzie wyższym niż ogół społeczeństwa.

Mianem luksusu można określić choćby kolację w drogiej restauracji ze znakomitym widokiem, przy dobrym winie, będącą niekoniecznie niezbędną do przeżycia, lecz wprowadzającą do egzystencji ogólne zadowolenie z możliwości podniesienia jej jakości przez wprowadzenie doń swoistej elegancji.

z czym wam kojarzy sie luksus?

temat zalozony z zamiarem kontynuowania tematu, ktory zostal zamkniety jakies 30 sekund temu :)

mmaryjka
mmaryjka
  27 marca 2011
Prinz
Prinz: ja truskawki jadlem z 2 tyg temu. katalońskie chyba, nawet dobre.

ja wolę poczekać, bo przeraża mnie ilość chemii jaka jest w nie ładowana. kupuję tyko jak są mi do czegoś potrzebne jako składnik, a tak to mam swoje przetwory.
na szczęście teraz będę miała duuży taras i będę mogła mieć dużo donic z moimi roślinkami i między innymi truskawkami
mmaryjka
mmaryjka
  27 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ja zazwyczaj po prostu kupuje serniki z truskawkami, czy jablecznik z kruszonka, no ale ja nie jestem weganka, wiec mi troche latwiej

ja sobie wolę zrobić. serniki kupne smakują dla mnie tragicznie;) (jeszcze jak jadłam)
agoosiaaa
agoosiaaa
  27 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ja sobie wolę zrobić. serniki kupne smakują dla mnie tragicznie;) (jeszcze jak jadłam)

ja lubie tylko te kupne, nie smakuje mi wyczuwalny ser w domowych (moja mama robi dosyc czesto) :)

ja juz spadam, MILEJ NOCKI WAM :BYE:
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  27 marca 2011

ten temat powinien byc podwieszony :crylol: i kontynuowany po osiagnieciu 1000 postow

Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  27 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: no nie pomyslalam, ja glupia sie miclearna z lrp zmywalam

lovely raw pussy?

mysl na drugi raz!

Konto usunięte
Konto usunięte: aha, rozumiem, ze juz za mnie zdecydowales ze bede rodzic dzieci i bede szyta? WIESZ TO Z GORY? czy sobie domniewasz jak zawsze?

nie, to ty sie zalilas publicznie, ze pewnie bedziesz musiala wczesniej zaciazyc, bo facetowi zegar tyka i szanse na bycie mlodym ojcem sie koncza.

Konto usunięte
Konto usunięte: a skad wiesz?

widzialem zdjecia.

Konto usunięte
Konto usunięte: nie wierze w to w sumie ;-)

no fakt, jestes madrzejsza od naukowcow i lekarzy.
wierzysz w to co chcesz wierzyc.

Konto usunięte
Konto usunięte: i zazdrosc calego osiedla

ale znaczek chanel jest!
i nie tylko osiedla, ty w Walii, powiesz wszystkim jaka jestes zazdrosna i cale UK bedzie zazdroscic!

Konto usunięte
Konto usunięte: Łooo, dzięki :D

nie ma za co :D

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

mmaryjka
mmaryjka
  27 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ja lubie tylko te kupne, nie smakuje mi wyczuwalny ser w domowych

ja właśnie jak już robię, bo mój partner i ojciec lubią, to kilka razy mielę ser i jest fajny podobno

dobranoc!
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  27 marca 2011
Prinz
Prinz: nie, to ty sie zalilas publicznie, ze pewnie bedziesz musiala wczesniej zaciazyc, bo facetowi zegar tyka i szanse na bycie mlodym ojcem sie koncza.

znowu dopisujesz, nie ładnie tak ciągle dopowiadac ;-) musi to służąca, ja mam swój wybór.

