agoosiaaa
agoosiaaa
  23 marca 2011 (pierwszy post)

ekhm, ekhm..

Luksus – ogólna definicja obejmująca obiekty materialne, usługi, artykuły spożywcze itp. dostępne dla wąskich grup społecznych, o przychodzie wyższym niż ogół społeczeństwa.

Mianem luksusu można określić choćby kolację w drogiej restauracji ze znakomitym widokiem, przy dobrym winie, będącą niekoniecznie niezbędną do przeżycia, lecz wprowadzającą do egzystencji ogólne zadowolenie z możliwości podniesienia jej jakości przez wprowadzenie doń swoistej elegancji.

z czym wam kojarzy sie luksus?

temat zalozony z zamiarem kontynuowania tematu, ktory zostal zamkniety jakies 30 sekund temu :)

agoosiaaa
agoosiaaa
  27 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: oni wyszywają tylko swoje logo no nie wiem co tu poradzic, nie czuje potrzeby nosic armaniego, wystarczy mi ten luksus co mam, ale skoro Prinz mowi ze to zaden luksus to ja juz nie wiem co robic, chyba się rozpłaczę

no to ja juz nie wiem, co poradzic :bezradny:
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  27 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Szkoda, że nie mam popcornu

:D

Konto usunięte
Konto usunięte: ale dalej nie rozumiesz, pisałes o szyciu krocza i zarazem o wyborze wzorku, wiec czego ten wzorek ma dotyczyc?

no przeciez po szyciu powstaje szew, czyli wzorek, musisz miec cos zajebistego.

Konto usunięte
Konto usunięte: RÓŻOWY ma byc!

różową to masz pipę.

Konto usunięte
Konto usunięte: ohh, jem bo musze, a butów ze skóry nie musze nosic, psikus.

nie musisz, skladniki pochodzenia zwierzecego da sie zastapic roslinnym.

Konto usunięte
Konto usunięte: no, i ciesze sie ze juz zmylam makijaz z 2 godziny temu, bo bylabym calkiem rozmazana

masz luksusową wodę? przeciez płacząc byś zmyła makijaż i zaoszczedzila.

Konto usunięte
Konto usunięte: no ba, najwiekszy jaki by mozna miec

szał niebieskich ciał!

Konto usunięte
Konto usunięte: Dokładnie, w domu np nie używam ogrzewania i sąsiedzi też nie , bo bije ode mnie taki żar

ale z ciała czy oddech taki?

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

agoosiaaa
agoosiaaa
  27 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: oo, czereśnie to bym zjadła. i już mnie bierze ochota na maliny i truskawki, chłodniki i takie letnie jedzenie, ale to jeszcze będę musiała trochę zaczekać

no wlasnie im cieplej tym ja mam na takie jedzenie wieksza ochote, ale niestety truskawki w sklepach o tej porze roku sa po prostu kwasne :nie:

Konto usunięte
Konto usunięte: nie no, niech chłopak ma coś od życia;)

:rotfl:
agoosiaaa
agoosiaaa
  27 marca 2011
Prinz
Prinz: masz luksusową wodę? przeciez płacząc byś zmyła makijaż i zaoszczedzila.

no nie pomyslalam, ja glupia sie miclearna z lrp zmywalam :nie:

Prinz
Prinz: szał niebieskich ciał!

i zazdrosc calego osiedla :rock:
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  27 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: no to ja juz nie wiem, co poradzic :bezradny:

no jest to problem, bez wątpienia, chyba jednak musze zostac przy duzym logo adidasa
mmaryjka
mmaryjka
  27 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: no wlasnie im cieplej tym ja mam na takie jedzenie wieksza ochote, ale niestety truskawki w sklepach o tej porze roku sa po prostu kwasne

ja kupiłam kilka dni temu bo robiłam cobbler z truskawkami i rabarbarem to nie były kwaśne, były takie bez smaku
pijana
pijana
  27 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: http://www.todayifoundout.com/wp-content/uploads/2010/07/popcorn.jpg

Dziękuję :zakochany: Na Ciebie to zawsze można liczyć w kryzysowych sytuacjach :tak:
pijana
pijana
  27 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: om om om om omomomomomomomomom

No to pojedzone :and:
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  27 marca 2011
Prinz
Prinz: no przeciez po szyciu powstaje szew, czyli wzorek, musisz miec cos zajebistego.

aha, rozumiem, ze juz za mnie zdecydowales ze bede rodzic dzieci i bede szyta? WIESZ TO Z GORY? czy sobie domniewasz jak zawsze?

Prinz
Prinz: różową to masz pipę.

a skad wiesz? :ziober2:

Prinz
Prinz: nie musisz, skladniki pochodzenia zwierzecego da sie zastapic roslinnym.

nie wierze w to w sumie ;-)
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  27 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie myślałem o tym w ten sposób. Racja!

doktor Fukuda mi powiedzial w sekrecie.

Konto usunięte
Konto usunięte: no niby tez fakt...

lux fakt!

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

agoosiaaa
agoosiaaa
  27 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ja kupiłam kilka dni temu bo robiłam cobbler z truskawkami i rabarbarem to nie były kwaśne, były takie bez smaku

no to ida w dobra strone, bo jakos jak dwa tygodnie temu jak moja mama kupila to mnie mega wykrzywilo jak sprobowalam :nie:

Konto usunięte
Konto usunięte: Dziękuję Na Ciebie to zawsze można liczyć w kryzysowych sytuacjach

staram sie byc pomocna :tak:
pijana
pijana
  27 marca 2011
Prinz
Prinz: http://www.29dw.lc.pl/newszdj/popcorn.jpg :D

Łooo, dzięki :D
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  27 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: oo, czereśnie to bym zjadła. i już mnie bierze ochota na maliny i truskawki, chłodniki i takie letnie jedzenie, ale to jeszcze będę musiała trochę zaczekać

ja truskawki jadlem z 2 tyg temu. katalońskie chyba, nawet dobre.

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

mmaryjka
mmaryjka
  27 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: no to ida w dobra strone, bo jakos jak dwa tygodnie temu jak moja mama kupila to mnie mega wykrzywilo jak sprobowalam

ja w sumie ile razy nie kupiłam w zimie truskawek to były bez smaku. na szczęście zawsze przed zimą trochę mrożę, trochę robię dżemów, trochę takich słodkich w syropie i mam co jeść
agoosiaaa
agoosiaaa
  27 marca 2011
Prinz
Prinz: lux fakt!

:rotfl:

Konto usunięte
Konto usunięte: ja w sumie ile razy nie kupiłam w zimie truskawek to były bez smaku. na szczęście zawsze przed zimą trochę mrożę, trochę robię dżemów, trochę takich słodkich w syropie i mam co jeść

ja zazwyczaj po prostu kupuje serniki z truskawkami, czy jablecznik z kruszonka, no ale ja nie jestem weganka, wiec mi troche latwiej :)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.