agoosiaaa
agoosiaaa
  23 marca 2011 (pierwszy post)

ekhm, ekhm..

Luksus – ogólna definicja obejmująca obiekty materialne, usługi, artykuły spożywcze itp. dostępne dla wąskich grup społecznych, o przychodzie wyższym niż ogół społeczeństwa.

Mianem luksusu można określić choćby kolację w drogiej restauracji ze znakomitym widokiem, przy dobrym winie, będącą niekoniecznie niezbędną do przeżycia, lecz wprowadzającą do egzystencji ogólne zadowolenie z możliwości podniesienia jej jakości przez wprowadzenie doń swoistej elegancji.

z czym wam kojarzy sie luksus?

temat zalozony z zamiarem kontynuowania tematu, ktory zostal zamkniety jakies 30 sekund temu :)

mmaryjka
mmaryjka
  27 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak widzę że ktoś z kimś gada cytując i odpowiadając na każde zdanie, pisząc posty na pół metra przewijania to wiesz... nie chce mi się.

mnie najbardziej denerwuje jak ktoś cytuje wypowiedź która jest nad jego postem
w ogóle to czasami lubię sobie poczytać jak ludzie do siebie sapią, a później z satysfakcją cieszyć się spokojem umysłu i ducha
folkemon
folkemon
  27 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: zmartwychwstaje tak szybko, ze nie ma szansy wylogowac

Rozumiem. Fotka zawsze z opóźnieniem reagowała.

Konto usunięte
Konto usunięte: dobry pomysl, przyda sie, jestem na tak

Na o fotka by warto było temat założyć... ale nikt już nie da się nabrać... jestem spalony tam.
mmaryjka
mmaryjka
  27 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ja ogolnie za czekolada nie przepadam, ale lody to moja slabosc

właśnie ja też nie, ale jako że ostatnio mam niewiarygodnie dobry humor to sobie podjadam. dzisiaj nawet zjadłam kawałek jaja
będę i chyba polecę z pustą walizką;d
agoosiaaa
agoosiaaa
  27 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Rozumiem. Fotka zawsze z opóźnieniem reagowała.

no wiadomo, najlepszym przykladem tego jest ta kropeczka co ma pokazywac czy jest sie online czy nie :tak:

Konto usunięte
Konto usunięte: Na o fotka by warto było temat założyć... ale nikt już nie da się nabrać... jestem spalony tam.

napisalabym, ale nie mam dzis weny jakos :and:
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  27 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Puma będzie trudna... North Face ma też łatwe logo, ale nie lubi.

Tani Armani? Pasuje. albo z ang. louse. bedzie swiatowa.

Konto usunięte
Konto usunięte: znaczek chanel

ale czarną nicią, zeby bylo widać!

Konto usunięte
Konto usunięte: Umarłam.

zapyta nas i o to.

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

BreakMyFall18
BreakMyFall18
  27 marca 2011
Prinz
Prinz: no nie wiem, moze bedziesz miala taka potrzebe aby nas poprosic o zdanie?

pytam czego wzorek :ziewa: czemu nie odpowiedziales na pytanie tylko wypisujesz abstrakcje?

Prinz
Prinz: luxlux. masz do powiedzenia typu takie madrosci o złym wyrobie skórzanym, ale jedzeniu kurczaka jako wyższej potrzebie.

złym wyrobie skórzanym? np ? zacytuj.

Prinz
Prinz: punkt dla ciebie, napisałem, ze jest skończa, jest nieskończona, w kazdym razie i tak źle jej użyłaś :D

oh tak, bystry pan prinz jak zwykle odwraca kota ogonem, błąd był Twój bardziej niz moj, bo chciales mnie poprawic a sam sie zagmatwałeś

Prinz
Prinz: ale ja nie mowie, ze jestem naturalny, gubisz się.

ja tez nie, gdzie tak napisalam?
folkemon
folkemon
  27 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: mnie najbardziej denerwuje jak ktoś cytuje wypowiedź która jest nad jego postem w ogóle to czasami lubię sobie poczytać jak ludzie do siebie sapią, a później z satysfakcją cieszyć się spokojem umysłu i ducha

Ale zauważ droga Marianko, że często między post a odpowiedź może się wciąć czyjś post i wtedy robi się bałagan.
A ja nie lubię. Posty Prinza i Marty przewijam tylko patrząc czy przypadkiem mnie nie cytują. hiehie. Taki jestem sprytny.
agoosiaaa
agoosiaaa
  27 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: właśnie ja też nie, ale jako że ostatnio mam niewiarygodnie dobry humor to sobie podjadam. dzisiaj nawet zjadłam kawałek jaja

wow :D ja w sumie bym sobie teraz arbuza zjadla, ale nie mam :and:

