agoosiaaa
agoosiaaa
  23 marca 2011 (pierwszy post)

ekhm, ekhm..

Luksus – ogólna definicja obejmująca obiekty materialne, usługi, artykuły spożywcze itp. dostępne dla wąskich grup społecznych, o przychodzie wyższym niż ogół społeczeństwa.

Mianem luksusu można określić choćby kolację w drogiej restauracji ze znakomitym widokiem, przy dobrym winie, będącą niekoniecznie niezbędną do przeżycia, lecz wprowadzającą do egzystencji ogólne zadowolenie z możliwości podniesienia jej jakości przez wprowadzenie doń swoistej elegancji.

z czym wam kojarzy sie luksus?

temat zalozony z zamiarem kontynuowania tematu, ktory zostal zamkniety jakies 30 sekund temu :)

BreakMyFall18
BreakMyFall18
  27 marca 2011
:ziew:

nudne juz w sumie to bylo :lol:
trzeba znalezc jakis inny fajny temat... xD
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  27 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: trzeba znalezc jakis inny fajny temat... xD

załóż jakiś. z twoim dyplomowanym brakiem szarych komórek na pewno będzie śmiesznie.

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

368212
368212
  27 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a które sklepy z odzieżą sportową są droższe? może everlast? wymien jakies, chetnie zajrze bo u nas chyba innych nie ma.

Widzisz. Nie starasz się albo nie potrafisz. Bo nic nie rozumiesz.
Nie potrafisz przyswoić prostych jak budowa cepa informacji..
Chodziło mi o to, że sklepy Nike, Adidas, Puma i Reebok oraz Everlast nie są luksusem, nigdy nie były i nie będą.
Ale widocznie nie znasz innych marek skoro twierdzisz, że posiadanie bluzy czy butów Nike to luksus.
368212
368212
  27 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nie każdy ma czas :-)

Skoro jesteś tak zajebiście zajętym człowiek to zamiast marnować czas na forum i na zadawanie debilnych pytań i radzenie się jaką sukienkę ślubną masz założyć na swój własny ślub to rusz dupę sprzed monitora i wyjdź gdzieś.
Bo niby nie masz czasu, jesteś fryzjerką, chodzisz na jakieś kursy i spędzasz resztę czasu tutaj.
Więc olej internet i przejdź się po mieście.
Bo za niedługo będziesz wymagała od forumowiczów aby robili zakupy za Ciebie bo taka będziesz pochłonięta 'pracą'.
sw33thero
sw33thero
  27 marca 2011
368212:
Everlast

Everlast rządzi - ostatnio na dziale sportowym w Geant'cie te 'ubrania' królują :crylol:
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  27 marca 2011
368212:
Chodziło mi o to, że sklepy Nike, Adidas, Puma i Reebok oraz Everlast nie są luksusem, nigdy nie były i nie będą.
Ale widocznie nie znasz innych marek skoro twierdzisz, że posiadanie bluzy czy butów Nike to luksus.

dla mnie są ;-) czy Ci sie podoba czy nie :fakju:
tak jak dla innych jezdzenie maluchem, bo nie muszą się tłuc tramwajem/autobusem

:fakju:
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  27 marca 2011
368212:
Bo niby nie masz czasu, jesteś fryzjerką, chodzisz na jakieś kursy i spędzasz resztę czasu tutaj.
Więc olej internet i przejdź się po mieście.

oh tak, a kto posprzata, ugotuje, wypierze w tym czasie kiedy bede na zakupach? :ziew:
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  27 marca 2011
368212:
debilnych pytań

skoro to było debilne pytanie, to debilami są również Ci co odpisali? uwazaj co piszesz, bo aktualnie obrazaz wszystkich.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  27 marca 2011

obrazasz*

znaaaaaaaaaaaaaaki.

ChuckNorris1991
ChuckNorris1991
  28 marca 2011

Wciągająca ta lektura! Mam nadzieję,że wieczorem odrobię zaległości.

Hana25
Hana25
  28 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: z czym wam kojarzy sie luksus?

