agoosiaaa
agoosiaaa
  23 marca 2011 (pierwszy post)

ekhm, ekhm..

Luksus – ogólna definicja obejmująca obiekty materialne, usługi, artykuły spożywcze itp. dostępne dla wąskich grup społecznych, o przychodzie wyższym niż ogół społeczeństwa.

Mianem luksusu można określić choćby kolację w drogiej restauracji ze znakomitym widokiem, przy dobrym winie, będącą niekoniecznie niezbędną do przeżycia, lecz wprowadzającą do egzystencji ogólne zadowolenie z możliwości podniesienia jej jakości przez wprowadzenie doń swoistej elegancji.

z czym wam kojarzy sie luksus?

temat zalozony z zamiarem kontynuowania tematu, ktory zostal zamkniety jakies 30 sekund temu :)

Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  26 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: dla Ciebie buraku wszystko napisane tutaj, co będzie przeciwko mnie będzie prawdą albo nawet i sam byś coś dopisał chętnie. nudny juz jestes.

i ty wymagasz od innych szacunku... nie pisze przeciwko tobie, pisze przeciwko twojej głupocie i pustce, ktore reprezentujesz na całej linii.

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

BreakMyFall18
BreakMyFall18
  26 marca 2011
Prinz
Prinz: i ty wymagasz od innych szacunku... nie pisze przeciwko tobie, pisze przeciwko twojej głupocie i pustce, ktore reprezentujesz na całej linii.

Prinz
Prinz: poza tym wole postawic na edukacje, kariere, a pozniej brac sie za malzenstwo by zapewnic sobie i innym godne zycie niz robienie za psie pieniadze w brudzie i myslenie o macierzynstwie, bo sie ma starszego gacha, ktoremu zegar biologiczny tyka, a czas na bycie młodym tatą już praktycznie przeminął ;)


Prinz
Prinz: czy utrzymanka to dobre słowo? myślę, ze tak. podobno zarabia 5x więcej.


Prinz
Prinz: i w portfelu, zapomnialas dodać.


Prinz
Prinz: i fryzjerzy w Trendy w Kaliszu nie narzekaja na pensje tak jak to robi fryzjerka w salonie 'WESZ'


Ty mi go w ogóle nie okazujesz, wiec ja Tobie tez ;-) piszesz głupoty nie mające nic wspólnego z prawdą, dopisujesz sobie fakty. i szacunku od Ciebie nie wymagam.
ThatsMyName18
ThatsMyName18
  26 marca 2011
Prinz
Prinz: pisze przeciwko twojej głupocie

btw pisałeś, że dlaczego sandepid jeszcze się tym nie zajął (chodzi mi o moją wspólpracownice), ale sanepid nie ocenia ludzi, ona ma ksiazeczke i badania w porzadku, nie moga sie przyczepic do tego, ze sie nie myje, sanepid ocenia czystosc pomieszczeni, dezynfekcje, szatnie, aneksy kuchenne, wc, powierzchnie w stosunku do okien,w entylacje, oswietlenie takie pierdŁly, a poza tym problem sam sie rozwiazal bo z tego co wiadomo podobno od kwietnia ma u Nas nie robic, chwała Bogu.

dostałam bana za wulgaryzmy pierdoły ale przez L...
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  26 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ty mi go w ogóle nie okazujesz, wiec ja Tobie tez ;-) piszesz głupoty nie mające nic wspólnego z prawdą, dopisujesz sobie fakty. i szacunku od Ciebie nie wymagam.

piszesz tutaj pół swojego życiorysu, a później burzysz się, ze to komentuję? sorry, dział zażaleń gdzie indziej. nazywam rzeczy po imieniu.

poza tym, skoro już pozujesz na taką burżujską damę z torebką nike, to uzupełnij braki w inteligencji, bądź tuszuj te braki...

zarzekałaś się, że już więcej mi nie odpiszesz. i co? słaba ta konsekwencja.