Prinz
Prinz: widzialem zdjecia.

pokaz :woot:

Prinz
Prinz: no fakt, jestes madrzejsza od naukowcow i lekarzy. wierzysz w to co chcesz wierzyc.

jak kazdy, jak ktos jest ateista to tez jest na swoj sposob madrzejszy, wiem ze rosliny potrafia zastapic mieso, ale nie uwazam ze jest to dobre, moze w ten sposob ;-)
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  27 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ja wolę poczekać, bo przeraża mnie ilość chemii jaka jest w nie ładowana. kupuję tyko jak są mi do czegoś potrzebne jako składnik, a tak to mam swoje przetwory.

no nie były takie kapciowate jak te nasze, polskie i były za duże jak na moje oko..

Konto usunięte
Konto usunięte: mam swoje przetwory. na szczęście teraz będę miała duuży taras i będę mogła mieć dużo donic z moimi roślinkami i między innymi truskawkami

robisz te wszystkie przetwory własnoręcznie? respekt, zwazywszy na to ile to czasu zabiera.

Konto usunięte
Konto usunięte: ten temat powinien byc podwieszony i kontynuowany po osiagnieciu 1000 postow

jako przestroga dla dzieci, ze z ciebie nie mozna brac przykladu.

Konto usunięte
Konto usunięte: ja juz spadam, MILEJ NOCKI WAM

branoc i lux snów!

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

BreakMyFall18
BreakMyFall18
  27 marca 2011
Prinz
Prinz: jako przestroga dla dzieci, ze z ciebie nie mozna brac przykladu.

ciętą masz riposte, aczkolwiek juz mnie to nie smieszy.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  27 marca 2011

ja tez spadam :bye: dobranoc

mmaryjka
mmaryjka
  27 marca 2011
Prinz
Prinz: robisz te wszystkie przetwory własnoręcznie? respekt, zwazywszy na to ile to czasu zabiera.

tak, e tam. to naprawdę nie zabiera aż tak dużo czasu jakby się wydawało. część robię jeszcze we wrześniu czyli w wakacje, później też zawsze znajdę chwilę czasu. lubię wiedzieć co jem, szczególnie bez takich dodatków jak żelatyna wołowa czy coś równie pożywnego
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  27 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: znowu dopisujesz, nie ładnie tak ciągle dopowiadac ;-) musi to służąca, ja mam swój wybór.

przeciez pisałaś o tym. służaca tez nie musi, bo jest wolna. masz wybor, ale wiemy, ze zaciazysz, bo pisalas o macierzynstwie etc, a biorac pod uwage 'wielka milosc' to dobrze wiemy, ze bedziesz matka.

Konto usunięte
Konto usunięte: pokaz

obczaj burdele na śląsku.

Konto usunięte
Konto usunięte: jak kazdy, jak ktos jest ateista to tez jest na swoj sposob madrzejszy, wiem ze rosliny potrafia zastapic mieso, ale nie uwazam ze jest to dobre, moze w ten sposob ;-)

rośliny potrafia zastapic mieso, wiec masz wybor pomiedzy byciem wegetarianka i krytykowaniem futer, a pomiedzy byciem hipokrytką jedząc kurczaka i mówiąc, ze ktos nosi skorzane rzeczy.

Konto usunięte
Konto usunięte: dobranoc!

dobranoc!

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  27 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ciętą masz riposte, aczkolwiek juz mnie to nie smieszy.

prawda w oczy kole.

Konto usunięte
Konto usunięte: tak, e tam. to naprawdę nie zabiera aż tak dużo czasu jakby się wydawało. część robię jeszcze we wrześniu czyli w wakacje, później też zawsze znajdę chwilę czasu. lubię wiedzieć co jem, szczególnie bez takich dodatków jak żelatyna wołowa czy coś równie pożywnego

w sumie fakt, przyznaję rację. lepiej wiedziec co sie je, bo kupujac dzem za 3 zl ciezko doszukiwac sie tam truskawek czy naturalnych skladnikow.

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

pijana
pijana
  27 marca 2011

Eeee, już koniec odcinka ? Słabo się staracie :-/

Martittaaaaa
Martittaaaaa
  27 marca 2011

Dobra lektura z rana :ziober2:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.