Kiedy z narzeczonym znajdziemy chwilę dla siebie. Mamy czas i nie musimy myśleć o niczym więcej....
368212
368212
  28 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: dla mnie są ;-) czy Ci sie podoba czy nie tak jak dla innych jezdzenie maluchem, bo nie muszą się tłuc tramwajem/autobusem

Nie potrafisz przyjąć krytyki hahaha, ale nie jestem zdziwiona.
Gdy ktoś na Ciebie najeżdża, nie potrafisz się bronić tylko od razu wysnuwasz jakieś teorie z dupy.
Tak samo jak ktoś kiedyś Ci tutaj napisał, że nie jesteś zbyt urodziwa to zamiast olać lub przyjąć prawdę taką jaka jest to się wielce obrażasz i unosisz honorem.
Nie każdemu się podobasz i weź to pod uwagę.
Tak samo weź pod uwagę to, że drażnisz tu ludzi swoim sposobem bycia, ale widocznie jesteś tak zapatrzona w siebie , że tego nie zauważasz.
To też jest krytyka, przyjmij ją na klatę jak prawdziwa kobieta, o ile nią jesteś chyba , że znów zarzucisz dupą w prawo i w lewo i się obrazisz :rotfl:
:fakju: a te paluchy to sobie do buzi włóż przemądrzała dziewuszko.

Konto usunięte
Konto usunięte: skoro to było debilne pytanie, to debilami są również Ci co odpisali? uwazaj co piszesz, bo aktualnie obrazaz wszystkich.

nie wymyślaj teraz bo emocje Cie ponoszą.
368212
368212
  28 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: oh tak, a kto posprzata, ugotuje, wypierze w tym czasie kiedy bede na zakupach?

pierzesz i sprzątasz codziennie?
gotujesz też codziennie?
jakoś ciężko mi w to uwierzyć :ziew:
na zakupy nie idzie się z namiotem i bidonem, nie spędza się tygodnia na mieście.
Idziesz, kupujesz lub rozglądasz się za tym co potrzebujesz i wracasz do domu , także te daremne i mało śmieszne wymówki zachowaj dla swojego faceta.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  28 marca 2011
368212:
Tak samo weź pod uwagę to, że drażnisz tu ludzi swoim sposobem bycia, ale widocznie jesteś tak zapatrzona w siebie , że tego nie zauważasz.

dzisiaj w pracy, pierwsze co weszłam koleżanka mi powiedziała, że mam fajną bluzę i że szukała podobą i też chciała 'kwiatek' na plecach, ale bluze w kolorze zielonym, ja odparłam, że dzinsy i buty tez mam nowe 'wystawiłam jedną nogę' i zapytałam 'fajne, nie?', i nikt nie wziął tego za przechwalanie, tylko jak zwykłą rozmowę, i było coś w stylu 'noo fajne ile dałaś' i tego typu teksty ;-) zalezy mi na opini znajomych, przyjaciół, na ludzi tutaj zgromadzonych nie :-)

368212:
Tak samo jak ktoś kiedyś Ci tutaj napisał, że nie jesteś zbyt urodziwa to zamiast olać lub przyjąć prawdę taką jaka jest to się wielce obrażasz i unosisz honorem.
Nie każdemu się podobasz i weź to pod uwagę.

zdaję sobie z tego sprawę, ale nie przypominam sobie takiej rozmowy mozesz przypomniec? poza tym forum nie jest od komentowania czyjegos wygladu, wazne, ze podobam sie mojemu facetowi i sobie, reszta mnie nie obchodzi a na powodzenie nie narzekam, a nawet bardzo sobie chwale i budze zainteresowanie wsrod facetow ;-) napisz teraz jaka jestem pusta i glupia :lol:

368212:
pierzesz i sprzątasz codziennie?
gotujesz też codziennie?

nie, pranie dzielę na brudne i 'brudne ale jeszcze da się założyć', :zonk:
no i w ogole nie jem, to jasne nie wiem dlaczego sie w ogole pytasz
ChuckNorris1991
ChuckNorris1991
  28 marca 2011

Nabijcie kilka stron, a nie skromnie kilka pościków. Fajnie się czyta tą luksusową telenowelę.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.