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  26 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: btw pisałeś, że dlaczego sandepid jeszcze się tym nie zajął (chodzi mi o moją wspólpracownice), ale sanepid nie ocenia ludzi, ona ma ksiazeczke i badania w porzadku, nie moga sie przyczepic do tego, ze sie nie myje, sanepid ocenia czystosc pomieszczeni, dezynfekcje, szatnie, aneksy kuchenne, wc, powierzchnie w stosunku do okien,w entylacje, oswietlenie takie pierdŁly, a poza tym problem sam sie rozwiazal bo z tego co wiadomo podobno od kwietnia ma u Nas nie robic, chwała Bogu. dostałam bana za wulgaryzmy pierdoły ale przez L...

wszy to jest problem... przeskoczą na klientkę i pół miasta będzie miało. to się kwalifikuje pod normy sanitarne/czystości. w kaliszu był tego przypadek, akurat nie fryzjer i ta osoba nie pracuje, bo cała ulica miała wszy.

poza tym chyba ci sie ban nalezy za pisanie z drugiego konta skoro na pierwszym masz bana?

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

ThatsMyName18
ThatsMyName18
  26 marca 2011
Prinz
Prinz: piszesz tutaj pół swojego życiorysu, a później burzysz się, ze to komentuję?

Ty nie komentujesz, owszem napisałam, że narzeczony zarabia 4-5 x razy wiecej, a Ty sobie dopisałeś, że jestem jego utrzymanką i ze dobieram partnerów pod wzgl. portfela :ziew: co jest kompletną bzdurą.

Prinz
Prinz: to uzupełnij braki w inteligencji, bądź tuszuj te braki...

chyba Ty uzupełnij swoje braki, inteligencja jest wrodzona - nie można uzupełnić braków, albo się to ma albo nie, mądrość jest nabyta - tutaj można uzupełnić każdy brak :ziew:

Prinz
Prinz: zarzekałaś się, że już więcej mi nie odpiszesz. i co? słaba ta konsekwencja.

chodziło mi o tamten temat, mam sie nadal powtarzać? :ziew:
ThatsMyName18
ThatsMyName18
  26 marca 2011
Prinz
Prinz: wszy to jest problem... przeskoczą na klientkę i pół miasta będzie miało.

napisałam w poście, że 2 tyg po jej zatrudnieniu okazało się, że ma wszy, od razu miała urlop czy coś i na drugi dzien nie było jej w pracy, wytępiła je od razu nie chodziła z nimi codziennie.

Prinz
Prinz: w kaliszu był tego przypadek, akurat nie fryzjer i ta osoba nie pracuje, bo cała ulica miała wszy.

takie atrakcje tylko w salonie WESZ.

Prinz
Prinz: poza tym chyba ci sie ban nalezy za pisanie z drugiego konta skoro na pierwszym masz bana?

mam bana za przypadek, chciałam napisać PIERDOŁY a napisałam przez L i wyszło że napisałam pierdo.l
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  26 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ty nie komentujesz, owszem napisałam, że narzeczony zarabia 4-5 x razy wiecej, a Ty sobie dopisałeś, że jestem jego utrzymanką i ze dobieram partnerów pod wzgl. portfela co jest kompletną bzdurą.

a wiadomą sprawą jest, ze tych 'luksusowych' rzeczy nie kupisz sama z własnej pensji, przynajmniej 80%, wiec slowo utrzymanka jest nadzwyczaj dobre.

Konto usunięte
Konto usunięte: chyba Ty uzupełnij swoje braki, inteligencja jest wrodzona - nie można uzupełnić braków, albo się to ma albo nie, mądrość jest nabyta - tutaj można uzupełnić każdy brak

mordka, są trzy rodzaje...nabyta, wrodzona lub wyuczona, ty jestes bramka nr 3.

Konto usunięte
Konto usunięte: chodziło mi o tamten temat, mam sie nadal powtarzać?

otwierasz już buzię kolejny raz, loda ci sie chce?

jestesmy w jednym i tym samym temacie :crylol:

Konto usunięte
Konto usunięte: napisałam w poście, że 2 tyg po jej zatrudnieniu okazało się, że ma wszy, od razu miała urlop czy coś i na drugi dzien nie było jej w pracy, wytępiła je od razu nie chodziła z nimi codziennie.

a jednak miałaś z tym problem, żaliłaś się publicznie na ten temat, bo sama nie miałaś jaj tego załatwić.

Konto usunięte
Konto usunięte: takie atrakcje tylko w salonie WESZ.

czyli w tej norze gdzie tyrasz.

