agoosiaaa
agoosiaaa
  23 marca 2011 (pierwszy post)

ekhm, ekhm..

Luksus – ogólna definicja obejmująca obiekty materialne, usługi, artykuły spożywcze itp. dostępne dla wąskich grup społecznych, o przychodzie wyższym niż ogół społeczeństwa.

Mianem luksusu można określić choćby kolację w drogiej restauracji ze znakomitym widokiem, przy dobrym winie, będącą niekoniecznie niezbędną do przeżycia, lecz wprowadzającą do egzystencji ogólne zadowolenie z możliwości podniesienia jej jakości przez wprowadzenie doń swoistej elegancji.

z czym wam kojarzy sie luksus?

temat zalozony z zamiarem kontynuowania tematu, ktory zostal zamkniety jakies 30 sekund temu :)

BreakMyFall18
BreakMyFall18
  28 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Nabijcie kilka stron, a nie skromnie kilka pościków. Fajnie się czyta tą luksusową telenowelę.

mnie juz to smieszy, cała afera bo uznaje za luksus to na co kiedys mnie nie bylo stac :lol:
ale jak to tak, Armani to luksus, inne rzeczy nie maja prawa :lol:
ChuckNorris1991
ChuckNorris1991
  28 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: mnie juz to smieszy, cała afera bo uznaje za luksus to na co kiedys mnie nie bylo stac ale jak to tak, Armani to luksus, inne rzeczy nie maja prawa

Ja już powiedziałem co sądzę na ten temat. Będąc szczery to muszę napisać,że oni mają jednak trochę racji (przynajmniej niektórzy ,w niektórych sytuacjach). Dzielenie się większością swoich prywatnych spraw na takim forum naprawdę na dobre nikomu nie wychodzi potem,więc lepiej nie ryzykować:)
mmaryjka
mmaryjka
  28 marca 2011

punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. jedni czują się w tak namiętnie wałkowanej bluzie jak w czymś super dobrym, a drudzy jak w szmacie do sprzątania.
ile możnaaaaaa?

ChuckNorris1991
ChuckNorris1991
  28 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ile możnaaaaaa?

Apelowałem o spokój na początku. Teraz przy 40 stronach lektury nie mam nic przeciwko bym mógł sobie dalej czytać wymianę zdań. Wkręciłem się.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  28 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja już powiedziałem co sądzę na ten temat. Będąc szczery to muszę napisać,że oni mają jednak trochę racji (przynajmniej niektórzy ,w niektórych sytuacjach). Dzielenie się większością swoich prywatnych spraw na takim forum naprawdę na dobre nikomu nie wychodzi potem,więc lepiej nie ryzykować:)

powiedzmy, ze tutaj wybierane jest 5% z tego, co sie pisze, ale takie tematy, zeby szło je obrócić w obraze, np szanowny pan Prinz nie zanotował tematu, w którym pisałam, że paniczne boję się dentysty, czy ze będę chciała zrobic botoks :ziew: ale za to inne cenne zanotował

Konto usunięte
Konto usunięte: ile możnaaaaaa?

ja jakos umiem uszanowac, ze dla kogos jest to nic, ale nie rozumiem czmy juz 2376834950 post tutaj próbuje mnie przekonac, ze nie dam sobie nic powiedziec?
ku rwa mac czy mam jeszcze raz powtorzyc, ze dla mnie luksusem MA PRAWO BYC COS INNEGO NIZ DLA INNEJ OSOBY?! i czemu próbujecie mnie przekonac, ze to nie jest zaden luksus?! skoro ja uwazam ze dla mnie jest to mi dajcie w koncu spokoj i ubierajcie sie w armanim czy versace, a ode mnie prosze odbic ;-)
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  28 marca 2011

to jest cos na miare
'miałem malucha, kupiłem opla vectre, to jest dopiero luksus! cicho chodzi, klimatyzacja, centralny zamek, elektryczne lusterka!'
'ale co Ty opowiadasz? nie osmieszaj sie! vectra to nie jest zaden luksus! BMW to jest luksus, a nie jakis opel jak w ogole mozesz tak mowic?!'
'bo w porównaniu do malucha jest to luksus'
'nie dasz sobie powiedziec, opel to nie jest luksus, dlaczego jestes taki glupi? opel to nie luksus, to auto dobre do stania w garazu a nie do jezdzenia po drogach! ja bym takim nie wyjechała na ulice! nie osmieszaj sie'

buahaha :crylol:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.