Konto usunięte
Konto usunięte: będę i chyba polecę z pustą walizką;d

jak wezmiesz faceta to bedziesz miala 2 walizki na kosmetyki :lol2:

Prinz
Prinz: ale czarną nicią, zeby bylo widać!

zlota :tak:
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  27 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: zlota

wolałabym różową, nie wypowiadajcie sie za mnie :ziober2:
ruszofy :zakochany:

:crylol:
folkemon
folkemon
  27 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: napisalabym, ale nie mam dzis weny jakos

Hehe, jutro napisz. Ciebie nie znają jeszcze z tej strony. I może serio uznają Cię za goopią i będą sapać :mrgreen: Będzie śmiesznie !

Prinz
Prinz: Tani Armani? Pasuje. albo z ang. louse. bedzie swiatowa.

Blee :nie:
mmaryjka
mmaryjka
  27 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: A ja nie lubię. Posty Prinza i Marty przewijam tylko patrząc czy przypadkiem mnie nie cytują. hiehie. Taki jestem sprytny.

w tej chwili też nie czytam, bo nie chcę tracić energii
fakt, ale kiedy temat ma zastój, albo gadają w nim aż dwie osoby to mnie to denerwuje. kurde, a miało mnie nic nie denerwować:and:

Konto usunięte
Konto usunięte: ja w sumie bym sobie teraz arbuza zjadla, ale nie mam

a widziałam arbuzy w sklepie, ale o tej porze to wątpię aby były dobre;)
wezmę, wezmę, ale on na pewno też nakupuje więc na nic mi jego obecność;)
agoosiaaa
agoosiaaa
  27 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: wolałabym różową, nie wypowiadajcie sie za mnie ruszofy

przepraszam, niech bedzie wiec rozowa :rotfl:

Konto usunięte
Konto usunięte: Hehe, jutro napisz. Ciebie nie znają jeszcze z tej strony. I może serio uznają Cię za goopią i będą sapać Będzie śmiesznie !

oki, tylko przypomnij mi jutro, jakbys mogl, bo skonczyl mi sie zapas moscirzebu i moja pamiec jest tragiczna - zupelnie jak przed rozpoczeciem kuracji :/
musialam cos zrobic zle :/
folkemon
folkemon
  27 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: w tej chwili też nie czytam, bo nie chcę tracić energii

Energia Czi nie jest do tego, masz rację.

Konto usunięte
Konto usunięte: fakt, ale kiedy temat ma zastój, albo gadają w nim aż dwie osoby to mnie to denerwuje. kurde, a miało mnie nic nie denerwować

Nie denerwuj się, czytaj sobie to co jest na czekoladzie i potem zjadaj każde przeczytane zdanie :tak:
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  27 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: O, to ja przecież

and damn hot!

Konto usunięte
Konto usunięte: czasami jak czytam rzeczy na forum to umieram i zmartwychwstaje tylko po to, zeby znowu umrzec

znam to uczucie. tez masz lzy smiechu? :lol:

Konto usunięte
Konto usunięte: dziekówka;d

polecm sie.

Konto usunięte
Konto usunięte: wątpię :)

to chociaz 2?

Konto usunięte
Konto usunięte: pytam czego wzorek :ziewa: czemu nie odpowiedziales na pytanie tylko wypisujesz abstrakcje?

no juz pisalem. flagę wielkiej brytanii, gwiazdę dawida, Fritzla, orła białego. ale zeby był lux musi być złoty!

Konto usunięte
Konto usunięte: złym wyrobie skórzanym? np ? zacytuj.

nie pamietasz jak sapałaś, ze jestem b. niedobry bo nosze skorzane buty, moja matka futro, a ty jesz kurczaka i jest okejka?

Konto usunięte
Konto usunięte: ja tez nie, gdzie tak napisalam?

to ty mi to wypominasz. wspomnialas o podkladzie.

Konto usunięte
Konto usunięte: zlota

ale będzie luksus, czy nie?

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

folkemon
folkemon
  27 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: oki, tylko przypomnij mi jutro, jakbys mogl, bo skonczyl mi sie zapas moscirzebu i moja pamiec jest tragiczna - zupelnie jak przed rozpoczeciem kuracji :/ musialam cos zrobic zle :/

Ja też od pewnego czasu nie pijam wywaru... Też mi się pogorszyła pamięć i koncentracja.... ehhh.... Jak się skończy ten chaos po tragedii to polecą na Okinawę do Doktora kupić parę baniaków.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.