Konto usunięte
Konto usunięte: mam bana za przypadek, chciałam napisać PIERDOŁY a napisałam przez L i wyszło że napisałam pierdo.l

peszek.

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

agoosiaaa
agoosiaaa
  27 marca 2011
ThatsMyName18
ThatsMyName18
  27 marca 2011
Prinz
Prinz: a wiadomą sprawą jest, ze tych 'luksusowych' rzeczy nie kupisz sama z własnej pensji, przynajmniej 80%, wiec slowo utrzymanka jest nadzwyczaj dobre.

mylisz się, ale co będe tłumaczyć :ziew:

Prinz
Prinz: mordka, są trzy rodzaje...nabyta, wrodzona lub wyuczona, ty jestes bramka nr 3.

ja jestem wrodzona, bo w ogóle się nie muszę uczyć a ze wszystkiego mam same 5 ;-) i z niczym nie mam problemu np ortografia, wszystko przychodzi mi z łatwością. a to jaki mam charakter nie ma nic do inteligencji.

Prinz
Prinz: otwierasz już buzię kolejny raz, loda ci sie chce?

oj, cały Prinz :ziew: nuda,

Prinz
Prinz: a jednak miałaś z tym problem, żaliłaś się publicznie na ten temat, bo sama nie miałaś jaj tego załatwić.

po prostu nie jestem na tyle wredna i chamska co Ty, ze umiem kogos obrazic prosto w oczy lub w ogole po kims jezdzic tak jak Ty.

Prinz
Prinz: czyli w tej norze gdzie tyrasz.

mówiłam już, bajkopisarz... :and:
ThatsMyName18
ThatsMyName18
  27 marca 2011
Prinz
Prinz: a jednak miałaś z tym problem, żaliłaś się publicznie na ten temat, bo sama nie miałaś jaj tego załatwić.

a zalilam sie na temat jej nie mycia, a nie wszy, nie mycie a wszy to dwie rozne sprawy, mozna byc czystym i miec wszy i mozna byc brudnym i nie miec wszy
folkemon
folkemon
  27 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

a co chodzi z tą twarzą i palmą ?
agoosiaaa
agoosiaaa
  27 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a co chodzi z tą twarzą i palmą ?

podobno olejek palmowy wcierany w skore twarzy dobrze ja nawilza :tak:
folkemon
folkemon
  27 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: podobno olejek palmowy wcierany w skore twarzy dobrze ja nawilza

Ale to nie na temat, wiesz? Chcesz bana ? :ban:
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  27 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: mylisz się, ale co będe tłumaczyć

pisalas ile zarabiasz strzygąc włosy.
tłumacz się dalej, pisalas o tabletkach antykoncepcyjnych, suknii slubnej, macierzynstwie, slubie, pracy, szkole, o k'urwach ktore widywalas u siebie w pracy gdzie tanczylas.

jak narzeczonemu nie stanie [co z wiekiem moze sie stac] tez napisz, pomozemy.

Konto usunięte
Konto usunięte: ja jestem wrodzona, bo w ogóle się nie muszę uczyć a ze wszystkiego mam same 5 ;-) i z niczym nie mam problemu np ortografia, wszystko przychodzi mi z łatwością. a to jaki mam charakter nie ma nic do inteligencji.

w zawodówce czy w zaocznej szkole [wiadomo jak to wyglada] nie sztuką mieć same piątki. swoje problemy z ortografią czy stylistyką już pokazałaś.. patrzeli czy pisze na opakowaniu to już forumowe hity, wiesz?
nie myl swojej głupoty, ze swoim charakterem, bo to dwie rozne sprawy.

inny głupi, troche madrzejszy zbastowałby gdyby widział, ze wszystko co pisze, wywoluje kpiny i śmiech. ty najwidoczniej lubisz być wyśmiewana.

Konto usunięte
Konto usunięte: po prostu nie jestem na tyle wredna i chamska co Ty, ze umiem kogos obrazic prosto w oczy lub w ogole po kims jezdzic tak jak Ty.

napisać ile razy mnie probowalas obrazić czy sobie mam oszczędzić? burak, idiota, imbecyl...co jeszcze? mam parę asów.

jestes wulgarna, chamska, pusta, głupia, a co najgorsze nie zdajesz sobie z tego sprawy, myślac, ze szczekaniem zatuszujesz wszystkie braki.

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.