agoosiaaa
agoosiaaa
  23 marca 2011 (pierwszy post)

ekhm, ekhm..

Luksus – ogólna definicja obejmująca obiekty materialne, usługi, artykuły spożywcze itp. dostępne dla wąskich grup społecznych, o przychodzie wyższym niż ogół społeczeństwa.

Mianem luksusu można określić choćby kolację w drogiej restauracji ze znakomitym widokiem, przy dobrym winie, będącą niekoniecznie niezbędną do przeżycia, lecz wprowadzającą do egzystencji ogólne zadowolenie z możliwości podniesienia jej jakości przez wprowadzenie doń swoistej elegancji.

z czym wam kojarzy sie luksus?

temat zalozony z zamiarem kontynuowania tematu, ktory zostal zamkniety jakies 30 sekund temu :)

folkemon
folkemon
  27 marca 2011
Prinz
Prinz: jak narzeczonemu nie stanie [co z wiekiem moze sie stac] tez napisz, pomozemy.

Już ktoś tutaj napisał o tym , że mu panna ugryzła penisa i ma rankę która się nie goi. Potem ktoś wysłał link do jego znajomych i... i dawno nie widziałem tej osoby. LOL.
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  27 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a co chodzi z tą twarzą i palmą ?

to znaczy ze przykladajac dlon do twarzy, wytwarzasz energię okinawską, co wygładza zmarszczki.

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

machu221
machu221
  27 marca 2011
Prinz
Prinz:


haha widzę że się dzieje

tak ogólnie to siema dawno mnie tu nie było :D
folkemon
folkemon
  27 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: podobno olejek palmowy wcierany w skore twarzy dobrze ja nawilza

Prinz
Prinz: to znaczy ze przykladajac dlon do twarzy, wytwarzasz energię okinawską, co wygładza zmarszczki.

No to jak w końcu.. ?
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  27 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Już ktoś tutaj napisał o tym , że mu panna ugryzła penisa i ma rankę która się nie goi. Potem ktoś wysłał link do jego znajomych i... i dawno nie widziałem tej osoby. LOL.

pamietam! to chyba Sowa wysłał ten link do wszystkich znajomych.. a koleś zwał się królem moda i uroda.. moze abdykował?

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

ThatsMyName18
ThatsMyName18
  27 marca 2011
Prinz
Prinz: pisalas ile zarabiasz strzygąc włosy. tłumacz się dalej, pisalas o tabletkach antykoncepcyjnych, suknii slubnej, macierzynstwie, slubie, pracy, szkole, o k'urwach ktore widywalas u siebie w pracy gdzie tanczylas.

nie wiem jak Ty, ale ja rozmawiając przechodzę z jednego tematu do drugiego, lub poruszam rozne kiedy dyskusja tego wymaga.

Prinz
Prinz: jak narzeczonemu nie stanie [co z wiekiem moze sie stac] tez napisz, pomozemy.

Zabawne :and: Tobie pewnie kiedys tez nie stanie, o ile juz sie tak nie dzieje bo jesteś taki złośliwy i zmierzły, że mam wrazenie ze seksu Ci mało

Prinz
Prinz: w zawodówce czy w zaocznej szkole [wiadomo jak to wyglada] nie sztuką mieć same piątki. swoje problemy z ortografią czy stylistyką już pokazałaś.. patrzeli czy pisze na opakowaniu to już forumowe hity, wiesz?

oh, jaki Ty jesteś mądry :woot:, tak jak Ty, kiedy napisałeś, że jest napisane jest czynnością niedokonaną a pisze dokonaną, a jest zupełnie na odwrót.

Prinz
Prinz: nie myl swojej głupoty, ze swoim charakterem, bo to dwie rozne sprawy.

jak narazie Ty mylisz pewne pojęcia.

Prinz
Prinz: jestes wulgarna, chamska, pusta, głupia, a co najgorsze nie zdajesz sobie z tego sprawy, myślac, ze szczekaniem zatuszujesz wszystkie braki.

jakie braki? :lol: wymien, Ty tez masz duzo brakow ;-) ale za to fantazja Cie ponosi i z wyobraznia nie masz problemow. Ty tez jestes wulgarny, a nawet bardziej, bo ja na moim koncie mam bluzgometr 20 a Ty 59 ;-)
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  27 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: haha widzę że się dzieje

no, lala topi się w głupocie :D

Konto usunięte
Konto usunięte: tak ogólnie to siema dawno mnie tu nie było :D

siema, co tam?

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

folkemon
folkemon
  27 marca 2011
Prinz
Prinz: pamietam! to chyba Sowa wysłał ten link do wszystkich znajomych.. a koleś zwał się królem moda i uroda.. moze abdykował?

Nie wiem... mam nadzieję, że siusiaka wyleczył, bo jak nie to smutne : (
agoosiaaa
agoosiaaa
  27 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale to nie na temat, wiesz? Chcesz bana ?

jak to nie na temat, dla niektorych dobrze nawilzona twarz moze byc luksusem!
ThatsMyName18
ThatsMyName18
  27 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Już ktoś tutaj napisał o tym , że mu panna ugryzła penisa i ma rankę która się nie goi. Potem ktoś wysłał link do jego znajomych i... i dawno nie widziałem tej osoby. LOL.

:szok:
znaaaaaki.
ThatsMyName18
ThatsMyName18
  27 marca 2011
Prinz
Prinz: lala topi się w głupocie :D

mówisz o sobie? w koncu co to za facet, co używa podkładu? :-)
machu221
machu221
  27 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: bo ja na moim koncie mam bluzgometr 20 a Ty 59 ;-)


to ja swój bluzgometr przemilczę :ninja:
folkemon
folkemon
  27 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: jak to nie na temat, dla niektorych dobrze nawilzona twarz moze byc luksusem!

W sumie to masz rację, przepraszam Agusiu. Nie gniewaj się. Dawno nie byłem u fryzjera i mój poziom heksydocytów jest już bardzo wysoki :(
machu221
machu221
  27 marca 2011
Prinz
Prinz: siema, co tam?


a ok podrywam nastki na fotce i tak wpadłem do was w między czasie :D
folkemon
folkemon
  27 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: znaaaaaki.

No, więc uważaj, bo masz wszelkie zadatki by i Tobie ktoś wyciął taki numer. LOL.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.